SOUTĚŽ: Jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko?

lidka_hipp
22. dub 2015

Milé maminky, hodně si vás přálo soutěž o balíček voňavé kosmetiky HiPP 🙂 Vůbec se vám nedivím, protože HiPP kosmetiku u nás používá celá rodina a to už moje Anička chodí do první třídy 🙂 Napište mi, podle jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Soutěžit samozřejmě mohou i těhulky 🙂 Pět vylosovaných odpovědí se může těšit na kosmetický balíček HiPP.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý.

jesterkaa
22. dub 2015

U mě rozhodně stačilo si přečíst "bez parabenů,bez alkoholu a bez silikonových olejů" a k tomu velmi přijatelná cena, sprchový gel sem začala používat i já. Pro malého sprcháč,šampon a pěna do koupele 🙂

kh
22. dub 2015

Ja jsem si dělala peclivy pruzkum znacek a jejich slozeni, doplneny o zkouseni vzorecku, nejprve na sobe, a to co proslo u mne a slozenim pak i na mimcu. Nezalezelo mi ani tak cene, ale na slozeni - nejlepe bio, bez barviv, parfemu, parabenu aj. Pouzivala jsem od narozeni ruzne znacky podle urceni produktu, vcetne Hipp. Moc se mi libila/libi i vune. Nektre produkty Hipp kupuji opakovane. Super byly i vlhcene ubrousky. Naposledy jsme zaradili Hipp penu. Urcite je vhodne poskytovat i vzorečky nebo prodávat minibaleni, aby maminky mohly kosmetiku pro miminka vyzkoušet na sobe i na mimcu drive, nez kupovat cele baleni.

mmarketaaa
22. dub 2015

My jsme Hipp objevili v porodnici a protože krásně voní a malému vyhovuje, tak jsme u něj zůstali. A musím se přiznat, že mýdlo a olejíček používám i já 😀

bity99
22. dub 2015

Já jsem kosmetiku od Hippu dostala od přítele k svátku..Šel prostě po čuchu a vybral výrobky Hipp. Já jsem si je zamilovala, tak pro malého bylo téměř jasno.. Ale sháněla jsem i recenze na dětskou kosmetiku a Hipp byl jedním z nejlépe hodnocených. 😉

zanri
22. dub 2015

používala jsem výrobky Nobilis Tilia (a ještě se k nim pořád vracím), co nám doporučovala porodní asistentka v kurzu, a nedám na ně dopustit, no a pak jsem začala používat výrobky Linola a CutisHelp mimi

kalkulantka
22. dub 2015

V porodnici jsme používali Johnson Baby, ale nějak mě tato kosmetika nenadchla a zároveň jsem na ní slyšela dost negativních recenzí.
Doma jsem proto zkoušela různé vzorečky, které jsem obdržela v testovacím balíčku v porodnici a když mi něco vyhovovalo, zůstala jsem u toho.
Zjistila jsem, že dcera není náchylná a po žádné kosmetice se mi neosypala, tak jsem dál vybírala hlavně podle vůně a ceny. 😀

muribana
22. dub 2015

Jako tehulka jsem nakoupila Niveu, ovlivnena clenstvim v klubu. V porodnici jsem dostala Mixu sampon koupel, ktery mi nevoni, formou darku Johnson, Hipp a Bubchen, Dm ubrousky. Tedy vyzkouseli jsme par znacek, ale muzu rict, navzdory memu clenstvi v nivea klubu, ze Hipp je memu srdci nejbliz a nejav vnitrne citim, ze je to to spravne a bezpecne pro me dite.

ammmi
22. dub 2015

Podle zkušeností a doporučení mamin tady na MK, vybírala jsem z osvědčených značek.
Střídáme Hipp (ten mi nejvíc voní), Niveu a Sebamed

jajulka82
22. dub 2015

Manzel dostal balicek pro miminko od Hippu v praci a byla jsem s nim moc spokojena, a tak jsem postupne pridala i prikrmy a ted i s UM. S touto znackou jsem velice spokojena ikdyz je krapek drazsi 🙂

wali85
22. dub 2015

V porodnici měli Johnsons baby,moc jsem z toho nadšená nebyla,nemají zrovna pozitivní recenze 😒 Doma jsme začali používat slunečnicový olejíček z lékárny.Ve 2 měsících synovi naskočil atopický ekzém a používali jsme speciální kosmetiku z lékárny.Určitě bych ráda kosmetiku Hipp vyzkoušela,hlavně přípravky do koupele,na vlásky a nějaké to tělové mléko 🙂

clarise
22. dub 2015

já jsem to udělala tak, že jsem si v těhotenství nakoupila 6 tekutých mýdel od 6 výrobců a zkoušela je na sobě 🙂 Hipp dopadl nejlíp, vůní, konzistetcí, a dalšími vlastnostmi.....a když skvělě vyhovoval mě, zvolila jsem ho i pro malého, kterému je rok a půl a používáme pořád....a žádné vhčené ubrousky nevoní líp 😀

makulinecka
22. dub 2015

Hezký den, vzhledem k tomu, že naše malá od půl roku trpí atopickým ekzémem, tak jsme byli nuceni používat kosmetiku bez ohledu na vůni i cenu. I přesto jsme se snažili vybírat kosmetiku, která nám pomůže a zároveň bude k pokožce malé šetrná. Mezi naše favority, které nám pomohly byla Linola, Aderma a Eucerin. Teď máme ( a to musím zaklepat) klidové období takže zkoušíme i jinou kosmetiku. Musím tady se všemi souhlasit, že Vaše kosmetika Hipp opravdu velice krásně voní. Škoda jen, ze nejsou nikde k mání nějaké vzorečky na vyzkoušení. Určitě je ale Hipp kosmetika, kterou bychom rádi do budoucna vyzkoušeli.

jannka15
22. dub 2015

My jsme používali Alverde z DM.

betysp
22. dub 2015

My miminko teprve čekáme, ale už jsem si zjišťovala jaká kosmetika by byla ta nej. Zatím nejvíce dám na rady ostatních maminek tady na koníkovi 🙂

mennii
22. dub 2015

Rodila jsem cisarskym rezem, takze jsem byla o prvni spolecne chvile s miminkem ochuzena. Kdyz mi poprve maleho donesli, byl vykoupany a natreny olejickem znacky Hipp. Ta vune se pro me stala tak silnou vzpominkou, ze jsem si tuto kosmetiku po navratu z porodnice musela koupit - abych nikdy nezapomnela na nase prvni setkani.

jarkach
22. dub 2015

Já vybírala podle toho co jsem znala, sama mám citlivou pokožku takže jsem u malé nechtěla nijak experimentovat a rovnou si nakoupila Hipp který se přiznám jsem používala dříve i v těhotenství sama 😀

eva201106
22. dub 2015

Já jsem zatím ve fázi zkoušení různých značek, uvidíme, u čeho zůstanem. Hipp jsme používali už v porodnici a pěkně voněl, vyhovovalo mi dávkování s pumpičkou, k tomu bych se ráda vrátila, až dopotřebujem, co máme doma 🙂

amaliee
22. dub 2015

Dcerce pomohly ubrousky od opruzeneho zadecku🙂 postupne jsem ji poridila i dalsi kosmetiku HIPP a jsem absolutne spokojena. Pouzivame ji na atopicky ekzem;)

hance09
22. dub 2015

V porodnici a na kurzu jsme dostali nějaké vzorky, ale já nejsem moc "kosmetický typ"...používám lokální přírodní kosmetiku v minimálním množství a potom jsme dostali pro prcka k Vánocům Hipp sprchový gel a mýdlo a to je taky celkem příjemné 🙂

sarka49
22. dub 2015

Ahojda. Já miminko čekám, ale už sbírám rady od kamarádek, které typy kosmetiky jsou vhodné na jaké problémy. Nejraději vše očichávám. Působí to na mě hrozně pozitivním dojmem. Takže bych uvítala Hipp vyzkoušet. Uvidíme, jestli se na mě a mimino usměje štěstí 🙂

sarriku
22. dub 2015

S výběrem kosmetiky jsem se příliš trápit nemusela, protože jsme hodně dostaly darem od kamarádek a známých, já sama se dívám na cenu, vůni a složení. Třeba mám moc ráda kosmetiku s alantoinem.

S kosmetikou Hipp jsem se už setkala a hned mě zaujala ta mandlová vůně a takový nádech neobyčejnosti.
Normální vlhčené ubrousky používám krom utírání zadečku i na boty nebo jimi stírám prach, ale ty od Hippu těch si vážím a považuje je za nadstandard. A krém proti větru a mrazu je super, dá se použít i na prdelku. 😵

Já jsem z lidí, co hodně dá na doporučení a ráda doporučuji dál. Takže za mě Hipp.

azeretka
22. dub 2015

Před porodem byl nákup dle doporučení maminek, vlastní intuice a důvěru v kvalitní značku. Po porodu, část kosmetiky nevyhověla a nákup se zaměřil na kosmetiku pro atopiky. Nyní předávám své " bohatší" zkušenosti všem maminkám v okolí zase já a hřeje mě, že se setkám s díky 😉

pouzarovaj
22. dub 2015

Já jako zcela nezkušená matka jsem koupila první dcerce Johnson Baby, říkala jsem si, že bude určitě ok a že nemá cenu kupovat "drahé" značky. Jelikož jsem měla nakoupeno, již v porodnici jsme měly na výběr Johnson, Weledu nebo Hipp, tak chtěla jsem Johnsona, aby miminko používalo tutéž značku (takže jsem nic jiného nevyzkoušela). Až po cca 2-3 měsících jsem přišla na to, že Johnson je úplně na nic, manžel mi přivezl Hipp olejíček z Německa a tím jsem začala zkoušet různé výrobky od Hipp. Jsem s nimi maximálně spokojená, takže druhá dcerka bude už rovnou používat od narození Hipp🙂.

petracig
22. dub 2015

S kosmetikou hipp jsem se setkala už v porodnici, pro malého používám přípravek do koupele a šampon na vlásky. Voní pak tak krásně miminkovsky 🙂

xira
22. dub 2015

S kosmetikou HiPP jsem se poprvé setkala v porodnici a od té doby na ni nedám dopustit. I když jsem měla po porodu možnost vyzkoušet spoustu vzorků jiné kosmetiky pro miminka, žádná se mi neosvědčila, tak jak HiPP.

annie11
22. dub 2015

Tak my uz vyzkouseli ruzne znacky. Ne vzdy plati, ze to co je nejdrazsi, musi byt i nejlepsi 🙂. Moje dcera snasi vyborne prakticky cokoliv 🙂 takze se nemusime omezovat jen na urcite vyrobky. V podstate kazdy druh kosmetiky mame od jineho vyrobce 🙂. Je ale fakt, ze Hipp jako krem na zadecek jsme dostali v porodnici a od te doby vetsinou pouzivame jenom ten. Myslim si, ze kosmetice od teto firmy mohu duverovat v tom smyslu, ze obsahuje kvalitni prisady a dite na ni nebude spatne reagovat. Kupovala bych ji i casteji, ale obcas me odrazuje jeji vyssi cena 🙂.

svatbataz
22. dub 2015

Pracuji v porodnici (tudíž kvalitní kosmetika) a kromě HIPPu jsme tam používali ještě dvě značky dětské kosmetiky. HIPP a ještě jedna nejmenovaná (nevím, jak je to tady s reklamou, tak mlčím 😀) se osvědčila - takže já zůstanu věrně u těchto dvou značek a zatím neplánuji pořizovat jiné. HIPP je voňavý, má příjemné mléko i olej a cenově je ocela dostupný. Takže takhle vybírala já 🙂

1denca
22. dub 2015

Měla jsem vzorečky od několika firem, tak jsem malému vždycky vyzkoušela a ty, které mu seděly nejvíc, používáme i nadále. A i Hipp mezi ně patří 🙂

sonik1112
22. dub 2015

Dobry den. Z rad znamych jsem nakoupila sebamed a docela se osvedcil. Jelikoz ale synovi zjistili od narozeni vrozenou kozni vadu musela jsem vyzkouset radu lecivych koupely a masti ale bud ho to stipalo a nebo byl cerveny a suchy coz prave u nej byt nemuze. Rada bych zkusila vasi kosmetiku a porovnala ji s ostatnimy.

1kolousek1
22. dub 2015

Při výběru je pro mě nejdůležitější kvalita a složení, neboli čím více přírodnější, tím lepší .. V porodnici měli zřejmě smlouvu s Johnson´s baby, protože byla všude .. 😀 a rozhodně nebyla špatná, ale já už vše měla nakoupené dopředu právě od Hippu a proč? Dočetla jsem se, že je kvalitní a spoustu maminek si tuto značku chválí, osvědčil se, tak jsem u něj zůstala. 🙂