icon

VELKÁ SOUTĚŽ: Výrobky HiPP za 2 500 Kč

avatar
lidka_hipp
5. říj 2015

Soutěže o krásné ceny k Dnům HiPP neodmyslitelně patří a já tu pro vás hned jednu mám 🙂 Líbilo by se vám vyhrát opravdu obří balík výrobků HiPP? Od toho je tu naše VELKÁ SOUTĚŽ o výrobky HiPP v hodnotě 2 500 Kč.

Stačí, když sem vložíte jakoukoliv fotografii svého miláčka s jídlem a my na konci týdne vybereme šťastného výherce, který od nás dostane balík plný HiPP dobrot 🙂 Vkládat fotografie můžete do neděle 12. října do 24.00. V pondělí 13. října dopoledne pak oznámíme jméno šťastné maminky.

Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 13. čer 2026 · 265 příspěvků

Stručné shrnutí

  • HiPP v diskuzi figuruje jako značka kojeneckých mlék a příkrmů, konkrétně byly opakovaně zmiňovány produkty "HIPP Bio Combiotik 1" a pokračovací "HIPP Bio Combiotik 2".
  • Rodiče v příspěvcích uvádějí použití skleničkových příkrmů HiPP v různých příchutích (např. cuketa s bramborem, mrkev, červená řepa, Boloňské špagety) při zavádění příkrmů.
  • Vlákně byla vyhlášena "VELKÁ SOUTĚŽ: Výrobky HiPP za 2 500 Kč" s termínem vkládání fotografií do neděle 12. října do 24:00 a vyhlášením vítěze v pondělí 13. října dopoledne; rodiče také sdíleli praktické tipy jako zapíjení Bio Combiotik fenyklovým čajíkem.


Nejčastější otázky

Q: Jaké kojenecké mléko HiPP rodiče v praxi používají?
A: V diskuzi rodiče opakovaně uvádějí "HIPP Bio Combiotik 1" jako mléko používané od narození a uvádějí přechod na "HIPP Bio Combiotik 2" v dalším období.

Q: Jaké typy skleničkových příkrmů od HiPP jsou k dispozici podle zkušeností rodičů?
A: V příspěvcích byly konkrétně zmíněny příchutě a typy jako cuketa s bramborem, mrkev, červená řepa, Boloňské špagety a ovocné přesnídávky; rodiče popisují jejich použití při prvních příkrmech.

Q: Co dělat, když dítě odmítá domácí stravu a preferuje kupované jídlo?
A: Rodiče ve vlákně uvádějí praktiku střídání domácí a kupované stravy ("jeden den uvařím, druhý den dostane kupovaný obědek") a používání skleniček HiPP jako dočasné náhrady při odmítání domácího jídla.

Q: Jaké dětské snacky a nápoje zmínili rodiče pro starší batolata?
A: V diskuzi byly zmíněny dětské "křupky", přesnídávky, "milk drink Bobik" a "detské kafíčko" jako příklady snacků a nápojů, které rodiče dávají starším dětem.

Q: Jaké doplňky k výživě dětí HiPP rodiče používají při krmení?
A: Jedna zmínka uvádí zapíjení "HIPP Bio Combiotik" fenyklovým čajíkem od HiPP; fenyklový čaj byl konkrétně pojmenován v příspěvku.

Q: Kde a kdy proběhla soutěž o výrobky HiPP zmíněná v diskuzi?
A: Soutěž byla vyhlášena ve vlákně jako "VELKÁ SOUTĚŽ: Výrobky HiPP za 2 500 Kč", s možností vkládat fotografie do neděle 12. října do 24:00 a s plánovaným vyhlášením vítěze v pondělí 13. října dopoledne.

Q: Lze skleničky HiPP využít jinak než k jídlu?
A: Některé matky v diskuzi uvádějí, že "Hipp skleničky" použily jako pleťový krém nebo vlasovou masku; toto tvrzení v diskuzi není odborně ověřené.

Závěry z diskuze

Shoda

  • HiPP produkty (kojenecká mléka a skleničkové příkrmy) jsou v komunitě běžně používané a mnozí rodiče je doporučují jako součást zavádění příkrmů.


Sporné názory

  • Někteří rodiče preferují výhradně domácí stravu, zatímco jiní běžně střídají domácí vaření a kupované skleničky HiPP jako praktickou alternativu.
  • Někteří rodiče zahajují příkrmy již kolem 4 měsíců, zatímco jiní čekají na ukončené půlroku.


Otevřené otázky

  • Kdy přesně je ideální přejít z "HIPP Bio Combiotik 1" na "HIPP Bio Combiotik 2"?
  • Jak dlouhodobě řešit trvalý odpor dítěte k domácím jídlům bez ztráty nutriční rozmanitosti?


Zmíněné značky a firmy

HiPP, Hami

Zmíněné produkty a metody

HIPP Bio Combiotik 1, HIPP Bio Combiotik 2, Hipp skleničky, Boloňské špagety od Hippu, milk drink Bobik, křupky, kaše, přesnídávky, fenyklový čaj od Hippu, Hami – první dýně, zavádění příkrmů, střídání domácí a kupované stravy, soutěž o výrobky HiPP za 2 500 Kč

Místa a osoby

Poděbrady

Strana
z9
avatar
pavlinna28
11. říj 2015

Právě obědvám,mamka mě krmí,chtěl bych se ale krmit sám 😀 Mooooc mi chutná 😉

avatar
veruhed
11. říj 2015

Oslava půl ročku 🙂

avatar
bbrittany
11. říj 2015

Při obědě a spokojenost po obědě...

avatar
lednovajita
11. říj 2015

Protože mlíčko je to nej(a hipp si kupuje maminka) 😉 🙂

avatar
faminka
11. říj 2015

Nejoblibenejsi jidlo? Preci to, ktere si clovek sam uvari... A co na tom, ze je z pisku... Proti gustu, zadny disputat 😉 V hlavni roli nase Hannibalka Lecterova 😉

avatar
hayete
11. říj 2015

Maminko, já tu dobrotu sním radši hned ;)

avatar
karinvy
11. říj 2015

1. Mamko to mám jako všechno sníst? 😲
2. ..noo tak když jinak nedáš 😎 😅

Aneb Sofinka a první roček 🙂

avatar
lenakladickova
11. říj 2015

naše čtyřměsíční holčička baští zatím jenom mlíčko Bio Combiotik a zapíjí to fenyklovým čajíkem taky od Hippu

avatar
regresa
11. říj 2015

tohle je fotka z minulé soboty - vyrazili jsme užít si krásný den a oběd jsme si dali v lese. Děti si pochutnávají na polévce z červené čočky 😀 zábava i zážitek zaručen!

avatar
smilie23
11. říj 2015
avatar
petra2simkova
11. říj 2015

Dominik a jeho vyzivova pyramida. Skvela na hrani i basteni... Staci si vybrat a nejlip to snist uplne sam. ;)

avatar
sabulili
11. říj 2015
Uživatel sabulili je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.

náš gurmán 🙂

avatar
katkakiki
12. říj 2015

Špagety jsou u nás nej, tak se pěkně usmívej 🙂

avatar
zuzikuzlik
12. říj 2015
avatar
silvie_s
12. říj 2015

@lidka_hipp Dobrý den, omlouvám se, jsem nedočkavá, ale jak to prosím vypadá, kdo je vítěz? 🙂 děkuji a krásný den 😉

avatar
karolinahd
12. říj 2015

Snim vsechno na co prijdu😃

avatar
bimmka
12. říj 2015

Jediné co baští je mléko, ale tyhle chvilky jsou nezapomenutelné na celý život.

avatar
selmousci
12. říj 2015

Nejlepší jahůdková svačinka 😉

avatar
slunina
12. říj 2015

Nerozumím časovému údaji, když v neděli bylo 11. a dnes, v pondělí je 12.??

avatar
maare
12. říj 2015

Svačinka 🙂

avatar
petit_grisu
14. říj 2015

Mrkvičku Lukášek moc rád.. 😀

avatar
regresa
14. říj 2015

dobry den, nikde jsem nezaregistrovala vysledky...?

avatar
karinvy
14. říj 2015

@regresa Milé maminky, velmi mě těší váš obrovský zájem o všechny naše soutěže! Výsledky všech soutěží vyhlásíme o víkendu.

avatar
wildangel
15. říj 2015

Dobrý den, tak jak to dopadlo? Nikde jsem nenašla vítězky 🙂

avatar
ambrosia
16. říj 2015
avatar
amaliee
16. říj 2015

Banana🙂

avatar
merlini
16. říj 2015

Boj o jablko..a kdo myslíte,že vyhrál? No jo...pes.. 😀

avatar
mississka11
17. říj 2015

V lahvičce samozřejmě Hipp Bio Combiotik 1 😀 nyní jsme již na dvojce 🙂

avatar
privka1984
18. říj 2015

Vse je k jidlu...i maminy prsni vlozky...

Strana
z9