Odchod hlenové zátky a silné poslíčky. Chystá se už něco?

kerol2404
29. bře 2021

Dobrý den.
Jsem 36+3 ve středu mě odvezli do nemocnice s kontrakcemi po 10minutach ráno. Do večera furt stejný, ale začala jsem se otevírat dva volný prsty večer a bylo mi řečeno že do půlnoci porodim. Jenže o půlnoci se to všechno zastavilo, po těch všech vyšetření v ten den mi odešla hlenová zátka s krví, jak se to uklidnilo mi odcházela hnědá hlenová zátka a teď už čirý hlen odchází a je ponděli.v pátek mě propustili domů, že můžu doma čekat na další kontrakce. Začali mě už dva dny vždy v noci silné poslíčky trvají hodinu a pak se to uklidni. Myslíte, že se už něco chystá?

mzacikova
29. bře 2021

@kerol2404 tělo už se chystá na porod, ale ještě klidje můžete nakonec přenášet... Zátka může dle dr. odcházet dlouho před porodem 🙄 já ležela ve 32.tt s tím, že se otevírám a syn šel nakonec 39+6
Ale teď už bude mimčo "hotový", kdyby to přišlo 😊

kerol2404
autor
29. bře 2021

@mzacikova
Mě právě odchází už několik dní od té středy, mám furt něco na vložce a teď poslední dva dny v noci se k tomu přidaly poslíčky, které trvají cca hodinu a pak únavou usnu.

nita1984
29. bře 2021

@kerol2404 kamarádka měla něco podobného od 37+ něco a porodila po Hamiltonu 42+1

agneska7
29. bře 2021

Mno hlenová zátka až tak moc porod neznačí , u dcery mi odešla cca 2 týdny před porodem a u syna mi odešla už 35 TT taky jsem ležela v nemocnici jedná Dr říkala že jsem otevřená na 2-3 a druhá 3-4 😁 prý ten den určitě porodim 🤣🤣 od té doby sylne poslíčky třeba celou noc přesně po 5. Minutách a porod ? 40 +3 🤣🤣 na každé kontrole prý no tak na další kontrole se už neuvidíme určitě porodite každou chvíli 🤣 jo jo

kerol2404
autor
29. bře 2021

@agneska7 tak to je taky dobrý 😂

nita1984
29. bře 2021

@agneska7 já to měla přesně naopak. U syna žádné poslíčky nic, 37+3 kontrola, zavřeno na 100 západu a 37+5 byl syn na světě

nanyh
29. bře 2021

Já byla v nemocnici s kontrakcema ve 30tt. Porodila jsem 40+5. Hlenová zátka ze mě odcházela delší dobu taky postupně. Ve 40+4 v den Hamiltona zbytek.

amazonkajanik
29. bře 2021

@nita1984 mno a mě na kontrole 38+6 taky doktorka ujišťovala, že to ještě nebude a v podvečer jsem porodila 😁

dendy88
29. bře 2021

Ono je to různý , já zase naopak mám zkušenost že jsem byla ráno na kontrole a monitorech,nikde ani náznak že se něco děje . A večer v 21.45 jsem porodila , zátka ani nevím jak vypadá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru