Teplota u 6letého syna před dovolenou

lucisek84
29. črc 2019

Maminky syn dnes rano lehce zvysena teplota u syna 6 let.Odpo 38.2 podan nurofen teplota spadla na 36.7 bolest hlavy a trochu briska.Za tri dny.letime do Turecka.Mam s nim jit na pohotovost?Myslite,ze by pri angine takto rychle spadla teplota?

bayt
31. črc 2019

@luckylee Tak jde hl o to ze jestli bude mit ucpany dutiny, tak bude pri letani pekne trpet.

luckylee
31. črc 2019

@bayt no to kazdopadne.Ale to asi zakladatelka pozna ne?Navic jestli uz byli u nekoho.Jestli se stavi jeste k pediatre tak tim lip.
Kazdopadne dobra poznamka.Na tohle vzdy zapomenu a to sama vim jak to boli 😕

vrabcak0007
31. črc 2019

mě spíš vrtá hlavou, že kdyby se nedejbože na dovče něco stalo a stav se zhoršil a vyžadoval lékaře, tak jak se k tomu pak postaví pojišťovna, protože už jste byli teď u lékaře a bude jim jasné, že tam děcko neletělo úplně ok...nejspíš to vyhrabou

bayt
31. črc 2019

@luckylee Ja to na sobe nepoznam :( Dobry je vzit do letadla sprej do nosu.

bayt
31. črc 2019

@vrabcak0007 Spis to nebudou resit, kdyz to bude min. castka.

vrabcak0007
31. črc 2019

@bayt no nevím..musíš mít cestovní připojištění a to předpokládá, že jste všichni fit....syn byl na jaře u babičky na slovensku (má oboje občanství, tak mu tedy vyloženě připojištění neděláme není potřeba kvůli "běžnému" ošetření)...chytil tam bacil a babí musela k lékaři...předala nám pak všechny účty a tak, protože v lékárně musela platit vše s plnou sazbou, i když vyšetření samo bylo v rámci eu pojištění...tak jsme s tím šli sem kvůli proplacení i se všema zprávama a tak...no a hodně se zajímali, jestli tam už jel nemocnej nebo ne a jestli jsme tu před odjezdem na slovensko byli nuceni navštívit lékaře kvůli stejné diagnóze apod...moc se jim to nelíbilo...oni se vždycky cukají a hledají jakoukoliv skulinku...

bayt
31. črc 2019

@vrabcak0007 Já jsem právě nikdy nic s nikým neřešila, zaslala jsem podklady a bylo. Ale tak ono konzultace u lékaře a ATB stejně nebudou moc drahá, ani kdyby si to platili sami.

lucisek84
autor
31. črc 2019

Davca nema chyceny dutiny.Bez rymy a kasle.Jen zvysene CRP na 26.

knuffel
31. črc 2019

Klid, tohle nám dcera dělala pravidelně několik let po sobě 😀. Dva dny před odjezdem na dovolenou horečka (někdy + kašlík, rýma nebo taky nic k tomu). Vždy jsme odcestovali, ale jednou to bylo na mrtvici, letěli jsme do Itálie pod stan, měli jsme večer už sbaleno a připraveno a rozhodovali se, co dál... Stan jsme nakonec nechali doma a ještě den před odletem hledali ubytování v budově, aby se v té horečce nepařila ještě ve stanu. A bingo, horečka přešla a v pohodě. Opravdu to může být cestovní horečka, já jsem o tom bytostně přesvědčená, že to tak pokaždé bylo. Aby to jako bylo zajímavější 😀. Základ je pořádné cestovní pojištění...

nazka
31. črc 2019

@lucisek84 a letíte?