Na co a s čím si Vaše děti nejraději hrají?

misa_fisherprice
9. říj 2017

Moc dobře si vzpomínám na dobu, kdy moje dnes již 11ti letá dcera neustále napodobovala činnost nás dospěláků. Když jsem telefonovala, vzala si i ona svůj dětský telefon a kroutila pusou stejně jako já😘, anebo měla svůj mini-počítač a posílala své emaily...jsou to krásné vzpomínky.

Na co si hrajou Vaše děti? A také Vás pozorují, jak třeba telefonujete, či pracujete na počítaci, anebo třeba venčíte Vašeho psího mazlíčka? Také mají svůj prvni FISHER-PRICE telefon či počítač? A co mluvící pejsek od FISHER-PRICE? Nechtějí potom zpívat písničky s Vaším opravdickým psím kamarádem?

makynaeliska
9. říj 2017

Vojta ten furt telefonuje ovladacem 😂

janablizka
9. říj 2017

Ahoj moje vnučka si nejraději hraje s ovladačem na telku a stále přepíná programy,dále s telefonem a pak má různé hračky ,které hrají,mluví,zpívají písničky,ale ovladač je na prvním místě.

jerou
9. říj 2017

Tak aktualne mame hit pumpicka na kolo. Je nova nepouzita a moje dvouleta dcera ji dneska skoro nedala z ruky. Pumpovala jako autickum kola a kdyz jsem ji uklidila tak ji sla znovu najit a volala pumpa, de jeee?? 🙂 .

bimmka
9. říj 2017

Dcera je technička, takže vrtačky, šroubováky a všechno, co dělá tatínek je nej, asi je to tíím, že s ním je doma. Syn si hraje nejraději na zoo a pravěk🙂

kuliseks
10. říj 2017

Syn bezne zapina a vypina radio u zeme, klika do klavesnice od pocitace a ma na hrani i mys od pocitace. Proste napodobuje tatu 🙂 kdyz tata neco opravuje, tak si vedle nej hraje s naradim a tak🙂 to je proste nejlepsi🙂

jaja01k
10. říj 2017

Moji kluci taky radi napodobuji. Maji fisher price telefon a tablet, chvili si s nimi hraji, pak reknou, ze se vybily a daji je "nabijet" vedle meho mobilu 🙂 Taky porad neco montuji nebo vari z kostek. Ale uz jsou ve veku, kdy rozlisuji skutecnou cinnost a hru "jako", ktera uz jim nekdy nestaci 🙂

marssyy
10. říj 2017

Mojí dcerku nejvíce zabaví pejsinka od FISHER-PRICE, tato hračka je úžasná myslím že ji nikdy neomrzí

lazna
10. říj 2017

Máme telefon. Ale koukám teď i po jiných věcech. Vánoce se blíží 🙂

misa_fisherprice
autor
10. říj 2017

@lazna tak telefon je jistě v dnešní době základ😉, pokud budete potřebovat s něčím poradit...ozvěte se, anebo se podívejte i na blog, je tam katalog Fisher Price, může Vás inspirovat......mějte se hezky.

brendamonique
10. říj 2017

Náš tříleťák jde tedy jak se říká z jednoho do druhého, ale rád se zabaví s auty, traktory a takovými těmi ryze "chlapeckými" hračkami. K Vánocům si letos hrozně přeje kombajn a samozřejmě jako správný chlap, čím větší - tím lepší 🙂 rád také operuje svého staršího brášku a telefon musí mít stejně jako on.

princeznaj
10. říj 2017

U nás teď vede vláčkodráha a hry s mečem 🙂 Začínám mít doma malého bojovníka 😍😂

pomoztekacence
12. říj 2017

Dobre ráno,Karolinka od čtyř už nechtěla spinkat a tak si už hrála s mým telefonem,její nejoblíbenější hračka,rada vsem pise a kouka na obrazky,nebo dela ze telefonuje.
Pak máme radi ovladač,to se snaží přepínat i me,bohužel na maminku to nefunguje.😀Máme radí i hrnicky,hlavně ty postarší porcelánové soupravy,jen jsem včera na chvíli odešla do jine mistnosti,už si šla pro hrnicek,spadl ji a rozbil,pritel se zlobil a me to mrzelo ale hlavni je ze se neporezala.Tak uz máme o hrníček min.
Potom zpívajícího pejska,miminka,kočárek,kostičky a lego duplo.