Pomohla hospitalizace miminku s atopickým ekzémem?

nasekuratko
31. kvě 2012

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někomu z vás pomohla hospitalizace s miminkem na kožním kvůli atopickému ekzemu. Zítra nás čeká kožní a hrozí nám hospitalizace a já pořád nejsem rozhodnutá, zda to odmítnout nebo tam zůstat. Nějak nevidím totiž smysl v hospitalizaci. Malý je jen na mléku a na oběd má povolenou jen brokolici, bramboru a králíka. A mastičky mu přeci můžu mazat i doma? 😕

veruska007
31. kvě 2012

@nasekuratko Já tam měla jako dítě být několikrát, ale naši to nikdy nedovolili. Osobně bych taky měla dítě raději doma. Mně zhoršuje ekzém už jen to jejich ložní prádlo 😠

nasekuratko
autor
31. kvě 2012

@veruska007 mne to prave prijde cele postavene na hlavu. Maly ted leze, sedi a zveda se. Chce se pohybovat a kdybych ho tam zavrela do postylky, tak by asi zesilel. A jelikoz ekzem je i o psychice, tak se mi to zda blbost, aby se mu to tam zlepsilo.

veruska007
31. kvě 2012

@nasekuratko Jde spis o to, ze to tam maji vic pod kontrolou. Ale ja osobne si od malicka davam masticky podle sveho uvazeni, dr. mi rekne, co ktera dela a ja mazu podle potreby... a ziju tak uz 30 let. Mladsi chlapecek ma taky nabeh na ekzem (kdyz jsem byla se starsim na alergologii tak dr. rikala, ze mladsi ekzem ma) a mazu mu to sama a ma ho uplne v pohode...

Osobne jsem byla v nemocnici s chlapeckem v 1,5 roce a bylo to na zblazneni, treti den jsem si vyhadala odchod domu a dobre jsem udelala 😎

lojzina
31. kvě 2012

@nasekuratko ve me se to taky tenkrat bilo:jit nejit,nevim jestli bych nakonec nastoupila kdyby se nevycistil...

verbalinka
31. kvě 2012

Ahoj, pokud kojíš - zkoušela jsi úpravy své stravy? Případně mléka, pokud je na UM? Dle mého názoru je hospitalizace zbytečná, pokud to není v nějakém šíleném stavu. Ten stres pro tebe a pro něho není pro léčbu vhodný...