Vyrážka na krku u dcery - může to být z pocení?

minnie321
27. črc 2018

Holky chtěla jsem se zeptat dcera má na celém krčku vyrážku ale opravdu osklivou je jí 18dni chtěla jsem se zeptat na názor jestli to může bejt z toho jak se potí už jsem nešťastná má to v těch ohybech kde se hodně chtěla bych ji od toho pomoct ale nevíme jak někdo říká že máme mazat někdo že zase ne už jsem z toho nešťastná předem děkuji za názory

leniczka23
27. črc 2018

@minnie321 Mrkni na net, prijde mi to jako kvasinka. A u doktora si byla? S timhle uz bych sla davno.

jankol
27. črc 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@minnie321 Zašla bych s ní určitě k doktorovi, ať se na to podívá a něco doporučí, nevypadá to vůbec hezky.

priefi
27. črc 2018

@minnie321 davej obklady v cernem caji, z fotky to moc nejde poznat, ale muze se loupat a menit tak kuzicku. Nas syn to mel 2x, poprve to zacalo v porodnici, podruhe jeste behem 6ti nedeli. Pak uz ok. Vypadalo to stejne, ale melnto vsude mozne na telicku

zmrzlinka
27. črc 2018

Asi by to chtělo návštěv kožní