• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už 4. den večer zvrací. Máte zkušenost?

Malému je 18 měsíců a před Silvestrem prodělal jednodenní průjem a zvracení. Pak na den dobrý. Následujicí den se mi vždycky večer pozvracel, vždy po usnutí. Pořád si šahá do pusinky jakoby by mu rostly poslední stoličky, ale žádné boule nebo prořezávání zoubků jsem nenašla. Trvá to již 4 den. Jo a od té doby nekadil. Volala jsem k doktorce a ta mi řekla, že pokud bude zvracet, že se máme přijít ukázat. Ale když je přes den hrající se a smějící se, že to nic vážného nebude. Mě to přesto znepokujuje. Máte někdo stejnou zkušenost?
4. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, u nás to sice není 4. den, ale scénář stejný. kristýnka se na silvestra v noci zbudila a 2x zvracela, poprvé jídlo, po druhé už jen žaludeční šťávy. Ráno jsem ji nasadila dietu, trošku měla teda i průjem.Ale protože byla dobrá, dala jsem ji normálně oběd. A ten den vpohodě. Pondělí byla taky dobrá a včera mně volali ze školky, že se po obědě pozvracela. Tak ji mám doma a nasadila jsem ji dietu, kterou ale dodržím dva tři dny. Já si myslím, že byla brzy dobrá a hned jsem do ní cpala zase normálně jídlo. A to tělo bylo ještě "bolavé", tak se jí to vrátilo. Takže bych i u malého dávala dva tři dny dietu a mělo by to být dobrý.
4. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek