Střevní chřipka u kojence, máte zkušenost?

mrkvous
29. dub 2015

holky máte někdo zkušenosti s řídkou stolicí u kojence? chytli jsme virózu, doktorka říkala, že virového původu, výsledky stěrů zatím nemáme...jinak malá 3 měsíce...p průběh -2x blinknutí, horečky, které pak šli dolů...na pohotovosti v sobotu, že to je střevní chřipka...průjem neměla, ale od pondělka po každém kojen světle žlutá, až fosforeskující stolička, spíš řidší,...výsledky budeme mít zítra, ale mám strach, malá začíná dost hubnout,...☹
máte někdo zkušenost, jak dlouho taková viróza trvá?

lv
29. dub 2015

Par dni, týden. Nasazena probiotika mas? Pokud kojis tak i ty a vynechat mliko.Pokud um tak Nestlé Al110 vhodné u průjmu.

evulina77
29. dub 2015

@mrkvous max týden, spíš míň. Hlavně koj, koj a zase koj. V mateřským mléku jsou teď protilátky a je to "uvařeno" na míru malé a jejímu stavu. Pro sebe probiotika a hodně pij. Bude dobře, brzo 🙂

mrkvous
autor
1. kvě 2015

děkuji za podporu. zdá se to lepší... vynechat veškeré mléčné výrobky?

mrkvous
autor
2. kvě 2015

@evulina77 tak už jsem se včera začala radovat, že je to za námi, malá přestala kakat, měla jen dvě pěkné stoličky, pěkně jí,...ale v noci na dnešek se najedla dost, skoro 200ml, před tím 170... a za chvilku se pozvracela...nevím, zda z přejezení nebo dobíhá viroza, ale jsem z toho pěkně rozhozená. po dalším kojení ráno už nezvracela a spinká, ale mám strach, co přijde.