Potřebuji poradit. Co na zarudlé fleky na bříšku?

anet_98
14. bře 2021

Ahoj holky, mám čtyřmesíčního syna a včera se mu objevili červené pupínky na bříšku. Vypadalo to na kopřivku. Namazala jsem ho tedy sudacreamem a dala fenistil (3kapky). Do rána se mu to rozlezlo i na hrudník, tak jsem mu dala zase fenistil kapky a tedkon jsem si všimla, že to má skoro na celém břichu a hrudníku.

Nenapadá vás, co by to mohlo být? Mažu dále sudacreamem, tak myslíte, že to pomůže?

Zítra budu hned volat dr jestli se to nezlepší 🙈

mamikry
14. bře 2021

@anet_98 Muzete zkusit zinkovou mast. Ale jestli se to siri, radsi bych volala. Napada me sesta nemoc, nebo nemeli jste covid?

anet_98
autor
14. bře 2021

@mamikry neměli jsem, nebo alespoň o tom nevíme. Jen jsem byli tenhle týden na očkování v pondělí a včera jsem pila pomerančový džus - proto mě napadla ta kopřivka

mamikry
14. bře 2021

@anet_98 Aha, tak to je klidne mozne. No, muzete zkusit ten zinek, davam ho detem na potnicky.

anet_98
autor
14. bře 2021

@mamikry super, děkuju mockrát za radu. Vyzkoušíme určitě!

palja
14. bře 2021

@anet_98 pokud kojite, tak z džusu to může být. Dcera se taky osypavala, dávala jsem fenistil 3xdenne až do vymizení vyrážky, mazat fenistil gelem a vyhýbat se alergenům

anet_98
autor
14. bře 2021

@palja já se jim právě vyhýbám a nějaké vadí a nějaké ne. Pomerančový džus ředěný vodou jsem si dávala občas ráno 2 dcl, ale teď jsem měla čistý džus i s dužinou 🙈 tak proto mě napadlo že to může být tím