SOUTĚŽ: Před spinkáním papám nejraději...

lidka_hipp
8. pro 2014

Moc se mi líbily vaše příspěvky, o co byste chtěly soutěžit. Hodně z vás si psalo o naše kaše, a tak tuto soutěž věnujeme právě jim 🙂
Stačí, když mi odpovíte na tuto otázku: Co vaši miláčci mají nejraději před spinkáním? Chutnají jim kaše, vyžaduji lahvičku mléka nebo se "pořádně nacpou" masíčkem? 🙂 Podělte se s námi o své večerní rituály... Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme balíčkem kaší HiPP.

Moc dobře víme, že i ty nejmenší děti mají opravdu mlsný jazýček, a tak nabízíme mnoho různých kaší a to jak obilných, tak mléčné. BIO mléčné kaše HiPP jsou vyráběny z přísně kontrolovaných BIO ingrediencí. Kromě toho obsahují také pokračovací mléčnou kojeneckou výživu vhodnou pro daný věk, důležité omega-3 mastné kyseliny a hodnotné vitaminy a minerály, vše s velmi přirozenou chutí. BIO obilné kaše HiPP obsahují hodnotné a chutné BIO obilné vločky bez přidaného cukru. Jsou mimořádně vhodné, pokud chcete svému miminku připravovat kaši sama. Více o našich kaších najdete: http://goo.gl/ctpfck

immolation
18. pro 2014

Našemu Adámkovi, prozatím jedině kašičku BIO Mléčná s banány a broskvemi.
Nevím v čem je ten zázrak, ale jedině po této kašičce spí malý celou noc. 😎

elialen
18. pro 2014

Někdy mám den tááák dlouhý, že vypiju lahvičku mlíčka odpolední svačinky, usnu a až do rána o mě maminka neví. Jsou dny, kdy jsem poslušný a papám pěkně na čas večeře, nejraději rýžovou kašičku. Pšeničnou jsem ještě neochutnal a tu bych si zrovna dal 😉 Když mám problém s bříškem, tak je mě plný dům, maminka utěšuje a nenápadně nabízí aspoň mlíčko. Je mi ji líto, že je smutná, proto pomalu spapám vše, co mi dá. Ona mě za to odmění svým úsměvem a já jdu spinkat s krásným pocitem.

ewulka88
20. pro 2014

Na noc máme nejraději mlíčko z lahvičky. Kašičku na lžičku dostaneme před koupáním, a to se oblizujeme až za ušima🙂

bobovci
20. pro 2014

Naša malá má i keď už má už 2 roky tak má najradšej mliečko. A keďže je to veľký jedlík tak dokáže ešte spapať nejaké ovocie, sušenku, pudinček. A najradšej keď môže šama, šama. 🙂

berusinecka
20. pro 2014

@lidka_hipp Oba moji kluci se večer nejdřív vykoupali, pak jsme si dali kašičku-mléčnou s mého mléka nebo nemléčnou. Po kaši dostali ještě mé mlíčko a u prsu spokojeně usnuli a spali jsme spolu přitulení až do rána. 🙂 Teď mi syn s kaší pomáhá sám. Ještě i teď si dají oba nemléčnou kaši, nebo uděláme pudink s piškoty, domácího pribináčka, nebo bulgur s ovocem,...Při všem mi, hlavně ten starší asistuje. 🙂 To mu pak lépe chutná 🙂

veroush
20. pro 2014

My si davame pri koupani nejradeji rohlik se syrem idealne primo ve vane a pak se uz navoneni dopijime mlickem primo do rise snu 🙂

martinaeri
20. pro 2014

Ahoj, malá nejraději kašičku, jakoukoli, pokaždý jinou nebo aspoň "vytuněnou " nějkym ovocem nebo grankem.
A do postýlky mlíčko v lahvi. a sem tam sezobne kočce granuli - to se pak čistí zoubky ještě jednou 🙂 .

hohe
21. pro 2014

Anička je žroutík... takže má večeři okolo šesté - klasickou - např. chlebík s lučinkou a rajčátkem a o půl deváté si dá nášup v podobě 240ml mlíka a pak občas usne 😀