Seborea. Máte vyzkoušený přípravek, který pomáhá?

verkaver
14. bře 2017

Milé maminky,máte,prosím,některá zkušenost s touto svědivou nemocí? Syn ji má už dlouho,přípravky od doktorky kožní nezabírají,pořád ho svědí hlava,neustále se škrábe,lidé si myslí,že má lupy nebo snad vši. Je mu 15 a opravdu ho to hodně obtěžuje. Máte někdo vyzkoušený nějaký volně prodejný přípravek,který opravdu pomáhá? Něco,co vám nebo vašim dětem zabralo a svědění hlavy přešlo a šupinky zmizely?
Děkuji 🙂

janey007
14. bře 2017

Nám zabral Stieprox, ale netuším, jestli se dá volně koupit :-/

ladako
14. bře 2017

@verkaver mam 4mes. holcicku a seboreu ma na hlavicce, pouzivam Linola Fett Olbad,je volne prodejna a jeste jsem pouz. Cradle cap gel. Ma to uz o dost lepsi a jde to i jemne "seskrabava". Svedi ho hlavicka hodne a je to treba horsi v cepici? Mam s moji malou problem,kdyz ji obliknu cepici a jdeme ven,tak hrozne place a vzteka se,tak me napada,jestli ji to teda nesvedi. Omlouvam se,ze odbocuju od otazky,ale uz jsem docela zoufala a chytam se cehokoliv. Preju vam,at se problemu brzy zbavite.

verkaver
autor
14. bře 2017

@ladako No on nemá 15 měsíců ale 15 let... :D To nejsou takové ty miminkovské šupinky,to je opravdu seborea,ale mockrát děkuji za zájem a příspěvek 🙂

verkaver
autor
14. bře 2017

@janey007 Děkuji,zkusím. Poptám se a když tak zavolám kožní,jestli nám to může předepsat,vyzkoušíme cokoliv,co by mohlo pomoct 🙂

ladako
14. bře 2017

@verkaver aha, ja myslela mesicu, oboji je volne prodejne a cena kolem 200,-kc, kupovala jsem v lekarne Dr. Max.

janey007
14. bře 2017

@verkaver Aha, no my jsme měli ty miminkovské šupiny, ale ten Stieprox je podle mě primárně dokonce pro starší... No zkuste, uvidíte 🙂

verkaver
autor
14. bře 2017

@ladako Zkusím i to,děkuji 🙂

tublatanka
14. bře 2017

Mně u velké dcery zabral mediket šampon, z lékárny,na doporučení kožní. Po zlepšení, jsem pak koupila od stejné značky mediket versi,a už jen občas umyji tím prvním mediketem.

verkaver
autor
15. bře 2017

@tublatanka Moc děkuji. Přípravků je právě poměrně dost,ale mu nic nezabralo,tak jsem potřebovala něco,co už má někdo vyzkoušené a zabralo jim to. Samozřejmě,že to u něj nemusí fungovat,ale určitě ho koupím a třeba to opravdu bude lepší. Děkuji za tip 🙂

tublatanka
15. bře 2017

@verkaver zkuste, my to měli opravdu taky hodně, jen.pouzivat nějakou dobu a když to bude lepší, tak ten druhý.. Snad pomůže....

lenka3p
15. bře 2017

Dceram pomahal konopny balzam od Cutis Help mimi. Dodnes ho pouzivame i na atopak.