Silný reflux - máte zkušenost?

janakailana
19. črc 2016

Zdravím, vím, že tady je takových to témat hodně, ale než bych se dohledala...PROSÍM O POMOC!. Můj syn 1. měsíc má podle všeho silný reflux...začalo to minulý týden, trošku ublinkával, přes víkend více, poslendí dva dny obloukovitě, byla jsem dnes za zastupujícím lékařem mé lékařky. Doporučil NUTRITO na zahuštění před kojením, dávala jsem 3x, z toho dvakrát zvracel u jednoho kojení normálně, u druhého nic a u třetího obloukovitě. Doktor říkal, že pokud bude malý přibírat a nebude zvracet obloukovitě nemusím se obávat, bohužel obavy jsou namístě mám strach aby nebyl dehydrovaný, proto se chystám do nemocnice, mohla by jste mi některá z vás pomoc, co mě čeká v nemocnici + co si sebou vzít...Určitě mě co nejdříve pošlou na vyšetření, jak se pak dále postupuje aby malý něco do sebe dostal a zůstalo to v něm. Za každou zkušenost děkuji, Jsem bezradná!

janakailana
autor
20. črc 2016

Holky pro vsechny kdo maji stejne priznaky: nakonec jsem se rozhodla do nemocnice, a je z toho Pylorostenóza...za chvili nas ceka operace...drzte palecky

janakailana
autor
20. črc 2016

@heduska82 muzu se optat jak dlouho jste byli hospitalizovani? Jaky to ma pooperacni prubeh, kdy muze zacit opet papkat apod. diky za kazdou informaci

heduska82
20. črc 2016

@janakailana tak to netusim, kluky mame z kojenaku, takze podrobnosti nevim, kazdopadne drzim palce a at jste brzy doma! 😉