Spaní miminek s atopickým ekzémem

bustedka
16. kvě 2019

Ahoj, máte někdo prosím nějaké tipy či triky, jak ulevit v noci miminku? Malý 4m, atopický ekzém po celém těle. Začalo to po prvním očkování, následně jsme byli v nemocnici, dělám denně zábaly, ovšem ty pomohou na chvíli a zjištěna alergie na lepek, laktózu a vejce. Je na UM, má speciální hypoalergenní mléko. Dle doktorky každý večer kapeme Zyrtec a Fenistil na škrábání.i tak ale v noci trpí a neustále se škrábe a tře nohy o sebe. Od té doby, co už je trochu aktivnější miminko, si nedá říct 😌 rukavice mu dávat úplně nechci, protože jak se i přes ně škrábe na hlavě l, většinou se mu pak ten ekzém ihned zhorší. Zavinovačku už nechce vůbec a do 15sekund má venku ruce. Spací pytel neřeší problém s rukama. Ale koukala jsem na spací pytel od LodgEru. Nemáte nějaké jiné rady?co koupit, kde koupit, jak pomocí

skretik
21. kvě 2019

@bustedka jej chudacek, ja bych sahla po zmene UM teda

verunka15
21. kvě 2019

@bustedka jela bych do nemocnice,víš co kdyby náhodou....ať máš klid a držím pěsti🙏

cuuza
21. kvě 2019

@bustedka Jj, zoubky jsou děs běs. Některé v pohodě a některé teploty, průjmy, opruzeniny a zhoršení exemu. O vynikající náladě ani nemluvě.

klubiko
21. kvě 2019

@bustedka Jeďte s tím hned do nemocnice,jestli vás vaše kožní nemůže vzít. Nemoci ty ekzémy hodně zhoršuji a pak dlouho trvá, než se to dá dohromady. Loni jsem vzala termín az čtyři dny po objednání a dodnes toho lituju,dcera strašně trpěla a seborea se ji rozlezla po celém těle. Snad vás uklidní, že po nasazení léčby z kožního i alergologie (dávali jsme denně fenistil) se dcera za dva měsíce úplně zahojila a od sedmi měsíců sama usíná a kůži ma krásnou.

horseska19
21. kvě 2019

Syn se taky začal škrábat. Měl nohy a obličej pomalu do krve. Koupila jsem od Biodermy krém Intensive Baume a okamžitě zlepšení a žádné škrábání. A ekzém zmizel. Ještě mají i sprej na okamžitou úlevu při svědění, ale ted už jsem nepotřebovala. A pokud mu rostou zoubky, určitě se to může jako zhoršení AE projevit. U nás to tak bylo 🙂

priefi
1. srp 2019

@bustedka ahojky, jak to s vami vypada, zlepsilo se to?