Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zvětšené varlátko, máte zkušenost?

alinka1993
16. srp 2017

Ahoj holky, dnes při koupání jsem si všimla,že syn má jedno varlátko větší. Syn bude mít 15 měsíců. Zítra s ním zajdu k lékaři jen jsem se chtěla zeptat zda někdo nemá zkušenost. Varlátko ho nebolí ani na pohmat. Děkuji za rady 🙂

vanule
16. srp 2017

@alinka1993 našli jsme zhruba před půl rokem synovi (tehdy 18měsíců) jedno varlátko jako by větší (spíš úplná boule), byli jsme u dětské dr. ta nás poslala na ultrazvuk a urologii, dle všeho šlo o hydrokelu (vodní kýlu) urolog nám řekl, že by se měla vstřebat sama jinak operace. Naštěstí měl pravdu a "boule" se vstřebala, na další kontrole vše v pořádku.
Přeju i Vám ať je vše OK ♥

alinka1993
autor
17. srp 2017

@vanule moc děkuji 😊 taky doufám uvidíme odpoledne jdeme k doktorce

popelucha
17. srp 2017

Syn měl hydrokélu hned po narození, nyní mu je skoro 6 měsíců a je pryč. Hlídejte to a případně jednejte ;)

vanule
19. srp 2017

@alinka1993 dobrý den, mohu se zeptat jak jsem dopadli u dr.? snad nic vážného???

alinka1993
autor
21. srp 2017

@vanule dobrý den, naštěstí se ukázalo,že je to "jen" vodní kýla a tak máme počkat do 2 let jestli se to nevstřebá 🙂

vanule
21. srp 2017

@alinka1993 přesně jak u nás. Syn měl minulý týden 2roky a pediatra nám říkala, že už na urologii nemusíme, že se to krásně vstřebalo. Tak přeju ať je to tak i u vás, hodně zdraví ♥

alinka1993
autor
22. srp 2017

@vanule děkujeme moc 😊 vám také hodně zdravíčka 😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli