Odstranění nosních, částečně krč. mandlí. Kroměříž x Brno

tulanek
23. kvě 2015

Maminky, moc prosím...!
Sašence dnes na ORL doktorka zjistila, že má krční mandli hodně zvětšenou, díky tomu v noci fakt hodně chrápe, ne úplně celou noc, ale jak začne, je to horší jak dospělý chlap, k tomu špatně mluví prý i díky tomu.Bylo nám doporučeno jet ještě na konzultaci do Brna do dětské nemocnice, kam se dostaneme až ve středu.Tak jsem Vás chtěla moc poprosit:

1, Máte zkušenost s odstraněním nosních mandlí a částečným odstraněním krční mandle právě v Brně nebo Kroměříži? Jak jste byly spokojené s celkovým přístupem a péčí?
2, Mohly jste tam s dítětem přespat? Neumím si představit, že bych tam malou ve 4 letech nechala samotnou, jsem z té představy úplně na prášek ☹
3, Dá se do té doby, než nám pomůžou doktoři nějak Sašence alespoň trochu pomoct od chrápání, aby se v noci líp vyspala? Za každou radu budu moc ráda!!!

V říjnu jsem byla s druhou dcerou ve Svitavách na odstranění nosní mandle a nemohla jsem si to tam vynachválit, teď nás najednou ta samá doktorka z ORL posílá do Brna, tak jsem z toho zaskočená, na dětskou v Brně jsem bohužel slyšela a četla spíš negativní reakce a Kroměříž má naopak samé pozitivní recenze. Nechci být za hnípalku, ale chci to nejlepší pro moji dceru a klidně opravdu pojedeme dál!
Za každou radu a za každý postřeh moc děkuju!!! 🙂

lojzina
23. kvě 2015

ja byla s obouma klukama v Breclavi,super.kdybys chtěla,muzu vic napsat do ip 🙂

rencatupa
24. kvě 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Slyšela jsem od kamarádek taky o Břeclavi, žeprý je to tam celkem dobré.