• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opruzeniny miminka (pod krkem, v podpaží). Co dělat?

27. září 2016 
Ja pouzivam pythiol mast na opruzeniny smrdi jako bolava noha ale pomaha okamzite.a jako prevenci po kazdem prebaleni sudocream
19. zář 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, zkusila bych přírodní variantu - heřmánkovou koupel, ideální pro malá miminka ;) určitě bych to ze začátku nepřeháněl s koupelema - někdy je méně více!
20. zář 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
23. zář 2014 ve 22:11 • romiiisek
já jsem měla tendenci malého hodně mýt a myslím, že je to na škodu, když byl hodně opruzený I krk pod bradou měl občas červený a opupínkovaný. Časem jsem ho omývala jen vodou, hodně větrala, mazala zinkovou mastí a preventivně Bepanthenem.Taky jsem měla od tchýně mrtvou vodu a tou jsem mu bolavý zadek a krk otírala tamponkem, když jsme byli venku
3. pro 2014 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám prosbu a moc poprosím o radu,mám čtyřměsíční dcerku a udělala se ji opruzenina pod krkem,poradí mi nějaká maminka co si mám na to pořídit. Jinak moc děkuji :slight_smile:
21. zář 2015 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka1010 je to hodně různé.... Oplachy z černého čaje, sudocream...bepanthen... Ale hlavně do sucha vytirat... Měla jsem to samé... A zjistila jsem,že tatínek po koupání málo vytírá krček :'(
21. zář 2015 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@princina moc děkuji bepanthen mám a zkusila jsem to dát včera a dneska poprvé,tak uvidíme jestli to pomůže,protože malá má tak trochu dvojitou bradičku,tak je těžké s ní manipulovat,ale doufám,že to pomůže. Je to moje první dítko a jako každá maminka má strach co to je a jak to vyléčit,tak doufejme,že se tak za chvíli ztratí. Jinak ještě jednou děkuji :slight_smile:
21. zář 2015 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka1010 Slaboučká vrstva imazolu a nechat zaschnout, zmizí to skoro okamžitě.
21. zář 2015 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hojda děkuji moc jsem ráda za každou radu. a nevíte náhodou jestli je ten Imazol v lékarně volně prodejný nebo je pouze na recept.
21. zář 2015 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka1010 , nejdriv bych zkusila krcek udrzovat v suchu, jak psala princina... po koupani poradne otirat a nam se osvedcil obycejny detsky pudr, lehounce poprasit..Masticky to v tehle uzavrenych zahybech jen zhorsily...
21. zář 2015 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka1010 chápu...taky jsem si tím prošla :grin: Člověk má strach,aby jim neublížil... Ale fakt to chce pěkně odhrnout...ono i jak rostou zoubky,tak slintají...hodně dávat na bříško,aby se to větralo :wink:
21. zář 2015 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, náš malý na to hodně trpěl. Pediatr předepsal Imazol a postupně to odeznělo. :wink:
21. zář 2015 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka1010 Volně prodejný, je to Krém pasta, můžeš zkusit I sudokrém, Bepanthen mi přijde moc mastný. Sudokrém a Imazol to krásně vysuší v podstatě jako pudr, ale ten má kousky, které mohou dráždit.
21. zář 2015 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý má pořád opruzený krček a teďka se mu zase něco udělalo na obličeji,takže je celý takový pupínkatý...byly jsme na kožním a paní doktorka mi řekla,že to má atopický ekzém,no jasně po dvou dnech se mu to zlepšilo,sice to ještě není ono,ale atopický ekzém se neobjeví ze dne na den a nezmizí stejně rychle ,vím o čem mluvím ,sama ho mám....takže mu to mokvalo a dal mi doktorka Tanno Hermal lotion nevím ale jestli je to na předpis nebo ne...ale už mu to nemokvá a ještě mi dala kortikoidní mast,což jsem namazala jenom jednou a končím s tím,je to svinstvo....milion mastičkem a všechny na prd ....nejlepší ničím nemazat,ale to asi nejde no...ještě je dobrý SUDOCREME ten si docela vychvaluju
21. zář 2015 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka1010 malý má taky dvojitou bradičku a pořád má pod krčkem červené,pořád mažeme a hodně slintá a ublinkne a to je všechno s tím spojené,pomáhá na ten krček SUDOCREME,je suprový :slight_smile: Teďka se mu i na obličeji udělolo něco červeného,takže má červené líčka,ale už je to lepší,začalo to tím slintáním a myslím,že i dětskýma hračkama co strká do pusinky :frowning2: je to trápení pořád...
21. zář 2015 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinaaa Souhlas, Sudocrem je skvělý :slight_smile: Prosím tě, a ty pupínky zmizely úplně?
21. zář 2015 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky děkuji vám za rady, sudocreme jsem si pořídila a hned jsme ji to natřela,tak uvidíme jak to bude fungovat.,ale podle vašich rad a vašich zkušenosti s tímto přípravkem to bude všechno fit :slight_smile:
22. zář 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moulinkaa sudocreme mi pomohl na ten krčet do tech záhybků,většinou hned na druhý den zlepšení a objevila jsem krém,to jsem dostala vzorek v lékarně je to od Avéne Cicalfate a tím potírám obličej je to super,překvapilo mě to moc...na to jak vypadal předtím....
22. zář 2015 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinaaa Teda, vypadá to fakt už pěkně. Děkuju moc za info a doufám, že se vám to brzo ještě zlepší!
22. zář 2015 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka1010 Imazol je v lékárně volně prodejný, stojí kolem 130-150 Kč. Dej prosím vědět, co jsi nakonec natírala a jestli to zabralo... díky moc!
22. zář 2015 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si nemůžu vynachválit krém od Avéne Cicalfate je prostě boží!!! :slight_smile:) :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky mám prosbu malá se mi v sobotu trošičku osypala na pusince a včera se to rozlezlo i na zádička,tak se chci zeptat nevíte jestli to můžou být potničky nebo něco horšího?
26. říj 2015 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je možné mít i potničky na hlavičce mezi vlásky?
26. říj 2015 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý má teďka hodně opruzený obličej,líčka a bradičku,tím jak hodně slintá a rostou zoubky.Má to hodně suché a červené...co by mohlo nejrychleji zabrat...mam i Imazol krem...
15. lis 2015 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se na opruzeniny (ať už pod plenkou či na krku) osvědčil Sudocrem. A hodně větrat a omýt vodou nebo řepíkovým odvarem. Když jsou mokvající místa díky Sudocremu vysušená, tak na doléčení používám Bepanthen Extra.
31. pro 2015 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam pomaha Sudocrem
31. pro 2015 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt nejlepsi.i na prasklinky za ousky
31. pro 2015 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, juknete zde na MK na Kvasinkova infekce u deti, vetsinou je to ono :/
31. pro 2015 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
Taky se nam jednu dobu delali, ale taky i pod kolinky v te jamce, tak jsem to natirala kremem co mam doma na opruzeniny a bylo to pryc
23. únor 2016 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej koukam na ten obrazek ty pupinky na krku, to je hodne neprijeme :frowning2: my jsme tohle zazili v trislech a zmizelo to po namazani kremu na opruzeniny, krasne se to zahojilo
29. únor 2016 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek