Vztah s o 10 let starším chlapem

malanikova
8. lis 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat.
Nedávno jsem se rozešla s přítelem.
A tet mi začal psát jeden můj kamarád je moc hodnej a milej, je mi sním fakt dobře,
On se domě zamiloval a já nejspíš taky ale problém je v tom že je o 10let starší odeme..
Jak to máte vy,jestly máte starší chlapy,

jasminova
8. lis 2016

Nepíšeš kolik ti je let, ale 10 let není zas tolik. Navíc chlapi (pokud budu zobecňovat), některé věci zpracovávají pomaleji - mnoho je jich (aspoň v mém okolí) ještě ve 30 spíš kluky. Na věk kašli, je to jen číslo. Spíš pozoruj jak se k tobě chová a na počet svíček na dortu nekoukej 🙂 Jestli jsi zamilovaná, jdi do toho!

tammm
8. lis 2016

@malanikova mám o sedm let mladšího a klape nam to 10 let 🙂 pokud si rozumite,tak hura do toho.Jen zezacatku to nedokazalo zkousnout par znamych,ale zjistili ze to funguje a berou nas uz v pohode.

tammm
8. lis 2016

Tim jsem chtela napsat,ze na veku az tak nezalezi.Deset let neni moc a treba se od nej neco naučíš 🙂

journals
8. lis 2016

Asi záleží trochu i na tom, kolik je teď tobě (protože tak trochu dospělý člověk se na tyhle věci neptá)... Jinak to je asi celkem jedno... 10 let bych neviděla jako nějaký problém

malanikova
autor
8. lis 2016

Moc děkuji za rady mě tet bude 31.

irca86
8. lis 2016

Mám muže o 8 let staršího, celkove si více rozumím se staršími lidmi 🙂

hop_ita
8. lis 2016

Můj je starší o 15let a neměnila bych 🙂

malanikova
autor
8. lis 2016

A co když už má i trochu šedivé vlasi.
Já si sním moc dobre rozumím, ale bojím se jít už zase do dalšího vztahu..

tammm
8. lis 2016

@malanikova no a,libi se ti?Přitahuje tě?

hop_ita
8. lis 2016

@malanikova Můj má, je mu 44 a mně se to líbí. Ale jsme oba aktivní sportovci, takže vypadá prostě dobře 🙂 ono ne vždy je to o věku, znám 30leté kluky, kteří vypadají hrozně, fyzička žádná..

uzivatelkapetra
8. lis 2016

Já s drahým jsme od sebe o 10 let a 3 mesice. Zacli jsme spolu kdyz mi bylo 22 a uz 6 let k sobe patrime a jsme spokojeni...a ostatni? Co mi po nich.

lucie7411
8. lis 2016

@malanikova jako ty řešíš šedivé vlasy? Promiň, ale kolikrát mi zůstává rozum nad nějakými dotazy rozum stát... Můj muž který je o rok starší má také šedivé vlasy, mám se s ním rozejít? Pokud jsi se zamilovala tak jdi do toho a neptej se co máš dělat, věk je jen číslo, nic neznamená...

berenika39
8. lis 2016

@malanikova A máš děti? PLánuješ rodinu?

hz
8. lis 2016

@lucie7411 muj muz ma taky sediny a je o pul roku starsi nez ja-pristi rok nam budou oboum Kristova leta...o vlasech to neni 🙂

kostrbka
8. lis 2016

Ehm .... Nevím, ale normální dospělá ženská šedivé vlasy neřeší 😉

kacca11
8. lis 2016

@malanikova ja nejak neverim, ze je ti pres 30... spis bych rekla tak 12...

modrapa
8. lis 2016

@malanikova Podle mě je to v pohodě. Pokud je hodnej a má tě rád, tak do toho. a jestli je to kamarád, tak proti sobě nic nemáte. nejspíš se znáte dýl, takže hurá do toho 😀

bbibianca
8. lis 2016

@malanikova muj je o pul roku mladdi jak ja. Je mu 29 a ma taky sedive vlasy. Na vlasy se nedivej 😉 Prej seduri jsou dnes IN 😉

zaneta238
8. lis 2016

Já 33 ,partner 45 ... Klape nám to skvěle ,šedin má milion ,to přeháním,protože i vlasů má pár 🙂 To přeci není podstatné !!!! Jsem s ním,protože je krásný člověk uvnitř,to je pro mně nejdůležitější.Pokud řešíš s prominutím " obal " ,tak nevím ,co hledáš .... Ale trvalý vztah dle mně ne ... 🙄

salot
8. lis 2016

Deset let není nic, starší, mladší, všechno jde, když se chce.

svetlanalana
9. lis 2016

Podle otázky "co, jestli má šedivé vlasy" a podle pravopisu bych taky neřekla, že autorce je tolik let, co píše. A co jestli mu začnou ještě vypadávat ty vlasy? To bude teprve p*user, co? Ach jo... Měla bys si to doopravdy promyslet, jsou to moc důležité věci pro fungování vztahu.

lajla
9. lis 2016

@svetlanalana si dělá jen z nás na MK srandu...jako spousta dalších, holt některé to bavi no

svetlanalana
9. lis 2016

@lajla tak ted tomu rozumím. Dává to smysl