Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zlatý stafylokok v krku, co s ním dělat?

calvac
2. črc 2015

Maminky, náš malý měl dva dny teploty 40, těžko srazitelné. K tomu ho bolelo bříško. Krk má bíle povleklý, CRP nízké, moč je ok. Dnes zjištěn zlatý stafylokok, zatím léčen nebude. Dnes teploty hodně klesly - na 37.5. Za týden ale odjíždíme k moři. Bojím se, že ho to tam chytí znovu - teploty, bolesti atd. Nevíte, co dělat se stafylokokem? Vím, že se běžně antibiotiky neléčí.

janawei
9. črc 2015

Náš prcek má v krku zlatého stafylokoka také. Měl ho docela hodně, takže jsme nakonec souhlasili s antibiotiky, ale i po přeléčení mu v krku zůstal, takže už bychom mu antibiotika znovu nedali. Je fakt, že neměl teploty, jen kašlal. Pokud by začal mít opět větší problémy, zkusíme nějakou alternativu - homeopatika.

calvac
autor
9. črc 2015

@janawei Alternativu zkoušíme již druhým rokem, synek je totiž ještě na dýchátkách. Nemá astma, ale má nějaký problém s dechovou soustavou. Dva roky zkoušíme vše možné, také léčitelství, byliny atd. Stále nic, spíše je to horší. Děkuji za odpověď.

melodygirl
10. črc 2015

@calva zkoušeli jste vyloučit ze stravy mléčné výrobky, sladkosti, a syrové ovoce? Stafylokok se premnozi pouze ve vhodném prostředí, kdy je krev prekyselená . A také je velmi účinná lecitelska metoda autopatie a homeopatie

Sem začni psát odpověď...

Odešli