Sychravý podzim - co na sebe?

klara_kik
Moderátor
24. říj 2018

Zdravím milé dámy, jak se dnes máte?

Podzim je překrásné období plné barev a posledních paprsků slunce. Někdy nám však příroda zkazí naši představu ideálního podzimu a celý den je zamračeno, venku pořádně fouká, nebo ještě lépe – prší. Co si ale obléknout, když v tomhle nečase musíte ven?

Mě se osvědčily softshellové bundy – nepromoknou, zahřejí a navíc jsou lehounké. Pokud se tedy počasí umoudří, lehce je unesete v ruce. Děti je mají z KiKu a musím říct, že jsem s nimi moc spokojená.

A co si do podzimních plískanic oblékáte vy? 😊

Děkuji za tipy 🙂.

Klára

zelenaesmolda
24. říj 2018

No rozhodne ne sunty z Kiku ale kvalitni materialy,treba softshellove bundy,ty neprofouknou a nepromoknou 🙂

dvorkada
24. říj 2018

My taky máme z Kiku a zatím plní svůj účel, nestalo se že by promokly ani v nich není zima 😃

tulikiss
24. říj 2018

Mala je od nedele nemocna, a protoze sem od patku nebyla v obchode dneska uz to fakt chtelo. Pri pohledu ven sem sedla k pocitaci a objednala nakup na rohliku 😀. Ale pokud bych musela, tak rozhodne nesmim zapomenout na nakrcniky, deti totiz nesnesou zapnutou bundu az uplne ke krku, tak aspon ty nakrcniky to trochu resi. A z Kiku jsou nejlepsi jak nepodsite tak podsite, ted zrovna ma jirik novy s Tlapkama tak ani neprotestuje 😀

zelenaesmolda
24. říj 2018

@tulikiss taky nesnasim bundu zapnutou ke krku,vlastne cokoliv co se mi dotyka krku

romaz
24. říj 2018

Za naši rodinu souhlasím, softshell je super. Určitě se u nás hodí i čepice a rukavice. A pokud stále prší, jako dnes, tak nepromokavý komplet a holínky jsou hned k využití a ještě když má oblečení reflexní prvky, jsem spokojená a jde se ven

evusacek
24. říj 2018

Pro prcka mam taky sofshellku z Kiku a parada 👍

konidana
24. říj 2018

vrstvím a vrstvím.... Softshell mi do města nevyhovuje. Pokud prší , beru lehkou šusťákovku, kterou odpoledne nacpu do tašky.

soleilll
24. říj 2018

Dětem do školky dávám zateplené nepromokavé bundy a kalhoty s Lidlu. Ty používáme už několik let a slouží vždy perfektně, navíc se dají ještě dobře prodat dál, když z nich dítě vyroste. 🙂 Když je tepleji, stačí obyčejné šusťáky a na tělo vrstvit funkční trička, mikiny a bundy. Do školky žádné drahé oblečení nekupuju, protože děti ho dokážou velmi rychle zničit. Takže praktické, funkčn a za rozumnou cenu.
My dopělí máme několik druhů mikin a bund, které střídáme nebo kombinujeme podle potřeby a počasí. Jakmile se víc ochladí, nasadím vlněný kabát.

petrasipkova1
24. říj 2018

@soleilll a je jim v tom nepromokavem fajn? Pokud myslíš pogumované ? dcera tom silene poti, taky jsem letos koupila celou soupravu, ale nedávám ji to 😕

sona1212
24. říj 2018

Tak u nás určitě softsheelové bundy, máme je s dcerou obě z Kiku a dcera navíc ještě softsheelový overal ten je TOP neprofoukne nikde, netahne ji na záda paráda, nejlepší co mohli vymyslet👍 a pot taky rukavice, dcerka je malá zmrzlina takze uz cca měsíc nosi ráno na cestu do školky rukavice😊

petronellarikov
24. říj 2018

Pro me softshelova buda urcite ne 🙂 Tahle (moda) se mi fakt nelibi.
Ale dcera takove bundy a kalhoty ma a i tak je nerada davam :/ nelibi se mi to :/

soleilll
24. říj 2018

@petrasipkova1 Dokud bylo odpoledne víc než 15 stupňů a slunko, tak ne, ale třeba dneska je jim fajn. Jinak máš pravdu, že je to neprodyšné a můžou se v tom víc potit, ale když mrholí a je chladno, jako dnes (u nás i teď asi 6°C), tak ideál. A třeba bunda se dala nosit i přes zimu - ta loňská byla mírná.

prdecek
24. říj 2018

softku z obrázku má syn od loňska, jen jsem mu musela prodloužit nápletem rukávy, jinak bundy od vás super 🙂 a já zatím chodím ve fleesové mikině od vás 🙂

zusama
24. říj 2018

Taky volime softshellove bundy a aji kalhoty jsou dobre ze softshellu,pak je teplo a cepici pro mensi deti jinak kapuce to jisti

klea81
24. říj 2018

Už jsme včera vytáhli zimní bundy, ráno jsou 2 stupně.

beruska022
24. říj 2018

Záleží, kam vyrážím, s dcerou s drakem dnes softshellové bundy, do práce koženkovou s teplejším svetrem a kozačky. Díky tomu, že mají v Kiku i větší velikosti, mám obě bundy odtamtud.

drex951
24. říj 2018

U nás vedou softshellové bundy, dcera má také z Kiku 🙂

bimmka
24. říj 2018

Vzhledem k počasí jsme softshel bundy vystřídali za zimní a kalhoty zateplený softshel čekáme až přijdou poštou.

zzandulkaa
26. říj 2018

Souhlasím. Taky nedám na softshellku dopustit. Koupila jsem ji, shodou okolností, v Kiku 🙂 Chtěla jsem i synovi, ale bohužel už nebyly. Popravdě, pro cokoliv na syna příjdu, málokdy je. Sehnat mikinu na zip třeba byl problém. Plno oblečení na holčičky a pro kluky málo.

vikca214
26. říj 2018

Jedině softshel 😉 celá rodina z něj máme bundy a malá i kalhoty 🙂

bbrittany
26. říj 2018

Na podzim i na jaře oblékám nejčastěji svůj oblíbený trenčkot v červené barvě, takže se ten pošmourný podzim trochu rozjasní tou krásnou barvou. A k tomu střídám oblíbené šály a šátky - dle teploty buď bavlněné nebo pletené.

houfinka
27. říj 2018

Pokud prší oblečeme dětem pogumované kalhoty, bundu, holínly a jako doplněk do ruky deštník. Naše děti milují skákání v kalužích. Horší je to pro nás rodiče. My takové oblečky nemáme.

kotrmon
28. říj 2018

@klara_kik jen trochu povzdechnutí... není to jen v Kiku😉, ale za poslední dobu jsem si vylosovala "černého" Petra právě zde - posledně tričko, které jsem zašívala ještě před vypráním, teplejší ponožky, které rovnou letěly do kontejneru a dnes punčocháče, jen vyprané a čeká mě zase šití.... podzimní vybavení a účtenka v koši ☹️ - moje klasika 😉 není to stížnost, opravdu jen povzdech... ❤️

krtcice
28. říj 2018

Taky dávám softshellky a teplé kalhoty. Ale raději v nečase moc nevylézám 😃

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@kotrmon to mně velice mrzí. Jestli je zboží vadné, můžeš ho samozřejmě reklamovat. Píšu ti zprávu, jak můžeš postupovat...