Ribomunyl, máte zkušenost s nežádoucími účinky?

stacy13
22. čer 2015

Zdravím všechny,
Mám dvouletého syna a jsme dokola stále nemocní..Zejména nejvíc od letošní zimy.Trpí na bronchitidy,celkově na záněty horních cest dýchacích..Takže ať dělám co dělám cca každé 3 měsíce atb a v mezidobý máme rýmy,kašle,záněty nosohltanu a to se snažím vše vyléčit sama,párkrát to ustojíme,pak už ne..Takžejak jsem psala od zimy se to táhne..po každém dobrání atb..je max 3neděle klid a pak zase stále dokola.Do toho šílené rýmy.Doktor se začátku že je to stále normální,normální,ale pak když jsem mu vše vypočítala,udělal tedy krev na imunitu,která vyšla v normě,ale ke spodní hranici,takže nám nasadil Rybomunil a žádanku na ORL.No před 3 týdny zánět nosohltanu..který ustál..rýma trvala 14dní(poslechově prý dobrý),pár dní klid následoval šílený kašel klidně 2 hodiny,bez dušení)(poslechově prý dobrý)..následně tedy nasazen rybomunil..kašel polevil..pár dní dobrý následoval zase kašel a k tomu teploty..takže když to shrnu,celé to trvá měsíc a jsme stále nomocný,takže zítra jdu už po 3 za tento měsíc k doktoru se synem.Není možné,že mu nevyhovuje ten rybomunil?Nebo že má nějakého skrytého bacila v těle?to není možné,že není týden zdraví,jsem už na prášky ☹ děkuji za Vaše názory

sara84
22. čer 2015

Ja jsem ho mela nekolik sezon a vzdy velmi pomohl! A delali mu stery z krku? Syn byl na tom podobne a pak zjistili,ze mel v krku Mrsu! Rybomunil za me super, ale vzdy jsem hlidala,abych v tom obdobi,kdy jsrm ho brala byla v klidu,nesla na bazen atd..ty 3 dny v mesici nebo kolik to bylo, uz spresne nepamatuji, co jsrm poprve otehotnela jsem ho nemela..

stacy13
autor
22. čer 2015

doktor mu dělal konkrétní výtěr v ordinaci při tom prvním kašlání před týdnem,jelikož měl zarudlý krk a podezření jestli v tom nebyla spála a to bylo negativní..ale klasický výtěr na všechno mu nedělal..Nevím od neděle odpoledne má teploty,takže dneska je to den a půl..ve středu máme jít na ORL,tak nevím jestli ho mám nechat na tu středu,nebo mazat k pediatrovi zítra..připadám si jako blázen,zároveň nechci něco zanedbat ☹ ale třeba by nám na ORL řekli víc..