SOUTĚŽ o čaje HiPP šetrné k dětským zoubkům

lidka_hipp
29. dub 2015

Musíte své děti přesvědčovat, aby se napily nebo jsou samy zvyklé pít hodně? Kdy se naučily pít ze skleničky nebo hrníčku a odložily lahvičku? Jste jim vy sama dobrým vzorem v tom, aby dodržovaly zdravý pitný režim? Napište mi a deset z vás se může těšit na balíček našich HiPP čajů s isomaltulosou, které jsou šetrné k dětským zoubkům. Více o našich čajích: http://goo.gl/4igtmm

Isomaltulosa není štěpena bakteriemi dutiny ústní jako běžný cukr, nedochází tak ke vzniku kyselého prostředí v dutině ústní a proto je isomaltulosa šetrná k zubům. Naše HiPP čaje slazené isomaltusosou byly v Německu oceněny „Šťastným zoubkem“, což je mezinárodní symbol kvality, který získají výrobky šetrné k zubní sklovině a dokazuje, že výrobek byl vědecky testován nezávislou asociací „Aktion zahnfreundlich e.V.“ Více o pitném režimu dětí najdete: http://goo.gl/sWXWcp

megy
29. dub 2015

U prvorozeneho byl prijem tekutin veda.kazdy mililtr jsme museli pocitat nebot odmital cistou vodu,jakykoluv caj-od obyc.sackoveho az po granulovane ruznych znacek
Po roce jakoby utlo v tom,ze mliko uplne odmitl a presel na caro nebo kakao junior.s cajem nyni ve trech letech u nej obcas bojujeme ale vitezi stavicky a pytlikovy caj.
U druheho to je neco jina-cajiky miluje,takze ted pokzd nemam uvareno ci nachystano hned tak je problem.
Jinak vzorem rozhodne nejdu,neb od prvniho porodu bojuju stale s pravidelnym jidelnickem i pitnym rezimem.jsem rada,ze kluci takovy problem po me nemaji.

nerreidda
29. dub 2015

První syn byl suchomil....dostat do něho tekutinu jinak než v jídle byl horor... kolikrát vypil pouhých 50 ml tekutin za den !!!!! Postupem času se k pití dohrabal, teď bych řekla, že je to už v normálu. Druhorozený je na tom určitě líp, ikdyž to taky není ještě ono. Snad s létem se to upraví.

jirinamakova
29. dub 2015

Malému bude 9 měsícu a pijeme teda z lahvičky ale z pitím čaje problém nemáme v noci se budí a pije čaj a usina u toho za noc zvládne vypit i 300ml.Je to mala šikulka položím lahev mezi hračky a jak ma žizen tak si ji vezme a pije sám 🙂

jannka15
29. dub 2015

Naše malá pije pořád nejraději z prsa. Jinak ráda pije i vodu a čaj.

sonik1112
29. dub 2015

Syn vypije hodne. Ve dvou letech zvladne litr a pul a nekdy i vic. Pije z cucaci lahve od kubika a taky brckem. Ze sklenicky taky ale to nema moc v ruce. Pije vodu,stavu, dzusy domaci i kupovane, caje. Kdyz byl mrnous tak od 3 do 15 mesicu pil hodne fenyklovy caj od hippu a ten u nej bodoval. Vzdy mu zizen zahnal. 🙂

zuzanamil
29. dub 2015

Zatím dcera pije pouze mateřské mléko a čaj se lžíce. Je jí 5 měsíců

halickovamarie
29. dub 2015

Já jsem spíš měla problém, jak dětem sebral láhev s pitím nebo s mlékem. Dcera ještě do dvou a pul let vypila v noci dvě flašky mléka. Spíš bych potřebovala recept, jak donutit děti tolik nepít. Je jim jedno co pijí, opravdu. Jen nevypijí perlivé vody, to jim opravdu nechutná. Jinak ředěné džusy, čaje, sirupová voda, nebo granulované čaje všechno je jim dobré. Jen se snažím, jim pití dávat až po jídle, aby se nejdřv dobře najedli a pak můžou pít.

irenoslava
29. dub 2015

u nás je pití docela boj, vyzkoušela jsem snad všechno a nepije tak jak bych si představovala, když hodně tak 1 dcl za den, aspoň že ráno a večer pije mléko

marssyy
29. dub 2015

Čaje od HIPPu mojí dcerce moc chutnají, k pití ji nemusím nutit, pije ráda jakékoliv nápoje 😉
Z netekoucího hrnečku pijeme od 8.měsíce, přechod zvládla šikovně a teď jsme ve fázi že zkoušíme pít z klasických hrnečků, ale moc nám to nejde 😖

arte.p
29. dub 2015

Ahoj, tak jako mnoho z Vás mi taky dcera odmítá pít, musím ji vysloveně nutit! Po menším nátlaku vypije cca 80 ml za den, zkoušela jsem zatím jen bylinkové porcované čaje z lékárny, budu muset hledat dál, co ji konečně zachutná, ale hlavně, ať nemusím přislazovat, myslím, že na cukr/med má v 10 měsících čas. Naštěstí pije ještě aspoň na noc MM.

verkaunka
29. dub 2015

U nás byl boj s pitím, nejprve absolutně odmítala pít vodu i čaj, a hlavně ráno. Chtěla jsem, aby si alespoň lokla, ale ten boj se nakonec vyhrál a nyní už bumbá sama z hrnečku, a vypije třeba i dva hrnečky denně.... dáváme jen vodu a čaj, nikoli sladké dětské šťávy, a někdy smícháme vymačkanou šťávičku z pomeranče...

svetlus_pepca
29. dub 2015

Přesvědčovat opravdu nemusím - ani k jídlu, ani k pití. Maxík běžně pije čistou vodu i čaj či šťávičku. Zatím pije z hrnečku s pítkem, a to přibližně od konce 8. měsíce. A já sama se snažím dodržovat pitný režim s ním 🙂

kalkulantka
29. dub 2015

Moje dcera pije naopak až moc. Kdyby dostala litrovou lahev, je schopná ji vypít na ex. Proto jí vždy dělám jen polovinu 350ml lahve. Jsou jí dva roky a používáme lahev s brčkem. Ze skleničky pije hezky, když jí pomáhá někdo dospělí, ale sama by to v necelých 2 letech ještě nezvládla 🙂

snany
29. dub 2015

Děti milují granulované čaje, večer vodu, sáčkové čaje když je nouze největší.
Dcera pije jak VELBLOUD, na ex je schopná vypít neuvěřitelné množství čaje, pak chodí jen čurat, čúrat, čurat....., ale tekutiny doplňuje
Syn pije jak PES-VĚDEC, voda všude a zkoumá ji. Já pak nadávám, nestihám měnit ponožky.
Příkladem jim asi nejsem, neboť piji úplně normálně, 2 l sáčkového čaje 🙂

tobi77
29. dub 2015

U nás se lahvička neodložila jen se přidal hrneček a to šlo krásně dá se říct samo 🙂 A asi nejvíc baví Tobiáška přelejvání z hrnečku do hrnečku oblíbený 🙂) Jen máma pak běhá s hadřikem nebo když se s hrnečkem ohejbá pro hračku tak to je VŠE na podlaze 🙂 Na čajích od HiPP jsme od narození to jsme začínali s fenyklovým a pak postupně přidávali různé příchutě a jsme na něm do dnes budeme mít tři ročky.Nic jinýho nechce pít jen čistou vodu a čaje 🙂 Pediatr nás za to chválí,že je to jen dobře a já si to myslím také 🙂 A taky si občas rád ty granulové sype rovnou do pusinky.Pitný režim se snažím tak nějak dodržovat ale je to jak kdy někdy hodně,někdy míň.Když jdeme ven jedna 300ml nestačí nosíme dvě 🙂 Čajíčky od HiPP jsou nejlepší milujeme 🙂)

laska.nezna.hranic
29. dub 2015

oba starší kluci se pořádně rozpili až po roce, do té doby to byl docela boj (mladšímu od sedmi měsíců nešmakovalo ani mlíčko, od jedenácti ho už nepil vůbec, tak o to mi to dělalo větší starost. naopak dneska se celý den jen prolívá. to starší syn dnes nepije skoro vůbec, ale asi mu to stačí. má to po mně 🙂 zase to dohání zeleninou a ovocem). od začátku kupujeme jedině hipp (tenkrát ještě ve skle), takže když jsme kromě vody začali nabízet čajík, byla to jasná volba a už jsme u něj zůstaly. jsou moc dobré. jakmile se kluci rozpili, nikdy neřešili, jestli mají savičku, brčko, sklenku nebo rovnou láhev, pili ze všeho, co teklo 🙂

tria002
30. dub 2015

My zacneme ted cajik nabizet. Tak jsem zvedava, zda to pujde, a jak.. Ale malej vypada,ze bude lehce zravej, tak snad bude i pijan.. 🙂

prdecek
30. dub 2015

Starší syn vypije i 2 litry tekutin denně, je to hodně velký "násoska" 🙂 mladší syn začal pít čaje velmi brzy na doporučení dětské doktorky, na změkčení stoličky. Je mu skoro 7 měsíců a denně mi vypije kromě mléka i 200ml čaje. Já se snažím jít vzorem a také hodně pít, ale někdy ve shonu na to zapomínám.

privka1984
30. dub 2015

Můj syn toho moc nevypije, víc ho zajímá tvar a barevnost lahvicek druhých deti, takže vždycky nějakou na pískovišti "ukradne" a samozřejmě ochutna. Ja piji po ránu čaj a během dne nejradeji čistou vodu. Během dne si dávám jedno kafe. Syn ma nejradeji brcko v hrnicku, protože s nim může zabublat. Plenku ma vždy pocuranou, tak z toho soudim, ze mu tekutiny staci.

zuuzzaa
30. dub 2015

Kačence je 9 měsíců, takže z hrníčku ještě nepije. Pití trénujeme mezi jídly z lahvičky s oušky, okoukává odemne. Sama od sebe moc pít nechce. Jediný den mi asi před měsícem vypila 2 lahvičky do dna, ale to měla horečku 😖 .

peta_b
30. dub 2015

Dceři je 11 měsíců a ze začátku nechtěla pít nic kromě mého mlíčka. Zkoušela jsem vodu, ředěnou ovocnou šťávu, nic nezabralo. Pak jsem narazila na granulovaný čaj Hipp fenilkový a ten jí zachutnal. Teď střídá vodu a čajík, ale sama se nenapije, musím jí hrníček stále nabízet a přidržovat.

katkakiki
30. dub 2015

Náš syn poslední dobou pije celkem hodně - zezačátku celkem odmítal pít - zkoušela jsem vodu, různé čajíčky, šťávičky a nic moc nezabralo. Ale po nemoci kdy nechtěl vůbec jíst ale zato hodně vypil se to zlomilo (nechápala jsem kolik toho vypil - ale bylo to dobře, protože měl vysoké teploty). Od té doby pije pěkně sám čajíčky, vodu i šťávičky 🙂 Občas mu připomenu že se má napít, občas když vidí svůj hrníček s pítkem tak pije sám.

matous24
30. dub 2015

Kristián od mala pil klasický pytlikovy fenyklovy čaj... Kvůli prdikum... Jak my s kolikamy užili... :( Do 4 měsíce jenom brečel... Kolika ustoupila a stálo se z něj milionové dítě... 🙂 Tedy ne, že by neměl den, kdy jenom kňoura a nic se mu nelíbí, ale každý den nemůže být posvícení... 🙂 Od toho 4. měsíce pil jen vodu, stále z flašky... V pátém jsme zkusili učící hrneček a po týdnu přišel na to, že to není hračka a necmrnda se s tím, ale pije se z toho... 🙂 Jen se trochu rozmlsal a už nechce vodu, jen granulovane čajky... 🙂

heartagram13
30. dub 2015

Fenyklová či heřmánkový čajík malému kupodivu chitná mnohem víc, jak mlíčko samotné. Hold máme doma gurmána 🙂 pije pěkně, ale zatím jen z lahvičky, ale to nevadí, hlavně, že chutná 🙂

rawenna
30. dub 2015

Naši malou nutit do pití nemusím, jen mlíčko jí přestalo chutnat. Ve všem ostaním to ale dohání a pěkně pije. Pije čaje, šťávičky a chutná ji i voda. Pitný režim tedy ode mě zřejmě odkoukala správný 🙂. Sklenička nebo hrníček u nás ještě nehrozí... tekutinu vypouští z pusinky hned zpět a je celá zabryndaná 😀.

martisek11
30. dub 2015

Naše malá je moc šikovná v pití, co vezme do ruky - hrníček s brčkem - uměla už v 10 měsících pít, pije krásně z hrníčku- teď má 13 měsíců, a nedělá ji problém jakákoli láhev. Prostě co vezme do ruky, hned pije. Nejraději má bylinkové čaje, ale i obyčejnou vodu. To také dělá neplechu, ráda ji vylévá na zem 🙂 . Přes den nabízím malé čajíky, ale i sama vezme láhev a pije. 😉 A také si ťukáme na zdraví 🙂

misavod
30. dub 2015

Mám syna Lukáška, kterému bude 8 měsíců. Stále 3x denně kojíme, nicméně se snažíme už od 4 měsíce najet na pitný reži. Vyzkoušeli jsme různé savičky či hrnečky, nakonec se nejlépe napije z obyčejného hrníčku. Nicméně nám pití trochu bojkotuje, vyzkoušeli jsme různé čajíky ružných značek, vodu i šťávičky, vždy si cucne ale s odporem odhodí. Čaje Hipp jsme ještě nezkoušeli, tak snad se na nás štěstí usměje a budeme mít tu možnost 🙂

janula49
30. dub 2015

Mám dvě děti a každé je jiné. Syna pití vždy bavilo. Bylo mu jedno co pije, hlavně že to teče. S přítelem jsme si říkali po kom on asi je, protože se oba musíme k pití hodně nutit. Když dostal kupovanou šťávu, tak ji vždy vypil na ex. Pije většinou vodu, bylinný nebo ovocný pytlíkový čaj. Od půl roku vyzkoušel různé netekoucí hrníčky a velice brzo pil z klasického hrníčku. Dcera bude mít rok. V půl roce jsme začali s netekoucím hrníčkem a jí to bavilo. Vypila i kolem půl litru za den. Pak ale zjistila, že to tak bude pořád a trošku se sekla. Nyní je nemocná, měla vysoké horečky a pití jsem do ní musela dávat po malých lžičkách. Je to pěkná piplačka. Nechce mi pít nic a z ničeho. Zatím jsme ještě nedávali granulovaný čaj ;)

mkrelo
30. dub 2015

Matýsek znal donedávna pouze prso, od doby, kdy jsme začali s příkrmy, nabízím vždy kojeneckou vodu, čajíky.. Vždy, když piji ze skleničky, kouká na mě, natahuje ruku. Jelikož já sama nemám s dodržováním pitného režimu problémy, budu se snažit k tomu vést i syna. 🙂

ivikpunk
30. dub 2015

no protože jsem dlouho kojila tak pít nechtěl vůbec nic. Čajík jsme vařili úplně zbytečně. Ale teď v roce už pomalu pije. Jelikož já toho taky moc nevypiji, takže ho nemůže nutit.