Thuya occidentalis po očkovaní. Pomůžou?

andyalukasek2008
18. srp 2009

Milé maminky, zakládám tohle téma, abych se dozvěděla, zda máte zkušenosti s těmito homeopatiky jako prevencí na zmírnění rekcí po očkování batolat a kojenců? Čeká nás očkování Priorixem Tetra a uvažuji, zda homeopatika koupit? Očkování hexou jsme zvládli v pohodě, i Prevenar a Meningokoka, ale z těch živých vakcín mám přeci jen trošku obavy... Předem děkuji za Vaše názory 😉 ...

michaelka83
1. čer 2012

@petja někde jsem právě četla, že stačí jen den před a pak 2týdny po očku.

petja
1. čer 2012

@michaelka83 já dávám homeo až jak vylezu z ordinace,ne předem.Hexa se přidává jheště i phosphorus,priorix thuja stačí

michaelka83
1. čer 2012

@petja Děkuju. Někde v homeop.poradnách jsem i četla, že se homeopatika nemají dávat preventivně, ale až když daný problém nastane. 😕 Já ale nechci čekat až se nám zhorší ekzém, nebo bude mít malý horečku.

petja
1. čer 2012

@michaelka83 thuya konkretně není na horečku,ale na komplikace očkování z dlouhodob.hlediska

michaelka83
1. čer 2012

@petja Z dlouhodobého hlediska znamená co? 🙂

petja
1. čer 2012

@michaelka83 tož je známý že očkování poškozuje

hanule05
1. čer 2012

@petja ahoj, taky nás čeká 2. dávka Priorixu, prosím tě jak dlouho po očkování máme dávat thuyau? Díky

michaelka83
1. čer 2012

@petja U Priorixu většina dětí mých známých měla teploty, několika denní noční křik 😒 , vyrážku, atd. Krom teploty by to tedy mohla homeo.zvádnout?Já se toho Priorixu strašně bojím☹ ach jo

leedak
1. čer 2012

ja davam thuyu pred kazdym ockovanim,pak v den ock a den potom.takze 3 krat 5 kulicek.ani po jednom jsme nemeli teplotku,unavu,neplakala.vubec nic.a pro mne to nejdulezitejsi nezhorsil se ekzem.urcite doporucuju.ekzem se muze po ockovani zhorsit az za 14 dni.taky je dulezite aby dite min 20 min pred a 20 min po podani akehokoliv homeopatika nic nejedlo.

petja
1. čer 2012

@michaelka83 neboj se,musiš se rozhodnout buď dáš odklad nebo nebudeš očkovat a nebo t přijmeš jako pozitivum pro tovoje dítě,není na místě se bát,to můžeš přivolat problém,já tomuto věřím
@hanule05 dávám 7dní,první dávku jak vylezu z ordinace a pak večer a pak 2x denně.Teplota je žádoucí,dokonce i průjem,zvracení,které netrvá ale dlouho,páč tím se tělo zbavuje toho špatnýho z očkování.

michaelka83
1. čer 2012

@petja Děkuji za rady🙂 Já jsem už vystresovaná tři týdny, asi jsem neměla číst příbalový leták a diskuze k Priorixu ☹ Očkovat malého nechám, jedeme do iziny a nechci aby něco chytl. Tak nám drž palečky! 😉
Mám tedy dávat 14dní 5kuliček denně - jednou denně? Nebo jak píšeš Hanule05 - 7dní, dvakrát denně? Mám v tom nějaký zmatek 😅

petja
1. čer 2012

@michaelka83 jj,stačí 7dní,thuya je dost hluboký lék,určo to nemusí být 5kuliček,to je docela marketingový tah,pokud to vycumlá,určo stačí 2kuličky,jinak do trochy vody a třeba kapátkem,pozor na kovové lžičky a jiný kov!

petja
1. čer 2012

ale jinak nemoci co se očkují v priorixu jsou určo zvládnutelné,takže bych zvolila odklad,už kvůli ekzému

michaelka83
1. čer 2012

@petja OK. Takže 7dní jednou denně max.5kuliček 😉 No vidíš, s tím kovem jsem vůbec netušila,že to vadí. Ještě jednou díky!

petja
1. čer 2012

@michaelka83 kov vadí velmi,tak se homeo zničí

petja
1. čer 2012

@michaelka83 2x denně 😉

michaelka83
1. čer 2012

@petja Ještě jednou děkuji za rady! 🙂 🙂

michaelka83
1. čer 2012

@petja OK. 2krát denně - tzn. ale celková denní dávka těch max.5kuliček 😅 ?

petja
1. čer 2012

@michaelka83 jj 😉

michaelka83
1. čer 2012

@petja OK. 😀 ono to nebylo z předchozích odpovědích jednoznačné, tak se radši stokrát zeptam, než abych malému dala něco špatně. 😒 jsem fakt v tomhle laik. díky moc

petja
1. čer 2012

@michaelka83 jako v homeopatii to o tomhle právě není,tenm efekt je i v globulce jedné,tam jde o něco jiného,i,kdyby to celý snědl,tak se narozdíl od léků chem.nestane vůbec nic,ale je to kvůli prodeji stanoveno na 5kuliček třeba. Homeo je natolik zředěné,že tam léčivá látka není vůbec.Homeopatie je medicina ducha 😉

michaelka83
1. čer 2012

@petja 😕 takže placebo?

petja
1. čer 2012

@michaelka83 hm,to ani ne,ve zkratce,spouští sebeuzdravné mechanizmy v těle...ale popravdě,pokud by placebo léčilo,tudíž slovo,víra,není nic lepšího a levnějšího v léčbě 😵

michaelka83
1. čer 2012

@petja No já věřím,že pozitivní přístup a právě ta víra mnohdy nemocnému člověku hodně pomůže...tak na nás mysli, ať to zvládneme! hezký víkend!

michaelka83
19. čer 2012

@petja Tak máme za sebou Priorix a nechci to zakřiknout, ale je to cca 14dní od očka, dávala jsem homeopatika přesně dle Tvých rad a malý je v pohodě 🙂 Měl jen 9.den po očku teplotu 38. I ekzém zatím v pořádku.

petja
22. čer 2012

@michaelka83 to bych byla sama ráda 😉

zuzanocka
22. čer 2012

u nas zabrala..

ppetal
23. říj 2012

Ahojte, nevíte někdo jaká homeopatika se dávají při očkování na žloutenku typu A??

mravvcek
13. led 2013

ako ste to riedili pred ockovanimhexou?

janinous
19. bře 2013

@petja ahojky, prosím, budu otravovat... Ale zítra jdeme na třetí dávku Prevenaru, tentokrát jsem koupila Thuyu occ. 9CH, doktorka mi to poradila a říkala pět kuliček deset dní po očkování.. Tady jsem teď četla i den před, což jsme nestihly ☹ Má tedy smysl dávat i před?? Ty zase píšeš, že až vyjdeš z ordinace... A to s sebou bereš naředěné a dáš kapátkem?? A kolik tedy kuliček a jak dlouho dávat?? Předem mooooc děkuji..!!! J.