• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Seborea, co byste doporučili?

1. listopadu 2012 
Ahoj, malému se ve třech měsících vrátila seborea - nejvíc hlavička a v uších a kolem ucha. Obočí je na to už lepší. Měli jsme sil. mastičku1% ta zabrala, používali jsme měsíc, pak Mudr.napsala glycerinovou mastičku, všechno v pořádku. Mazali jsme 1x denně a bylo to lepší. Teď se to zase vrátilo - nejvíc hlavička a v uších. Co by jste doporučili? Díky za rady
30. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám lékařka doporučila mazat obyčejným tělovým olejíčkem a zabírá to. Postupně se olupují suché kousíčky. Kdyby se to nemazalo, tak by se to mohlo zanítit. Mažu to vždy po koupání. Pa a ať se daří :wink:
30. říj 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no naše doktorka je zase proti olejíčkům :slight_smile: Zítra tam jdeme tak uvidíme, ale budu ráda za každou drahou radu
30. říj 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tak sleduju, tak co pediatr, to názor. Tak uvidíš, když nezabere to, co napsala vaše mudr, zkus i ten olejíček :wink:
31. říj 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně maminek doporučuje krém od Biodermy na Seboreu, do pár dnů je po problému.
31. říj 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzikk ano, již používáme a zatím pomáhá skvěle. Prcek měl masivní seboreu, ne jen šupinky, ale na hlavičce, čele, ouškách a tvářích silné strupy..pomáhá ještě potírat postižená místa mateřinou. Moc se mi to nezamlouvalo, zkusila párkrát a nepomohlo, ale jak jsem byla zoufalá, tak jsem potírala cca 3x denně a zadním mlékem,sice to moc nevoní, ale pomáhá, hlavně to vypadá, že v kombinaci s Biodermou je další kolo zápasu se seboreou pro nás snad vyhrané :slight_smile:
31. říj 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak paní doktorka napsala kapičky na F.. proti svědění, ale vypadá to, že mu to nedělá dobře a to má brát jen 3x4kapky. Dále napsala opět glycerinový krém z lékárny, to pěkně promastí. V uších doporučila baktroban-framykoin, vytírat. Zkusím se podívat na tu Biodermu :slight_smile:
1. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merja http://bioderma.cz/bioderma-abcderm-detska-pokozka/bioderma-abcderm-babysquam-krem-40-ml
Máme zkušenost a za pár dní po použití bylo po problému
1. lis 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek