Vrozená srdeční vada - stenóza plicnice

prokopovami
2. pro 2016

Zdravím všechny maminky, založila jsem tuto diskusi,protože mému synovi diagnostikovali srdeční vadu - stenoza plicnice, a ráda bych se seznámila s dalšími rodiči dětí s touto vadou. Mohli bychom se podělit o zkušenosti a rady a navzájem se podržet. Lékaři mi zatím nic moc neřekli, protože jsme v pásmu středně významné vady tak to PRÝ budeme řešit až to přijde.. teď je malý pod kontrolou... i tak to mě i manžela znepokojuje a rádi bychom se dozvěděli něco o budoucnosti... a na to jsou nejlepší osobní zkušenosti 😊!!!

katula
2. pro 2016

Ahoj, syn mel dg "nevyznamna valvarni stenoza plicnice". Rekli nam, ze se to nijak neresi a ceka se na vyvoj. Bud se to samo spravi, bude stejne, nebo zhorsi a pak by se to resilo. Byli jsme asi jeste dvakrat s odstupem cca pul roku na kardiologii nana kontrole a samo se to spravilo, uz tam davno nechodime 🙂

prokopovami
autor
2. pro 2016

My chodíme na kontrolu každý měsíc a teď nás kardiolog chtěl vidět dříve... navic si nás všechny pozvali na oddeleni genetiky a poslali nám zdravotní rodokmen, který musíme vyplnit a poslat pred vyšetřením..taky jste tam byli??Vůbec netušíme co nás tam čeká...Jinak je moc dobře že se vam to vyřešilo samo... nejhorší je kdyz a jsou nemocné děti

11bublina11
Autor odpověď smazal
Zobraz