Syn má oteklé oči kvůli alergii, co mu mám dát?

pomfrita
15. čer 2013

ahoj maminy, syn má po odpoledním pobytu venku příšerně oteklé oči, hlavně spodní víčka, vůbec nemůže spát, moc ho to bolí.... patrně nějaká alergie...můžete mi, prosím, poradit, co mu mám ted večer dát? asi není nutné jet k doktorovi...mám doma akorát fenistil kapky a možná i nějaké oční kapky....ale nemám s tím žádnou zkušenost, tak nevím....děkuji za rady

mamkamarketa
16. čer 2013

A co mu dat claritine?
Ja na otekle oci jsem si davala vyluhovany sacek cerneho caje. Na otok mi to pomohlo,ale ja nemela otok kvuli alergii

hojda
16. čer 2013

TEn fenistil dej určitě, kapky na alergii budou volně prodejné, ale nevím od kolika let jsou.

benjik
16. čer 2013

Já jsem alergik na pyl,oči mám ted věčně natekél a červené - pomáhá oplchánout vlažnou převařenou vodou,borovou vodou. Vlastně cokoliv,aby se ty oči pořádně vymyly od uchycenho pylu.

janii
16. čer 2013

Lzice na chvili do mrazaku a prilozit na oci. Je to sice sok, ale velice ucinny 🙂 jinak studeny obklad...

skaredekacatko
16. čer 2013

Ahoj segrina mala to ma tiez hned na zaviatku to studenou vodouoriadnr oplachnu ked mala niekam ide zo skolyna vylet tak ma pri sebe vzfy flasku vody a problem zazehnany, ale ona berie aj alerit 🙂

berenika39
16. čer 2013

zyrtec nebo fenistil. i na noc. a hlavne vcas zalecit na alergologii, pokud se berou spravne leky a ve spravmou dobu, da se to vychytat a vyhnout se podobnym prpblemum, ne uplne, ale alespon to omezit. pokud je to pod kontrolou, je mensi riziko, ze se z toho vyklube astma a spol. drzim palce, at mate sikovneho alergologa.