Rudé fleky pod očima. Poradíte, prosím?

1. pro 2022

Dobrý den
Mám 16m starého syna, a před třemi dny se mu udělali rudé fleky pod očima, až dokonce i pytle. Myslela jsem, že je to z únavy, ale měl to tam i ráno. Po tom co jsem kontaktovala pediatričku (chtěla videt pouze fotku) mi bylo řečeno, že ji to DLE FOTKY přijde jako ekzem a mam to mazat mesickovou mastí či infadolanem. Dnes se mu tam začali dělat i pupínky a jde vidět, že ho to neskutečně svědí. A behem dne se vzdy nachvilku osype..prosím poradíte mi něco?
Peru stejně, nejedl nic nového po čem by mohl mit alergickou reakci a kytky doma nemame, protoze jsem alergik já.
Uz zacinam byt zoufalá.

palja
1. pro 2022

Já bych řekla, že je to alergie na něco. Potravinová alergie. Dala bych na to fenistil kapky 3x denně a zjistit alergeny a vyřadit ze stravy.
Já jsem tenkrát snědla ananas, nakojila jsem dceru a přesně takové pytle a rýma se projevila asi hodinu po tom. Měla kvůli mě celkem slušnou alergickou reakci.
Nejedl třeba kiwi, pomeranč.. Tohle dělá i exotické ovoce.
Třeba někdo napíše něco jiného, ale dcera přesně toto měla z ananasu.

autor
1. pro 2022

@palja dobře kapky máme tak je zkusíme, jen co se týče těch potravin tak nedostal zatím žádné ovoce nové co jeste nemel..papal vse možné a jeste se to nikdy nestalo.