Zduřelá prsní žláza u 8měsíčního miminka

raggedymum
18. kvě 2017

Zdravím všechny,
zakládám tuto diskuzi, abych zjistila, zda tyto obtíže (viz název diskuze) jsou u více miminek a jaké bylo řešení.
Naše maličká měla během šestinedělí zduřelá prsíčka, přesně jak to bývá. Prsní žlázy se vrátily do normálu,,klasika.
Teď je dceři 8 měsíců a dnes jsem zjistila, že má jedno prsíčko větší, pohmatem to připomíná trochu bouličku a když se na ni dívám, je poznat, které prsíčko je větší.
U doktorky jsme zatím nebyly, (zjistila jsem to pozdě odpoledne) máme tam jít na poradnu příští týden, ale nejsem si jistá, jestli to těch pár dní počká.
Má někdo podobné zkušenosti? Budu vděčná, za jakýkoli příspěvek..

lilulilu
18. kvě 2017

Ahoj, my meli uplne stejny prubeh jako vy, cca kolem 9.-10. mesice. Zdureni a prso na pohled vetsi. Dcera byla na UZ, bylo to opravdu jenom zdureni mlecne zlazy. Ted je ji 13 mesicu a ma to pryč. Pry to zpusobuji hormony od maminky, ja v te dobe jeste dost kojila.

raggedymum
autor
19. kvě 2017

@lilulilu Děkuju za uklidnění. Taky ještě kojím, sice je četnost poloviční co dřív, ale asi to má taky vliv..

lilulilu
19. kvě 2017

@raggedymum Urcite to bude ok, nebojte! Ja kojila taky uz vyrazne mene, myslela jsem docela dost vzhledem k veku. Ale i presto to stacilo. Taky jsem byla nervózní co to je...