SOUTĚŽ: kosmetika HiPP

lidka_hipp
2. únor 2016

Krásný den všem 🙂 Jsem moc ráda, že tu píšete o svých dobrých zkušenostech s kosmetikou HiPP 🙂 Myslím, že právě nastal čas na soutěž o kosmetické balíčky HiPP! Mám jich tady hned pět a doufám, že vám udělají radost 🙂 Stačí sem do diskuse napsat, jaký kosmetický výrobek HiPP máte nejraději a proč. Aby se vám lépe přemýšlelo, můžete se podívat na náš web, kde najdete přehled kosmetiky HiPP: http://www.hipp.cz/kosmetika/produkty/produkty/

Těším se na vaše odpovědi 🙂

makretek
2. únor 2016

My teď používáme Balzám proti zimě a větru. Syn má velmi suchou a citlivou pokožku a tento krém mu vyhovuje a netvoří se mu kolem pusinky ekzémy.

michalusenka
2. únor 2016

Kdyz jsem mela nakupovat kosmetiku pro nase mimi a

michalusenka
2. únor 2016

Tak hipp byl jasna volba.ma ji svagrova a synovec krasne pote voni.pouzivame zatim telove mleko a sprchovy gel...

evca02
2. únor 2016

Hipp tělový olej a krém do zimy, malý po olejicku krásně voní, bohužel se ale chová jak pejsek a do půl hodiny po naolejovani se posere 🙂

krikul
2. únor 2016

My jsme v porodnici dostaly krém na opruzeniny od Hipp a u něho jsme zůstaly. Parádní je určitě i sprchovy gel s pumpickou a jak tak koukám máte nový jemný krém na tělo tak ho hned vyzkoušíme 🙂 všechna kosmetika od Hipp krásně voní 🙂

vercas01
2. únor 2016

už v porodnici mi na dcerku sestřička dala kosmetiku od hipp. já doma měla připravenou jinou značku. ale po vyzkoušení hippu jsem přípravky od jiné značky podarovala a nakoupila hipp-kolikrát jsem ho při koupání použila i já sama protože nádherně voní. používáme jak šampón na vlasy a tělo, tak pleťový olej. Také jsme letos poprvé v mrazech vyzkoušely krém proti mrazu a taky velikánská spokojenost.

lilinnka
2. únor 2016

Nedám dopustit na krém Wind und Wetter Balsam. Používám ho společně s dětmi a opravdu doporučuji 🙂 dále máme doma mycí pěnu Kačenku a tu děti milují. Koupání je hned větší zábava 🙂

petullama
2. únor 2016

Připojuji se k maminkám, že nejvíc teď u nás vede Balzám Wind&Wetter - je opravdu skvělý, krásně voní, vyhovuje pokožce a hlavně opravdu chrání!

bara_doc
2. únor 2016

Nedáme dopustit na pleťový olej! Voní po něm krásně ješě druhý den odpoledne, je příjemný na pokožku a asi se s ním začnu mazat i já 🙂

renda12
2. únor 2016

Ja zatím nemám žádný výrobek, ale určitě po přečtení příspěvků si pořídím krém na opruzeniny zda se mi jako dobrá volba

hubule
2. únor 2016

U nás doma také nechybí pleťový olej 🙂 nedáme na něho dopustit, je příjemný k pokožce a krásně voní, masírování olejíčkem našeho drobečka je pro měradost 🙂

sarka49
2. únor 2016

Já miluji Váš balzám Vítr a Zima. Dcerka se narodila v listopadu, tak jsem uvítala, že tuto vychytávku "na zimní" sezónu dostala. Dcerka tak krásně voní a já se přiznám, chodím jí ho tajně umazávat.

fispanek
2. únor 2016

Snad konečně budeme moct vyzkoušet tu opěvovanou Hipp!!Opravdu jsem ještě neměla tu čest ji vyzkoušet,ale myslím,že jsem od kamarádky jednou dostala vlhčené ubrousky Ultra senzitive a nádherně to vonělo,snad budeme mít štěstí a ozkoušíme nějakou tu řadu🙂Už se těším jen na tu představu,ale přeji výhru i ostatním maminkám a hlavně těm,co tuto kosmetiku opravdu využívají denně,bude to určitě velká pomoc a radost🙂!

emtinka
2. únor 2016

Teď momentálně masážní olej na strie, mám ráda jak báječně voní a jemně se roztírá 🙂

victress
2. únor 2016

nejradši máme Balzám Vítr a zima, Pleťový olej 🙂

vkatu
2. únor 2016

My pouzivame Hipp olejicek na oblicej, penu do koupele a uzasne hippacke vlhcene ubrousky. Celkove jsem s touto kosmetikou pro maleho velmi spokojena 🙂

ivulivac
2. únor 2016

Já zatím jako těhule používám olej na strie a ten si zatím nemůžu vynachválit 🙂 Krásně se roztírá a příjemně mi voní. Pro miminko už mám objednaný velký sprchový gel, pleťové mléko a krém na opruzeniny 🙂 Objednávala jsem na základě dobrých recenzí a kvůli čisté miminkovské vůni 🙂

zirafa1
2. únor 2016

Vlhcene ubrousky jsou bezva, meli jsme i krem na opruzeniny.

kuliseks
2. únor 2016

My mame radi telovy olej po koupani 😉 Malej měl docela suchou kuzi, ale po olejicku po ni neni pamatky. A krasne voni.

kiki83
2. únor 2016

U nás vede řada na citlivou pokožku, protože syn trpí na ekzémy stejně jako já, takže se spolu o vaš výrobky dělíme 😉

mkrelo
2. únor 2016

V těhotenství jsem používala olej strie,byla jsem s nim spokojena,krásný voněl a nebyl mastný. Na syna používám nejraději od Hippu pěnu do koupele s kachničkou,s kterou si syn při koupaní vyhraje.

1992erika
2. únor 2016

Já si nemůžu vynachválit pleťové mléko hipp..Domča má po něm pokožku krásně voňavou a hebočkou 🙂 A používám ho každý den i já a jsem maximálně spokojená, před tím než jsem ho začla používat jsem měla s pletí problémy, neustále jsem ji měla suchou a nic mi nepomáhalo a teď po pleťovém mléku od hippu mám pleť jak miminko 🙂

kelinkanatalka
2. únor 2016

Důvod používání Vašich výrobků: krásně voní miminkem a jsou šetrné k pokožce. Dlouho jsem hledala co budu používat vyzkoušela jsem HIPP a byla jasná volba.

sondy
2. únor 2016

Hezký den všem,
prozatím pečuji jen o bříško, takže moje první volba byla masážní olejíček Mamasanft proti striím. Dále si pochutnávám na Bio ovocném čaji bez přídavku cukru, pro děti od ukončeného 4. měsíce, protože myslím, že co je dobré pro miminka, je dobré i pro mě. Určitě i dále se budu po této značce poohlížet.

lenuli3622
2. únor 2016

my máme rádi všechny používáme je už od porodnice, krásně voní a jsou pro nás nejlepší 🙂

cb
2. únor 2016

Zatim mam jen tri vyrobky ktere jsem dostala jako darek k predplatnemu,takze mic zkusenosti nemam. Ale vypada to,ze je mala bez negativnich reakcí takze za malou muzu rict "parada". Pro me ma uspech navic sprchovy gel a to proto ze ma pumpicku,takze kdyz malou koupu a jednou rukou drzim hlavicku tak druhou nemusim zapasit s lahvickou.

1denca
2. únor 2016

My milujeme všechny výrobky z kosmetiky Hipp. Já asi nejvíc tělové mléko, není tak mastné jako olej, přesto se krásně roztírá a tááák nádherně voní. A myslím že syn má nejraději pěnu do koupele, protože ji vždycky i ochutnává 😀 takže je asi dobrá, já to nezkoušela 🙂

lucik126
2. únor 2016

Tak unás vede hipp přípravek do koupele a sprchový gel.Pěkná vuně

juliemichal
2. únor 2016

od malička kluků jsem nejraději používala Vaše vlhčené ubrousky+sprchový gel 🙂 kluci mi bohužel povyrostli,ale mám za to 14 měsíční sestřičku a má maminka od jejího narození používá to samé co jsem používala já 🙂 a stále jak malou přebaluje anebo ji utírá Vašimi ubrousky tak se stále kochám tou vůní,kterou miluji a taky mi připomíná jak byli kluci miminka 🙂

veruunek
2. únor 2016

Celkově HiPPík milujeme, až na krém na obličej a tělo v tubě, ten mi přijde moc vodnatý. Ale jednoznačně top jsou ubrousky. I když je synovi 18 měsíců, ubrousky jsem si přinesla už do porodnice, a pokaždé, když je vytáhnu a používám, tak si vzpomenu na to moje nekrásnější miminko, a že HiPP nás provázel od prvních minut. A za tohle moc děkuji!