Syn nechce pít a spát, hodně močí. Co dělat?

rozdajna
23. únor 2020

Nutně potřebuji radu. Syn zítra bude mít 5 týdnů,nechce pít z prsu,za 15 hodin spal cca 3 hodiny,už asi 4x kakal,za to 16x pročůral plenu,co s ním mám dělat? Jsem unavená a další noc vzhůru nedám. Horečku nemá,krev v pleně také ne.

miba10
23. únor 2020

@rozdajna a pláče nebo něco? Je jinak hravý nebo je spíš apaticky?

lv
23. únor 2020

Jak dlouho nechce kojení? Pokud čůrá, tak by mel byt v pořádku.

uzivatelkapetra
23. únor 2020

Kojit v naprostém klidu, když je v polospánku.
Spí s ním v posteli, zabal pevně do zavinovačky, zkus šum, zkus ho nechat spát na sobě.
Prostě zkoušet všechno a zjistíš, co na něj platí

zmrzlinka
23. únor 2020

Když měl za 15 hodin 16x povuranou plenu,tak predse musí něco vypít.Jinak by necural.A kakat 4 - krát taky může.Jestli se Ti na něm něco nezdá,tak jdi zítra k doktorce.Tatinek nemůže pomoct ,aby si se vyspala nebo babička?

tezz111
23. únor 2020

@rozdajna pokud máš strach zavolej na pohotovost ať ti poradí. Určitě mají víc znalostí i zkušeností. To že by nepil a tolik čůral se mi nezdá, nejdřív musí něco vypít, aby měl co vyčůrat.

rozdajna
autor
24. únor 2020

Tak dnes spi vice,doktorka rekla,ze je lehce zahleneny,diky me chronicke ryme,rymu moc nema,cura zase jako normalne,max 8-9 len za den. Kojim v polospanku,jen byva hyperaktivni nekdy,prospiva naprosto skvele. Takze asi jsem vypila moc vody a vse on vycůral. Jen Nas po kakani trapi velka bolest briska,protoze po papani nekrkame,vzdy potom tvrde usneme,takze ma moc plynu v sobe. Pouzivame probiotika a Simeticon,Espumizan je absolutne k nicemu.

zuzita15
24. únor 2020

@rozdajna dite necura to, co ty vypijes, cura to, co vypije samo. Ani bolest briska nemusi souviset s nekrkanim, krkani neni nic zivotne duleziteho, moje dcerka krkla vsehovsudy asi 5x. Co poloha na tygrika ve spanku? Pripadne do klubicka, tak by se dite nemelo probudit a zaroven se mohlo vyprdet
A preventivne bych vysadila Vigantol

rozdajna
autor
25. únor 2020

@zmrzlinka bohuzel nemůže

rozdajna
autor
25. únor 2020

@rozdajna je zdravý,jen zahleněný