Chodítko ZEBRA - co si o mě myslíte?

misa_fisherprice
Moderátor
9. lis 2017

A jsou tady opět kamarádi pro vaše děti - zvířátka👍.

Chodítko ZEBRA od Fisher Price bude jedním z prvních kamarádů vašeho miminka, a to od jeho prvních slov až po první krůčky.

Chodítko ZEBRA je plné různých rozvíjejících aktivit, vaše děťátko může různě kroutit, otáčet a obracet jednotlivé díly chodítka. Spousty aktivit pro šikovné malé prstíky, které jsou doprovázeny světýlky, zpíváním písniček, říkankami, abecedou... dochází k rozvoji jemné motoriky a až se začne vaše dítě učit chodit, bude mu Chodítko ZEBRA velkým pomocníkem a díky němu začínáme rozvíjet u dětí i hrubou motoriku - chůzi😉.

Tak co, budete si o mě myslet, že jsem dobrým kamarádem pro vaše děti? Jsem vhodné chodítko od 6 - 36 měsíců.

Napište nám👧.

minonnka
11. lis 2017

@igiana Syn nám také nechtěl dlouho chodit po nohou i když kolem nábytku a všeho chodil, jinak v prostoru chodil hrozně dlouho ve vzpřímeném kleku, dokonce tak i "běhal" 😀 Sousedi pod námi si mysleli, že už dávno běhá, když tak dupe, až jsme se báli, že si odrovná kolínka. Na Vánoce stál opřený o bobek od sedačky, dělala jsem na něj blbiny a on se najednou pustil a utíkal se smíchem pryč 🙂

igiana
11. lis 2017

@minonnka jenomze on nechce ani kolem nabytku 😅

ivca1986
11. lis 2017

Je to by bylo super pro naši Markétku (10, 5 měsíce), teprve 3 dny sedí, ale je to lenoch. Oproti jiným dětem je v pohybu trochu pozadu.

minonnka
11. lis 2017

@igiana 😀 línej chlap no... Znám paní co má chlapečka a ten se snad v roce ještě odmítal vůbec hnout z místa, jen si v klidu ležel a sledoval dění okolo a nechal se rád obsloužit 🙂