Plány na víkend

klara_kik
Moderátor
26. říj 2018

Zdravím děvčata,

víkend je za dveřmi a mě by zajímalo, jestli plánujete vyrazit někam na výlet? Příroda je na podzim opravdu krásná a pestrá, a tak to přímo svádí k procházkám. Mě sice čekají o víkendu jiné radovánky, a to praní a žehlení, ale vy budete mít určitě zajímavější program.

Čeká vás výlet někam na hrad, nebo výšlap pořádného kopce? Nebo dáte přednost pěknému filmu, který budete sledovat zpoza peřiny? Jen povídejte – jsem zvědavá, co vás čeká za pěkné zážitky 😊.

Zdraví

Klára

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

@zanri to mě mrzí, přeji brzké uzdravení

zanri
27. říj 2018

@klara_kik děkujeme

valuvka
27. říj 2018

My travime víkend a vlastně cely týden ve Spindlu a dnes si užíváme Medove slavnosti, je tady opravdu krasne 😍

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

@valuvka tiše závidím 🙂

pomoztekacence
27. říj 2018

Ja jsem nemocna,tak jsme doma, ale zitra se uz chystame ven

petuliee
27. říj 2018

@klara_kik děkujeme 🙂

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

@pomoztekacence Tak přeji, aby ti zítra už bylo líp a mohla si to venku pořádně užít 😉

sona1212
28. říj 2018

Dcera je bohužel nemocná tak jsme sobotní den travili s cajickem u pohadek a kreslení a hraní si s kostickami a odpoledne prijeli tchanovci, dneska jsem na noční právě se nám změnil čas, ja na to totálně zapomela takže si to tu o hodku protahnu🙄 a zitra budu odpocivat a odpo nejspíš zmaknem nejakou malinkou prochajdu pokud bude počasí 😊

vercula7
28. říj 2018

Nás výlet tentokrát nečeká a je fakt že my pořád někde trajdame s dětmi ale tentokrát mě v sobotu čekala příprava dortu a veci na oslavu trojitých narozenin na neděli .Už se těším, jak v neděli syn oslaví svůj prvním rok s mojí rodinou ,můj tatínek slaví s ním své narozeniny a manžel můj také, takže máme takovou hromadnou zábavu 🙂 nejvíce se těším na to až uvidím svou sestru ,neteř a synovce ,jelikož bydlí od nás o něco dál nevidame se tak často jak bych chtěla ,tak na ně se hrozně moc těším 🙂

luckamb
28. říj 2018

Plány na víkend máme těšit se až skončí tenhle týden. Stal totiž za starou bačkoru, tak odpočítáváme kdy skončí, aby se už nestihlo nic stát 😓

silvinek
28. říj 2018

U nás je dnes sázení stromu svobody, tak se půjdeme podívat a zajedeme na hřbitov zapálit svíčku prababičkám 🙂

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@luckamb Doufám a přeji, ať je ten další lepší! 😉

krtcice
28. říj 2018

U nás je fakt hrozný počasí... včera se na chvilku dalo jít ven, tak jsme šli do kavárny s dětským koutkem, dcery nadšené, dostaly horkou čokoládu a jablečný cheesecake a ještě se vyřádily 🙂 synáček spokojený méně, jelikož se chtěl plazit a po zemi to jaksi nešlo ale zabavil se nošením a koukáním okolo. Když jsem si chtěla sednout ke kávě, dostal na hraní chrastítka z domu a byl spokojen. Dneska už se nedá jít nikam, ale za chvíli dorazí moje mamka a bude u nás do pátka tak se děti těšej a vůbec jim nevadí že dnes budes asi celý den doma.

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@krtcice Počasí teď opravdu není vhodné na procházky. Ale někdy je fajn i strávit den doma v teplíčku a třeba si zahrát s dětmi nějakou společenskou hru 😉

terkavil
17. zář 2019
Uživatel terkavil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkavil.

Dobrý den. Koukněte na tento článek http://www.nadrybnikem.eu/kam-vyrazit-na-podzim-staci-to-spravne-ubytovani-na-sumave/
My teď byli na Šumavě a fakt super takhle po létě...už je vidět jak pomalu začíná podzim