SOUTĚŽ: HiPP masážní olej na strie

lidka_hipp
5. únor 2016

Svoji soutěž si samozřejmě zaslouží i těhulky 🙂 Mám tu pět voňavých a pečujících HiPP masážních olejů na strie, které obsahují BIO mandlový olej, jojobový olej a výtažek z rakytníku. Díky svému složení jde ideální olej pro péči o pokožku namáhanou těhotenství, navíc masáže s ním jsou moc příjemné 🙂 Více o těhotenských masážích: http://www.hipp.cz/tehotenstvi/pruvodce/tehotna...

Pokud chcete vyhrát náš olej a právě čekáte miminko, napište mi, co je pro vás na těhotenství nejkrásnější 🙂 Pět vybraných odpovědí pak odměníme voňavým balíčkem.

margon
6. únor 2016

Nejkrásnější pro mě bylo celé těhotenství a všechno co k tomu patri 😉 I to zlé a špatně ale hlavně to dobre.Každou ženu to posune někde dále a tojena tom to nejlepsi 😉 A nejkrásnější bylo to hlavně to že to všechno dobře dopadlo 😉

janicicka85
6. únor 2016

Toto je moje druhé těhotenství a ja si ho užívám snad víc než to první. Už vím, co mě čeká a že to není nic tak hrozného (jak spousta lidí kolem tvrdí a tvrdilo). Tenkrát jsem byla vyplašena z porodu a z toho, že budu pak pořád nevyspalá, unavená, nebudu moct zhubnout atd. Nic z toho se nekonalo. Možná stačí ke všemu přistupovat pozitivně a mít radost z maličkostí. Na porod i na všechno okolo se těším, protože vím, že to společně zvládneme. Jsem vnitřně klidná. Dcerka si moc přeje sestřičku a ja jsem ráda, že ji můžu tohle přání vyplnit. S tatínkem na miminko pořád mluví a nemůžou se dočkat, až bude mezi námi. Ze začátku jsem měla strach, jestli dokážu dát stejné množství lásky druhému dítěti - stejně jako prvnímu. Nedávno jsem četla nejkrásnější citát, který mluví za vše: Mateřská láska se nedělí, ale násobí...

paja214
6. únor 2016

Nejkrásnější na těhotenství je podle mě ten pocit vlnícího bříška, to když ráno po probuzení cítíte nožičku, patičku, přiložíte ruku na bříško a miminko tu ruku vnímá a pod ní se pohne, zavrtí, kopne ...... Pro ten pocit bych byla klidně těhotná pořád. ......

hantsja
6. únor 2016

Nejkrásnější na těhotenství je ten pocit, že uvnitř roste nový život, který jste společně vytvořili s někým koho milujete. Každý pohyb toho mrňouse, těšení se na novou životní roli a představování si jak asi bude vypadat, co bude mít po mě, co po manželovi a co z něj bude až vyroste 🙂

face1988
6. únor 2016

Nejkrásnější na těhotenství, je ten pocit že ve vás vzniká nový človíček, kterého chcete chránit už od samého začátku. Pokud je těhotenství bez komplikací, pak je to opravdu nádherné a výjmečné období v životě ženy a je to opravdu velký dar, který bohužel není dopřán každému. Olejíček na strie by mi udělal obrovskou radost. U prvního těhotenství bez problémů a nyní se mi až do 32. týdne neobjevila žádná strie a myslela jsem si že mám vyhráno a teď mi přijde, že každé ráno přibývají nové a nové. Břicho už mám celé popraskané a vypadá to opravdu škaredě a navíc asi budu muset rodit císařem, takže další škaredá jizva mě nemine ☹ . Zatím se s tím snažím srovnat, ale ten pohled do zrcadla na břicho plné strií se mi fakt nelíbí. Zajímalo by mě, jestli by to olejíček dokázal ještě nějak zmírnit 😕

skyvik
7. únor 2016

Miminko momentálně nečekám, ale čeká ho moje sestra, u které by případná výhra skončila 🙂 Na těhotenství bylo nádherné skoro všechno, ten první moment, kdy jsem zjistila, že jsou na testu dvě čárky, byl naprosto úžasný, že jsem se málem rozbrečela. Na ultrazvuk jsem se vždy hrozně těšila, protože jsem mohla miminko vidět a ono si třeba cucalo prstíky nebo se přede mnou schovávalo 🙂 Jakmile začalo kopat, tak jsem ho uklidňovala hlazením a i povídáním na něj (teda jen doma, venku jen když mě nikdo neviděl 🙂), bylo fajn vědět, že ten malý človíček ve mně se hýbe a roste. Hlazení bříška jsem si užívala náležitě, přeci jen špeky si nikdo moc rád nehladí.. Nejvíc se mi líbilo sledovat, jak pupík postupně roste, i když ke konci už jsem si říkala, že by to mohlo stačit, připadala jsem si jako vorvaň 🙂

emtinka
7. únor 2016

Nejkrásnější? těžko říct jednu věc, ale pro mě nejkrásnější to, jak cítím toho našeho Cvrčka, to že mu můžu zazpívat a vím, že už mě slyší, to jak mi partner hladí bříško a poslouchá, co ten náš mrňoulínek asi dělá. Krásný je i náš večerní rituál, kdy místo TV, otevřeme knížku, teď zrovna čteme Kocoura v botách 🙂 a společně si vychutnáváme pohádkové příběhy 🙂.

fispanek
7. únor 2016

Nejkrásnější období mého života a vědomí,že ve mě roste miminko,které se zrodilo z lásky.Každá maminka,je přeci stejně štastná a napjatá,a je to tak správné:-*

mrkew
7. únor 2016

Nejkrásnější je první kopanecky výsledky testů na jedničku a hlavně zadne nevolnosti a komplikace

superterik
7. únor 2016

Prožívám své druhé těhotenství, a i když jsem teprve skoro na začátku, je to prostě něco, co snad ani nejde slovy vyjádřit...je to prostě ZÁZRAK, dítě je ZÁZRAK 🙂

lajuska21
7. únor 2016

Pro mě je nejkrásnější na těhotenství jak pomalinku roste bříško 🙂 a každým dnem jsem tím blíž k našemu chlapečkovi 🙂 A pocit,že stále pořád stebou někdo je 🙂

jitamala
7. únor 2016

Nejkrásnější je těšení se na nového člena rodiny 🙂