Růstové bolesti nohou ve dvou letech?

lusynkova
17. črc 2018

Dobrý den, milé maminky. Třeba budete mít některá podobnou zkušenost. Syn si cca od dvou let pravidelně stěžuje na bolest nohou. Bývá to v různou denní dobu nezávisle na čase, někdy i večer při usínání. Mohou to být takhle brzy růstové bolesti? Moc děkuji za Vaše odpovědi 🙂

adelka951
17. črc 2018

Ano, dcera je od tohoto věku také měla, ale jestli máš pochybnosti, tak se porad s dr.

lusynkova
autor
17. črc 2018

@adelka951 Díky. Mám to v plánu, ale má teď dovolenou.

nikaak
19. črc 2018

Malá je měla cca od těch dvou let. Je období, kdy dva týdny nic a z toho dva večery po sobě pláče jak ji to bolí.

calvac
19. črc 2018

@lusynkova Syn mel tohle v obdobi spurtu,ktere je ale okolo tri let. Trvalo to asi tyden. Chystala jsem se k lekarce,protoze jeden kamarad si v puberte takto stetoval na bolesti nohou, unavu. Verim,ze je to ojedinele,ale jemu se z toho vyklubala leukemie. Tak jsem se bala.

vevero13
19. črc 2018

Syn 3,5 taky občas. Někdy se i v noci vzbudí a pláče bolestí. On je teda přecitlivělí a všechno hodně prožívá. Ale pamatuji se, že jsem to měla někdy třeba ve 14 letech taky.

miba10
20. črc 2018

Neteř je měla také, ale holky pozor. Nevím jak to ten doktor říkal přesně kolem kterého roku se to objevuje, ale neteri bylo 4,5 když ji přišli na nádor u ledviny a prvotním příznakem byly bolesti nohou.