Kam rádi chodíte na výlety? Podělte se s námi o vaše oblíbené destinace!

jana_rajec
24. bře 2016

Já mám toulavé boty... A tak u nás doma hrají výlety prim. Letos se chystáme na Slovensko a rádi bychom navštívili mj. i Rajeckou dolinu, která je domovem pramenité vody Rajec a jejíž kouzlo na mne pravidelně "dýchá" z fascinujících zvířátkovských reklam (www.rajec.com/aktivity-cz/reklama-cz). Jaké jsou vaše turistické plány na tento rok?

petra_pf
24. bře 2016

Rajecké teplice byla naše svatební cesta, tam je opravdu krásně 🙂 Letos to vidíme na tour de ZOO v ČR a možná i Vídeň.

sara84
24. bře 2016

Adrspachy, Luhacovice a srdcovka jsou Jeseniky 🙂 oblast kolem Zlatych hor. ( privezli jsme si z nich vytouzeneho druheho kloucka )

jana_rajec
autor
24. bře 2016

@petra_pf Zoo můžu doporučit "všema deseti", zvláště tu pražskou. 😉 Ve Vídni určitě zaujmou pandy nebo koaly, o které se tam starají čeští chovatelé, což málokdo ví.

jana_rajec
autor
24. bře 2016

@sara84 A vida, jaký to plodný kraj... 🙂

evaamy
24. bře 2016

Vzhledem k tomu, že bydlíme v Praze a chystáme se stěhovat zpátky na Moravu, tak vyletujeme hlavně po Praze, abychom ji co nejvíc poznali. Hlavně nás lákají parky a zámecké zahrady.

jana_rajec
autor
24. bře 2016

@evaamy V Praze nás nadchla lesní zoo v Chuchelském háji. A jinak hezká procházka nedaleko za Prahou jsou Voděradské bučiny. Největší kouzlo mají na podzim. Mohu doporučit! 😉

kubicek11
24. bře 2016

Vyloženě plány ještě nemáme, ale milujeme když můžeme jít do přírody, do lesa. Jednak má malej co zkoumat a hlavně ten klid.........lesy, louky...to je naše 😀

jana_rajec
autor
24. bře 2016

@kubicek11 Tak to se nedá, než souhlasit... Vidíme to s mými kluky stejně. 😉

sara84
24. bře 2016

Jinak taky jakykoliv les, syn uz huci,ze chce sbirat hribky 🙂 a letos v lete se chystame k baltu 🙂

bimmka
25. bře 2016

Máme rádi Jihlavsou zoo, je ideálně velká pro malé děti, které z ní nejsou moc unavené a přitom ji zvládnou celou ušlapat. Jediné, co mi na ni vadí je, že ve stánku nemají jiné pití, než bublinkové, nemají žádné pití pro děti ve stylu fruka nebo i neperlivé vody. Což je podle mě zásadní chyba. Takže musím myslet na to, a vzít si dostatek sebou.

luonnatar
25. bře 2016

Letos razime na Lipno,manzel rybari a ja s kamoskou se tesim na koleckove bruske.kolem Lipna je krasna cesta!

mipahoji
27. bře 2016

Nás letos (snad už konečně) čekají "malta" a "zlaté písky". Ale jinak milujeme Krkonoše (snad na ně dojde i letos - a pokud to nemáte daleko, tak farmapark Vochomůrka je pro děti úplně super). A jižní čechy, to je naše další srdcovka 🙂

jana_rajec
autor
27. bře 2016

@mipahoji Krásné tipy, díky za ně! 😉

leikkka
27. bře 2016

Slovensko - sulov a Minanska tiesnava, Chata pri zelenom plese a pri zpatecni ceste Oravice 🙂 děti 5 let a 3 roky 🙂 a v kvetnu ceka starsiho synka s tatinkem expedice Helgoland 🙂

kh
27. bře 2016

@jana_rajec lesní zoo v Chuchelském háji- - Tam je krasne. Maly tam poprvé slapal do kopce, videl slimáky a jinou havet a byl z ni nadseny snad vic, nez z tech zvirat 🙂 Jen ja zjistila, jak mam spatnou kondici.