Vši, co je nejlepší a nejúčinnější?

eva89pouzarova
30. lis 2015

Ahojky, poradte mi co je nejlepší nebo nejučinější, ve školce se oběvili vši, zatím je nemáme ale ...... vždy připraven 😉

keny123
30. lis 2015

psí orthosan 😉

lv
30. lis 2015

pokud nemá, tak na pěšinku a projet vlásky tea tree olejíčkem

verylina
30. lis 2015

My jsme preventivně zakoupili přímo šampon s Tea Tree olejem, prý to aroma vši odpuzuje. A nejlepší z prostředků na odvšivení byl dle nás Paranit.

blenny
30. lis 2015

Odporucam Paranit

no_title
30. lis 2015

zatím tea tree olejíček a poučit dítě o nepůjčování čepic a tělesném kontaktu s dětma (děti to obvykle chytí tak, že "dávají hlavy dohromody" nebo si půjčujou čepice, gumičky, atd. Dospěláci naopak z čalounění v MHD - to se stalo mě). A pokud máte kluky, kdyby to chytli, tak ostříhat. Je to lepší než se trápit, pokožka je potom podrážděná, krvavá, nemůžou kvůli tomu spát, atd. Pro kluky to většinou není žádné trauma 🙂.

apple11
1. pro 2015

Nám třeba paranit apod. nijak nepomohly. Nakonec nám náš známý - lékář poradil, ať kašleme na drahé šampony z lékáren a pořídíme klasický šampon pro psy proti parazitům. bylo mi to blbé, ale zoufalé situace si žádají zoufalé činy :D Takže jsem dceři umyla hlavu šamponem, vši okamžitě vychcípaly a vlasy navíc měla ještě lesklejší než po normálním šamponu. Navíc místo 300,- za šampon z lékárny stál asi 50,- 🙂

luciamala1979
1. pro 2015

jednoznačně vlásky dolu..

miskadis
1. pro 2015

Holkám dávám Tea-tree olej - pomažu za uši, párkrát máznu do vlasů. Zatím to pokaždé zabralo, ani jednou vši ze školky nepřinesly.

rsr
1. pro 2015

Naši kluci je přinesli ze školky a zabral nám krásně Diffusil H