Už jste byly v KiKu nakupovat na Vánoce?

klara_kik
21. lis 2016

K Vánocům neodmyslitelně patří nakupování. Nové vánoční dekorace, ozdoby a svíčky na adventní věnec, vánoční dárky pro celou rodinu, vykrajovátka a zdobítka na cukroví, něco pěkného na sebe na Štědrý den… Každoročně je toho potřeba hodně, ale není nutné za to příliš utrácet, proto to všechno máme v KiKu za rozumné ceny. Už jste letos byly ve vánočním KiKu? A co pěkného jste si od nás odnesly? Nebo se na vánoční nákupy teprve chystáte? Spoustu inspirace můžete najít na www.oblekamesechytre.cz

lazna
21. lis 2016

Byla jsem v kiku v Týníšti nad Orlicí. Tam jsem si nic nevybrala. Nejlépe se mi nakupuje v Hradci. Máme v plánu do Kiku tam. Takže se těším.

makynaeliska
21. lis 2016

Ja byla a byla jsem ve Varech v kiku jak v raji😊Sehnala jsem svicny,tacy,svitici hvezdu a ruzny dalsi dekorace

holici
21. lis 2016

Jsem z Prahy, takže mám relativně snadno dostupných hned několik Kiků - Skalka, Chodovská, Zahradní Město a Háje. Zatím jsem v Kiku vybavila obě děti zimním oblečením, ale na vánoční nákupy se teprve chystám.

drex951
21. lis 2016

Už jsem nakoupila spoustu drobností, od vykrajovátek po dekorace. Dělám si zálusk na toho největšího pohupujícího se skřítka, jsou nádherní...

markysek2
21. lis 2016

vPrdubicích leč máme 4x kik tak je to bída hlavně co se oblečení týče , a nebo je to tím, že mám ty lépe zásobené a méně navštěvované z ruky ..ale pro dekoraci si tam chodím snad na každé roční období a s jistotou tam chodím pro 4 svíčky na adventní věnec ...ty už mám doma už jen ten věnec vytvořit...třeba zítra , vždyť nedělel se kvapem blíží je už pondělí :D

zaludova
21. lis 2016

Ja jsem teda taky Pardubacka 🙂 je teda pravda, ze obleceni v kiku kupuji malokdy, ale za dekorace jsem tam letos nechala tak 5tisic :'( me zruinujete...

zaludova
21. lis 2016

@markysek2 ja mam nejradsi kik na visnovce 🙂 nej vyber

uglyduckling
21. lis 2016

Já se teprve chystám, ale neříkejte to mému muži 😀 Jako každý rok mu budu tvrdit, že tuhle výzdobu už máme ve sklepě dlouho 😀 Chodím do prodejen v Ostravě - Tesco Hrabová, ve Vratimově nebo ve Frýdku-Místku v nákupní zóně Shopping Paráda.

markysek2
21. lis 2016

@zaludova já za hypernovou tam je vždycky to co chci a nemusím tam v den platnosti letáku a nejmarnější je v grandu

maudrovak
21. lis 2016

já už byla v kik Modřanech máme dva a u rodičů na Lužinách.pořídila jsem si věci na dekoraci věnců a svícen na dozdobení jako každoročně.dětem nějaké oblečení a mne zimní bundu.a jelikož máme dvojčata tak v kik najdu vše za opravdu přijatelné ceny

kajovaevicka
21. lis 2016

Hned jako tohle zboží naskladnili, vyslala jsem kamarádku. KIK u nás (zatím) není a ona pracuje v sousedním městě, kde je. Dekorace jsem využila na vánoční focení naší rodinky a teď v týdnu se chystám vytvořit z toho dekoraci ke vchodovým dveřím.

verkaunka
21. lis 2016

Něco mám už nakoupene na výzdobu, nějaké darky a ještě se chystame s kamarádkou na větší nákupy, už se tesime 😉

tulikiss
21. lis 2016

letos sem prikoupila nalepky na okna, ty starsi uz nebyly uplne pekne, tak sem zase dokoupila a ta cena...neslo odolat jeste ze mame spostu oken 😀. Jeste se ale na nejakou vyzdobu chystam, sice u toho dost doma je, ale jeste je pak mistecek kde bych neco chtela. Chystam se do Kiku ve ctvrtek az deti budou po nemocech konecne ve skolce, tak snad do te doby budu zdrava hlavne ja.

kkaatte
21. lis 2016

Mě by tento obchod měli zakázat, protože se mi tam všechno líbí, nikdy nevím co vybrat 😀

drzounkova
21. lis 2016

už jsem něco málo nakoupila...máme doma už několik světelných řetězů na baterie,to mi přijde jako super vychytávka.A letos jsem koupila závěsné dekorace a andílka...no máme obchod blízko,takže tim to rozhodně ještě nekončí :D

zaludova
21. lis 2016

@markysek2 ja jsem hlavne zjistila, ze to maji vybalene driv...lepsi tam jit treba i o tyden driv a maji tam to, co ma pak byt v letaku...takze chce to chodit pravidelne 😀 uz to mam osefovany 😀 a sezenu vse

vendulka
21. lis 2016

Do Kik nechodím, nelíbí se mi ten obchod,takže ne, nebyla jsem nakupovat na Vánoce v Kik 😀

stepkaa
21. lis 2016

Letos na Vánoce jsem si v Kiku pořádně vyřádila! Nakupuji tam snad každý týden.
Minulí týden jsem tam dceři koupila tutu sukýnku,zatepelné legíny a Elsinu čelenku s copem.Předminulí týden jsem kupovala vánoční řetěz hvězdy,zapychovadla hvězdy do květináčů,svíticí hvězdu do okna a vánoční středový ubrus.Kik prostě miluji!!!!
Na něj prostě nedám dopustit.Už se těším na další leták,kde budou svíticí koule a oblečení Ledové království,to tam hned vlítnu hned brzy ráno!!! 🙂 🙂

brendamonique
21. lis 2016

Do Kiku jezdíváme nakupovat rádi. Především na naše chlapi. Na našeho 14 letého vždy pořizujeme kalhoty a trika, protože těch má z naší rodiny největší spotřebu a potom také oblíbené basic černé kalhoty v nejmenší pánské velikosti pro tatínka, jelikož on jiné než černé nenosí a ty Vaše mu sednou perfektně 😀 😉 Kik máme nejblíže v j. Hradci.

lipli
21. lis 2016

Do KIku chodím nakupovat věci pro dceru, zatím tedy spíše doplňky jako ponožky ale až bude o něco větší tak toho bude víc.

klara_kik
autor
21. lis 2016

@drex951 I takové drobnosti jsou na Vánoce důležité 🙂 Já letos také neodolala a skřítka jsem si už pořídila, i když ne toho největšího. Jen ještě nevím, kde ho ubytuju, ale pak pošlu fotku 🙂

klara_kik
autor
21. lis 2016

@zaludova Páni, tak to musel být pěkně velký nákup! A ještě hezčí to bude u vás doma, až si to tam vyzdobíte. Pokud byste nám chtěla poslat nějakou fotku, moc ráda se podívám 🙂

germaine
21. lis 2016

Zdravím,

v Kiku jsem se posledně stavěla jen cestou do sportu, kam chvátal manžel, stihla jsem vzít jen krásný dřevěný stojan na věnec, víc mi nebylo dopřáno....
Takže se chystám příští týden napravit, bez muže 😀 co si budem povídat, chlapi tyhle parádičky moc nemusí...

kajjina
21. lis 2016

ve čtvrtek se tam plánuju stavit a udělat si nějakou radost 😀

klara_kik
autor
21. lis 2016

@kajovaevicka Máte krásnou rodinnou fotku! Je pěkné, že naše dekorace letos využijete hned dvakrát 🙂 Budu moc ráda, když nám pak dekoraci ke dveřím vyfotíte a ukážete, co jste vytvořila. Určitě si během tohoto týdne budeme povídat i o vánočních dekoracích a na toto téma si také zasoutěžíme 😉

evulineek
21. lis 2016

Byla jsem v Brně a už jsem nesehnala, co jsem chtěla, ale nezoufam zkusím zase v týdnu ;)

drex951
21. lis 2016

@klara_kik Na fotku se těším 🙂 Podle mě jsou prostě úžasní, brala bych je všechny! 🙂

a_vav
21. lis 2016

My už jsme se stačili kouknout i něco pokoupit ... máme světýlka, svícínky a malá nemohla v KIK nechat malou andělku která nám dělá společnici v obývacím pokoji

zaludova
21. lis 2016

@klara_kik určit poslu, ale budu zdobit az o vikendu 🙂 no ono se to tak plizive načítá 😀

holici
21. lis 2016

@uglyduckling
Jo, tak taktika "tohle máme už dlouho" se osvědčila i u nás 🙂