Výběr vitamínu D pro dítě, podle čeho se rozhodujete?

zuzmenda
19. srp 2015

Krásný den všem,

zajímá mě, na základě čeho se rozhodujete, v jaké formě podávat dítěti vitamín D.

Každá maminka má na výběr ze 2 variant. Buď dá svému dítěti Vigantol, který jí předepíše lékař anebo sáhne po přírodní variantě vitamínu D, u kterého má jistotu, že její dítě nebudou trápit žádné vedlejší účinky.

Dnes už se naštěstí v českých lékárnách dají sehnat i kapky obsahující přírodní formu vitamínu D, například od značky Jamieson
http://www.jamieson.cz/produkty-cz/vitaminy-a-v...

Co dáváte vašim dětem vy?

schnek
22. srp 2015

@asen co má vit K společného s vit D?

asen
22. srp 2015

@schnek Nic, promiň ...přehlédla jsem, že jde jen o D

eweline66
22. srp 2015

My sme tiež dávali od narodenia Vigantol a malý bol dosť uplakaný, problémy s bruškom, skoro celé dni preplakal od bolesti. až potom ma moja sestra a kamarátka upozornili na vedľajšie účinky a suseda naproti mi povedala o kvapkách Jamieson. bol to neuveriteľný rozdiel zo dňa na deň ako som prestala dávať Vigantol. až budeme mať niekedy druhé, budem už múdrejšia! vigantol nikdy viac. aj kamoškina malá s tým mala dosť problém...

zuzmenda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzmenda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzmenda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kstanevova
17. pro 2015

@zuzmenda my mame po Vigantolu taky prdiky tak jsme koupili kapky Jamieson a je to jeste horsi,mimco asi po trech dnech zmeny kapicek zacalo kakat penu,momentalne jsem vysadila a nedavam vubec nic,ale jelikoz se krivice bojim nasadim opet Vigantol i kdyz se mi opravdu nechce!!!

zuzmenda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sandi777
17. pro 2015

@kstanevova a co swanson ? Mi je máme a v těchto je olivový olej 😉

radka386
13. led 2016

@zuzmenda Prosím info, je v tomto výrobku palmový olej ??? děkuji

kstanevova
13. led 2016

davam Jamieson a je klid,ve Vigantolu urcite neco je kdyz i v pribalovem letaku je uvedeno ze zpusobuje nadymani...

zuzmenda
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
abdikate
16. dub 2016
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Ja jsem se o tom radila s nasim detskym doktorem a rovnou mi jeden na predpis napsal

lprdola
23. dub 2016

No take se na nej musim zeptat, sestra ho ma a je s nim hodne spokojena, deti jsou vice odolnejsi a nema je tak casto nemocny.

smetttanov
8. kvě 2016

Tak hlavne pri rustu je hodne dojre, aj doktor nam ho hned doporucil.

lusynkova
11. kvě 2016

Já nedávám nic. Beru hodně rybího oleje a oleje z pšeničných klíčků (ten má nejvíce vit D ze všech olejů). Do mléka se to dle dr. dostane. No a teď sluníčko...

autumn11
13. kvě 2016

ja som dávala do roka synovi vigantol a teraz som mu kúpila jamieson vitamín D. Ale aj vigantol toleroval našťastie v pohode.

julisa88
28. kvě 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Zejo, me ho doporucovala sestra

zindy
14. čer 2016

Ale pak k doktorce pro recept ze?

lucciiiiik
Autor odpověď smazal
Zobraz
simirek1
8. bře 2019

@zuzmenda ano, máš pravdu, mně osobně jinou alternativu lékařka před 5 lety ani nenabídla, vypsala recept a předala mi ho do ruky....

lucciiiiik
Autor odpověď smazal
Zobraz
herbinaaa
23. bře 2020

svým dětem dávám vitamin D a nic jiného. Přesně se to jmenuje VITAMÍN D3-EFEKT KIDS

sabca21
27. bře 2021

já sem vybírala podle diskuzí na internetu a na jedné stránce mají kapky, tak dávám ty, celkově tam mají různý doplnky a kvalitou i cenou se mi to líbilo, zkusila jsem a zůstala sem u nich