Pokud by záležel jen na vás, přirozený porod či císařský řez?

gabrisova_vivaxcz
29. led 2017

Milé maminky a budoucí maminky,
dnes bych se ráda vrátila k tématu, o kterém jsem už během týdne psala, k porodnickému gelu Dianatal. Tento gel je možné použít při každém vaginálním porodu a vhodný je i při porodech do vody. Navíc, podle klinických studí, při použití porodnického gelu Dianatal klesá nutnost instrumentálního zákroku anebo operace až o 22% (použití kleští, vakuového extraktoru, císařský řez). Mnohé maminky dávají přednost císářskému řezu před přirozeným porodem. Kdyby to záleželo jen na Vás, na Vašem rozhodnutí, vybrali byste si přirozený porod, nebo císařský řez? Zapojte se do fóra a napište mi váš názor. Teším se na vaše odpovědi.

pomoztekacence
30. led 2017

Chtela bych rodit prirozene,ale kdyby to jinak neslo,ze by byli nejake komplikace tak bych musela bohuzel na ten cisarak,ale hlavne ze bychom byli v pohode,no ne?Jojo nase prvni jsem taky rodila prirozene a akorad jsem si vzala pet minut pred narozenim me dcery injekci proti bolesti.Tak jsme to nejak zvladli a to je hlavni🙂🙂

marta88
30. led 2017

Já jsem také pro přirozený porod.Mám za sebou dva,přirozené a v porovnání s jinými asi i celkem pohodové.Kdyby to tak nebylo,možná bych také mluvila jinak přesto jak to tady tak čtu,většinou jde o nepohodu nás maminek...ale porod je přeci i (možná hlavně) o miminku.Představte si,že sladce spíte ve vyhřáté postely,víte že do rána Vás ještě nějaká hodinka zbývá a můžete si krásně užívat ten odpočinek a je jen na Vás kdy vstanete.Nebo druhá možnost - spíte krásně v teplíčku a najednou Vám do ložnice vtrhne někdo cizí,otevře na Vás okno za kterým mrzne a vyžene Vás na studenou dlažbu...co se Vám zamlouvá víc?