SOUTĚŽ o fotorámečky Rajec

jana_rajec
25. bře 2016

Vyfoťte nám, jak vypadají vaše aktuální přípravy na velikonoční svátky. Těšíme se na všechna malovaná vajíčka, vyzdobené stoly a také na dobroty, které připravujete pro koledníky. Tři fotky odměníme - na každou vítězku čekají dva krásné rámečky na fotografie. A pozor, soutěžíme až do soboty do 19:00 hodin, tak neváhejte a zapojte se!
-------
Děkujeme všem za nádherné fotky! Bylo opravdu těžké vybrat ty nejlepší... Ale nakonec jsme dali s kolegy hlavy dohromady a vybrali tyto vítězky: @zimkova, @kalkulantka a @p_ch ! Moc gratulujeme a přejeme všem nádherné svátky!

petra_pf
25. bře 2016

Amálka drží svícínek vyrobený z vajíček a figurek, které tvořila v dílničkách spolu s maminkou. Není nad to při dvou dětech si udělat čas na starší dítě 🙂 Krásné a požehnané Velikonoce všem!

dendaf
25. bře 2016

U nás se pečou mazanec ve velkém, od včera již po páté :D pečeme pro celou rodinu a ty včerejší někam zmizely :D

nicky_2
25. bře 2016

Já osobně Velikonoce moc nemusím, ale snažím se kvůli dceři, byla bych ráda, aby na Velikonoce měla jiný pohled než já 🙂 letos jen skromná výzdoba, těším se, až bude starší a budeme spolu tvořit a zdobit 🙂

ckaty
25. bře 2016

Ještě nabarvit vajíčka a máme hnedle hotovo 🙂

ta_kacka
25. bře 2016

Muhehe, letos jedu se synem k rodičům, takže místo chystani konečně odpocivam- až se miminac vzbudí, tak pobalim a jedeeem 🙂

alla25
25. bře 2016

Já uklízím a peču.. Zato manžel s malou spinkaji <3

mari90
25. bře 2016

Naše Velikonoce

monnn
25. bře 2016

Syn si plete pomlázku a dcerka zvědavě pozoruje 😉

zimkova
25. bře 2016

Velikonoce jsou u nás v plném proudu už tak 14 dní. S dětmi jsme tvořili a malovali a zdobili a zdobili 🙂

rollinka
25. bře 2016

Na poslední chvíli se také přidáváme, pomlázku pro našeho nejmenšího koledníčka nám upletl šikovný tatínek a vajíčka budeme barvit až v neděli 🙂

mkrelo
25. bře 2016
catherineb
25. bře 2016

Tak jsme to dodělali až teď.... tak snad to nevadí, dřív jsme to bohužel nestihli ☹.
Hezké Velikonoce všem! 🙂

jana_rajec
autor
25. bře 2016

@catherineb Nevadí... Nakonec jsme prodloužili soutěž až do zítřka, abyste měly více času! 😉

jana_rajec
autor
25. bře 2016

Děkujeme všem za skvělé fotky! Přípravy budou vrcholit, předpokládám, v mnoha rodinách zítra, tak vyhodnotíme výsledky během zítřejšího večera. 😉 Těšte se, výsledky zveřejním zde i na mém blogu. 😉

kalkulantka
25. bře 2016

My jsme se s dcerkou letos prvně vrhly na perníčky a moc jí to bavilo 🙂 Máme alespoň originální a trochu i zdravější dáreček pro koledníky než jsou jen čokolády 😅

p_ch
25. bře 2016

poprvé jsem si vyrobila věnec. Poprvé jsem si vyrobila i ponožkové zajíčky. Poprvé jsem pekla beránka / minulý rok zajíčka/ a poprvé jsem si koupila kytici tulipánů ( sice jsou umělé ale jsou nádherná) Jaro vítáme barvičkami po celém bytě..

markysek2
26. bře 2016

o výzdobu se mi stará už syn ve školce ...beránek je sice moje práce, ale za jeho mohutné asistence, které se dožadovala i dcera....mazenec samozřejmě je taky, ale bohužel vypadalo to letos slibně už jsem se těšila na náhernou fotku velikonočních dobrot..bohužel potvora rochnul...těšínská jablíčka bývají trpká (to už říkala moje babička)

michalelka
26. bře 2016

Letos jsem byla přesvědčená, že nic připravovat nebudu.. došla chuť cokoliv tvořit.. no a jako vždy jsem na "poslední chvíli" něco ukuchtila.. velikonoční cupcakes a velmi nepovedený mazanec! 😀 Příští rok snad už s malým/malou a to bude více radosti na tvoření a dělání zážitků! 🙂

angggel1
26. bře 2016

Bez kytiček ať už jednou máme kočičky a nebo větvičky od třešně nesmí chybět každý rok + k tomu čokoládoví zajíčci, které pak jako jediná v rodině jím já 🙂

ylonka007
26. bře 2016
tajemna30
26. bře 2016

U nás jsou letos velikonoce bohužel promaroděné, 4 letá dcerka je nemocná, a 1 roční syn nachlazený, ale samozřejmě velikonoční výzdoba nesmí chybět - a vzhledem k tomu že máme 2 děti, snažím se aby výzdoba byla hravá a veselá, a líbila se hlavně dětem 🙂 Malá ukázka.

hhranolka
26. bře 2016

na poslední chvíli, ale třeba někoho inspiruji 🙂

mysicka003
26. bře 2016

Dcera 4 roky maluje voskem vajíčka

jana_rajec
autor
26. bře 2016

Děkujeme všem za nádherné fotky! Bylo opravdu těžké vybrat ty nejlepší... Ale nakonec jsme dali s kolegy hlavy dohromady a vybrali tyto vítězky: @zimkova, @kalkulantka a @p_ch! Moc gratulujeme a přejeme všem nádherné svátky!

jana_rajec
autor
26. bře 2016

PS: Maminy, @zimkova a @p_ch, adresu, kam vám můžeme výhru zaslat, mi pošlete, prosím, stejně jako Kalkulantka soukromou zprávou... Děkuji! 😉