Pojďte si představit, že jsme designéři hraček - jakou byste navrhli?

misa_fisherprice
Moderátor
8. lis 2017

Tak tedy, máme možnost navrhnout jakoukoliv hračku, jsme designéři velkého studia a máme neomezené rozpočty, materiály, tým asistentů, nejsou žádná omezení...
Jen nás požádali, abychom uskutečnili naše sny a navrhli jsme HRAČKU🌞

Jakou navrhnete vy?

Máte nějaké přání ještě z dětstvi, má vaše fantazie neomezenou kreativitu, anebo toužíte po něčem úplně obyčejném?
Pojďme si popovídat, řekněte mi vaše nápady...

Možná se u FISHER PRICE necháme inspirovat.🐝
Tak se těším.

babanci
8. lis 2017

Rozhodně dřevěnou. Aktuálně by se mi hodilo dřevěné odstrkovadlo pro dvouleté dítě.

sthanina
8. lis 2017

@misa_fisherprice Dobrý den, mám 15-ti měsíčního syna a hrozně rád šroubuje víčka na Pet lahvích. Já je zašroubuju od odšroubuje, má z toho velkou legraci, dokáže se u toho fakt zabavit, akorát u něj musí někdo být, kdo mu to víčko našroubuje na lahev. Ten závit na lahvích je krátký... Tak mi napadlo podívat se po něčem šroubovacím... Aby to mělo nějaký stojánek, v něm tyčky se závity a nějaké kroužky (podobné těm víčkům), které by si mohl šroubovat sám... Nebo i jiné tvary. Hledala jsem na internetu a nic takového jsem nenašla...

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@sthanina príma inspirace, děkujeme. Míša

makynaeliska
8. lis 2017

Ja bych vymyslela hlavne neco odolneho,myslim,ze male deti radi se vsim hazi,tlucou do toho atd....Nevim jak u ostatnich,ale treba Vojtu zaujme krom mice(coz jsem jiz psala to ma po tatovi)hlavne neco co hraje,mluvi,sviti proste neco co “neco dela”....Protoze mluvi zatim jen svou “svahilstinou”bylo by to asi neco co uci barvy,treba pocitani atd....A kdyz nad tim tak premyslim,takove hracky na trhu jsou takze klasika,zase bych nezbohatla nejakym svym vynalezem 😂

igiana
8. lis 2017

🙂 Mne by se libila multifunkcni zahrada. Nase deti maji rady kdyz muzou same pestovat a potom snist. Bylo by to take na procviceni jemne motoriky - stisknete a vyleze mrkev, rozvije se kvet, otrhnes jabko a vlozis do kosiku zahra melodie, stisknete a vyleze krtek...

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@igiana tohle můžeme poslat rovnou do výroby a máme to😅, děkujeme🐭

igiana
8. lis 2017

@misa_fisherprice pomalu pomalu! Jeste dohoda o podile na zisku 😉😂

arwpal
8. lis 2017

Ahojky Miso děti hnízdí na zirafach,nevím teda proč ale maji je rady odmala..tak co takhle nějakou velkou hrací zirafku?

hannicka32
8. lis 2017

Naše holčička, 16. měsíců, si moc ráda češe vlásky. Ne je ty svoje, ale češe nás doma celou rodinu a taky všechny plyšáky a panenky, nejvíc ty plešaté 🙂
Určitě by se jí líbil nějaký kouzelný hřeben pro malé princezny a parádnice 🙂
Hodně dětí se naopak česat nechce, ty by mohl zase motivovat 😉

zeabispears
8. lis 2017

Sophina 9 mesicu ma nejradeji moje pantofle- dalsi maminky okolo me maji to same takze navrhuji gumovou pantofli ktera by mela tlacitka a hrala by , svitila a popripade by se i pohybovala-dalkove ovladani

pafca4
8. lis 2017

Nám by se určitě líbil dětský vysavač, který by ale opravdu něco málo dokázal vysát. Hledám nějaký takový na internetu, ale všechny jsou jen "jako",

luca16
8. lis 2017

Co nějaká chytrá pračka? Obě holky milují praní prádla. Nějakou malinkou pračku, do které by se mohla dát nějaké menší oblečení, zdravotně nezávadná látka (kterou když snědí, tak by se nic nestalo) a oprala by prádlo. Jako bonus třeba s věšákem na prádlo.

pandice
8. lis 2017

Jsem kreativec tělem i duší, náš chlapeček je mi velkou inspirací, občas mu nějakou tu "hračku" i vyrobím. Dělala jsem mu například hmatové leporelo, krabici na vkládání míčků, busy board, který měl velký úspěch tak vznikla i verze na cesty.

simkru
8. lis 2017

Jak je sbírač kostiček tak mně by se líbil sbírač hraček. Takový vysavač kterým dvakrát přejedu pokoj a je uklizeno. Pak jen oddělám víko a dítko může znovu dělat binec 😂

veselyanesak
9. lis 2017

My bychom šáhli jednoznačně po zoologické zahradě, kde každé zvíře bude vydávat autentické zvuky 🙂 Rozděleno podle jednotlivých pavilonu, ideálně i s ošetřovatelem zvířat a hlavně, abychom je mohli i krmit :D to je hračka snů.

babanci
9. lis 2017

My jsme včera smontovali plastovou kuchyňku, která vydává zvuky jako při vaření. To je fajn, akorát plast, no. Za plastový výlisek tři tisíce korun? ☹ Tak by se mi líbila taková, ale dřevěná a přitom by nemusela stát pět tisíc.

markytka_1
10. lis 2017

My máme nápadů víc, doufám, že teda nikde nejsou nebo jsem aspoň nepostřehla
1. Plyšové zvířátko se kterým se dá tulit ( u nás by to byla myška nebo kočička) a které vypráví pohádky tak 5 - 6 různých, ale aby se nedali přepnout a nechali se domluvit až do konce.
2. různé tvary, věci a zvířátka v různých barvách - dětem hlásí co je to za tvar, věc, zvíře. Děti musejí k sobě přesunout věci ve stejné barvě a ohlásí se znělka, když to mají dobře.
3. nebo zvířátka(tak 10) a kde bydlí na stejném principu - když se pejsek dostane k boudě tak zaštěká, ale pokud tam bude medvěd u boudy, tak se nic nestane, atd.

misssunday
10. lis 2017

Já jsem si třeba jako malá ráda hrála na pískovišti, chodila s rodiči ven do přírody, do lesa. To dnešním dětem chybí. Byla bych třeba ráda za hračku, která by vymýšlela zábavu za mě. Kteta by mě nekam popostrčila. Třeba že bych si navolila, že jsem zrovna na louce a ta hračka by mě poslala natrhat mamince kytku. Popsala mi, které květiny tam můžu třeba najít a ať dávám pozor na včely 😀 Nebo že si mužů stavět na pískovišti bábovičky, ale třeba i hrad s vodním příkopem nebo třeba vařit. Že můžu přidat pár kamínků, hlíny, vody a trávy a nechat hmotu upéct na sluníčku. 🙂 Nevím, možná je to hliupost.. Ale někdo třeba nemá takové štěstí, aby na něj měli rodiče čas a tyto věci mu osvojili právě oni. 😔 Proto by tu byl pro tyto děti jejich elektronický kamarád 🙂 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

Moc děkuji za všechny nápady, komentáře a postřehy. Já bych dneska nejraději vymyslela hračku, která zastaví déšť a pustí k nám sluníčko. Ufuf, tenhle týden tedy pekně propršel🙂..., ale náladu nám to nezamračí, že ne?😉

markytka_1
10. lis 2017

@misa_fisherprice nevadí ani déšť, zvlášť když vytvoří úžasné kaluže, ve kterých se dá čabrat. 🙂

lagerthaa
11. lis 2017

Magdalenka by potřebovala nějakou hračku, která by imitovala skříň. Aby mohla otvírat šuplíky a vyhazovat věci ven. A já nemusela každý den skládat prádlo :D A pak ještě jednu, co by byla dětská tiskárna, která by šla rozebrat :D minule mi do ní hodila občanku a já jí 2 dny před volbama hledala jak pominutá