• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výraznější pneumatóza tračníku. Co to je?

Ahojky už jsem to psala do jedné své diskuze,ale ještě se mi na ní nikdo neozval a tak zakládám tuhle.Dnes nám zjistili,že malá má výraznější pneumatozu tračníku,vůbc nevím co to je doktor na ultrazvuku mi to nijak nevysvětlil takže pokud někdo víte budu moc ráda,když se ozvete :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
missel no znamená toto, že v příčné čili podélné částiu střeva je dopst vzduch a dobudoucna to může znamenat problémy se stoličkou anfouklé bříško a bolesti tohleto může být pojmenováno i jako subileozní stav čili lehká střevní neprůchodnost v tom příčném tračníku to bude dělat neplechu proto že vzduch se tam bude držet dlouho, jak známo v nejvyšší části bude vždy vzduch, chyba je dle mě ve stylu podávání strany, prcek moc polyká vzduch (nevím zda kojíš či dáváš lahvičkou, tu bych určo změnila na antikolikovou láhev a vždy dávaůla do pusinky až když je láhev otočena dnem vzhůru a mlíčko v dudlíku
17. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek:děkuju ti moc(super jsi mi to vysvětlila,že jsem to pochopila i já)ano ják přesně říkáš,malou rápí bolení bříška už je tolepší než když byla malinká,ale i tak jí to umí ještě teď pěkně potrápit.Máme doma antikolikovou,ale malá z ní nechce papat,je zvyklá na lahev,která má dudlík jako prso :frowning2: a nevíš ještě prosím nějaká opatření,abych jí to mohla usnadnit?Děkuju moc jsi hodná :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty ber espumisan a koj, masáž bříška ve stylu šnečka..od pupíku ve směru hodin. ručiček děláš kolečka,, které postupně zvětšuješ, jinak prostě prevence, co nejméně napolykaného vzduchu, ono toto dost bolí
17. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malá je na um víš takže zkusit tu antikolikovou lahev co? děkuju moc jsi hodná.
17. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
misellll vy ste s tim briskem skoncili u doktora?
17. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momin jj zkončili poslal nás tam náš pediatr,když jsme byly na 6. měsíční prohlídce,Barča tam řvala,jako kdyby jí na nože brli,zase jí začalo bolet bříško a doktor na mě co jí je a já na to,že jí občas ještě takhle bolí bříško a on na mě to se mi nelíbí,pošlu vás na ultrazvuk a tak se stalo,že jsme dnaska byli na Bulovce,vše vpořádku akurád právě zjistili tu výraznější pneumatozu tračníku :frowning2: Tak proto nás to bříško pořád trápí,hlavně,že tam nenašli nic vážného :slight_smile: to ze mně spadlo celou noc ze včerejška na dnešek jsem nespala jak jsem byla nervozní
17. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
až mě z toho rozbolela hlava jak jsem se uvolnila a uklidnila :confused:
17. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek