Průjem u půlročního dítěte. Co pomůže?

luuc5
24. zář 2022

Ahoj holky ,
Uz jsem bezradna tak se zeptam jeste tady .Dcera pul roku ma 14dni prujem .Nic jinyho .Doktorka ni delala ster a zjistili nejakej bacil .Dostala sirup Sumetrolim davam ji ho dnes paty den a porad prujem ma ..sice je to uz lepsi ale porad kadi tak 8-10xdenne .Tak se chci zeptat jestli jste to u deti nektera nezazila a co pomohlo ?Moc dekuji

pampeliska1313
24. zář 2022

Syn to měl teda týden.. pomohla dietní strava, fakt nic mimo. Az když průjem třeba dva dny neměl, pomalu jsem pridavala další věci, ale základ stejnej - ryze,mrkev,kuřecí,jablka,banan. Probiotika. A taky tasectan. Pak se to začalo rovnat.

luuc5
autor
24. zář 2022

@pampeliska1313 ja teda kojim tak mi rekla at probiotika jim ja ..davam jen brambor,mrkev a odpo banan ..ale uz to moc nechce ..😖takze prevazne jen kojim

goovana
25. zář 2022

@luuc5 můžeš dát tasectan duo Kids
Bacha na dehydrataci můžeš dát klidně rehydratavni roztok pro jistotu ( Hipp, kulisek)
Určitě už by mohla banán,odvar z rýže taky super
Ale Teda 14 dní prujem to bych už dávno řešila s mudr znovu...

luuc5
autor
26. zář 2022

@goovana ja to samozrejme resim s doktorkou ..jenze tyden se cekalo na ster ..tak jsem davala hylak ..ten teosku zabral ale porad nic moc ..banan jsem davala,vernej caj a brambor s mrkvi na obed.Pak napsala ten sirup ,ze ma nejakej bacil..ten bere 7dni a vcera uz se to dostalo do normalu ..🙏🏼