Podzimní radovánky

klara_kik
Moderátor
27. říj 2018

Ahoj holky,

pouštění draka je klasická podzimní činnost. Občas zahlédnu někdy na polích, jak tatínkové zkouší dostat draky do vzduchu, aby svým ratolestem udělali radost. Vždycky pak s úsměvem vzpomínám, jak jsem se o to samé kdysi taky s tátou pokoušela. Pravděpodobně kvůli špatným povětrnostním podmínkám – marně.

Zajímalo by mě, jestli jste někdy s dětmi byly pouštět draka a jestli se vám povedlo dostat ho na oblohu?

Autorky nejzajímavějších příběhů se mohou těšit na poukázky v celkové hodnotě 750 Kč do KiKu 😊.

Těším se na vaše příspěvky.

Klára

adrianka1816
28. říj 2018

Pamatuji si že neteř měla ve škole s družinou drakiádu, šla jsem s ní jako doprovod a pamatuji si že jsme byli první😍 povedlo se nám dostat draka nejvýše, neteř byla radostí bez sebe že vyhrála, ten štastný výraz nezapomenu 😁😊 skákala do vzduchu a křičela radosti 😁😁

romaz
28. říj 2018

Je sice zataženo, ale neprší, takže ano, povedlo

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

Děkuji vám všem, dámy, za krásné příspěvky do soutěže ❤. Poukázku na nákup v prodejnách KiK v hodnotě 250 kč vyhrává @lekky , @gabkekoczi , @luckamb . Srdečně gratuluji! 👍

luckamb
28. říj 2018

@klara_kik moc děkuji 😘

lekky
28. říj 2018

@klara_kik oooo,tak to moc děkuji! Dcera bude mít radost, zrovna ve čtvrtek jsem byla v KIKu na kukačku a líbilo se mi tam skoro celé dětské oddělení 😍🙂

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@lekky Hezké nakupování přeji! 😉

gabkekoczi
28. říj 2018

@klara_kik Hezké určité bude. Jen doufám, že konečně koupím taky něco pro sebe a neodejdu jen s dětským oblečením😂

ladyhacek
28. říj 2018

My koupili jen malého a ten teda zatím ne. Pak dostal velkého od strejdy když tam byl na víkend a pouštěli. Zatím nám čas a počasí nepřáli toho velkého pustit ☹

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@ladyhacek No, to počasí je nevyspytatelné, ale doufám a přeji ti, aby se vám to brzy povedlo 😉

matty.
29. říj 2018

Draka jsme nahoru dostaly docela snadno . Esterka z nej byla nadšená . Byla to sranda :-*