• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opar na pusince 3-leté dcerky, co na něj?

Ahoj holky.....Už dva dny jsem pozorovala,že se dceři na pusince udělal červený maličký flíček....No a dneska už z toho vylezl opar...Nemáte s tím někdo zkušenost.Vůbec nevím kde ho chytla.U nás ho nikdo nemá. :frowning2: Nevíte co malému dítěti na opar????V létě měla opar na těle a dávala jsem jí na to gencínu......to je jedinéco mě napadá......nevíte o nějaké dostupné mastičce v lékárně na opary,ale vhodné i pro děti??
8. dub 2013 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
S takhle malym ditetem bych sla na kozni
8. dub 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zkuste Oparen. Je dobry. Vhodny i pro deti.
8. dub 2013 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@meggiiii Přítel používá na opary Framykoin, dávala jsem jej na pusinu i 3leté dcerce. Nevím, zda to byl stopro opar, ale zmizelo to. A Framykoin na opary zabírá a v tom pidi množství jej děti taky mohou :slight_smile:
8. dub 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsou na to homeo určitě najdeš na netu.
8. dub 2013 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj @meggiiii @hojda @speedygon @bronis @mamkamarketa a ostatní snažilky, těhulky, maminky :slight_smile:

Mohly byste se se svými zkušenosti s Opary podělit, stejně jako tady v diskuzi, také v naší Wiki knihovničce Modrého koníka, kde právě vzniklo téma pod tímto názvem: www.modrykonik.cz/opar/ ? :slight_smile:

Tím, že svůj příběh, radu, zkušenost napíšete do Wiki, pomůžete ostatním úplně stejně, jako např. tady ve fóru @meggiiii . Mají otázky, toto téma je zajímá a Vy jim svým příspěvkem můžete v mnohém pomoci, podržet je, poradit...
Co Vám na opar zabíralo? Jak dlouho jste ho léčily? Co Vám naopak nepomohlo vůbec? Máte nějaké babské rady? atp.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
8. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
Zkus Cannadent sérum, může se sice používat až od 3 let, jelikož obsahuje alkohol, ale zaručeně pomáhá, vyzkoušej, malé už 3 roky byly, tak si myslím, že to klidně může…malé balení stojí okolo 50ti korun… :slight_smile:
21. črc 2014 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den, i u sebe používám jedině zubní pastu - před spaní trochu nanést přímo na opar a nechat zaschnout, dvě noci po sobě a po oparu ani známka!!!... Trpím na opary a levnější a rychlejší variantu neznám!!!
21. črc 2014 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda když na opar použiju zubní pastu, tak když se ji snažím dostat dolů, tak s tím mám často problém a opar strhnu.. takže za mě doporučuju náplasti Cosmos Na opary, ale asi ne pro 3 letou dceru (i když na tom asi není nic špatného), ale nevím, jestli by to hned nesloupla. Pro dospěláky ale super věc.
21. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nám se osvědčil přípravek Tanno hermal (tzv. lepší tekutý pudr - ale krásně se rozetře a nedělá tu bílou čepici jako klasický) - je to lahvička, která po otevření nevysychá a dá se použít v celé rodině. My primárně na doporučení lékařky využili na neštovice.
2. srp 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek