RYCHLÁ SOUTĚŽ O FOTORÁMEČKY: Tip na lyžovačku

jana_rajec
Moderátor
17. led 2018

Máte rády zimní sporty? Kde jste strávily nebo hodláte strávit letošní zimní dovolenou? Nebo se na lyže vůbec nechystáte? Pošlete nám tip na vaši srdcovku, kde se vám nejvíc líbilo. Jednu z vás vylosujeme už dnes po 22. hodině a odměníme originálním fotorámečkem.

A pokud by se vám hodilo naše doporučení, pak se určitě vypravte na Slovensko. Lyžaři si mohou vybrat ze sjezdovek v Čičmanech, na Fačkovském sedle, v Rajecké Lesné, Kunerádě nebo Lietavské Svinné. A pokud vás lyžovačka omrzí, zaběhněte se ohřát do termálních lázní! 😉 Víc najdete na stránce www.rajec.com/rajecka-dolina/tipy-na-vylet.

SOUTĚŽ UKONČENA. VÝHERKYNÍ SE STALA @jaja01k! GRATULUJEME! A vy ostatní nezoufejte, ještě stále na vás pár soutěží čeká. 😉

janyna88
17. led 2018

Letos už na zimní dovolenou se nechystáme, spíš máme moc plánů na léto ale za sebe můžu nejvíce doporučit Malou Morávku, je tam krásně, není tam přelidněno a parádní lyžování😉

claudie89
17. led 2018

Bohuzel nelyzujeme zato mame moc radi zimni turistiku. Tento rok jsme byli na Gruni,kde bylo krasne zasnezeno,a pesky s prckem v kocarku jsme sli na Bily kriz. Prcek je jeste moc maly,ale pristi rok az zacne chodit,zacnou i vylety a cestovani. Moc se tesime

petronellarikov
17. led 2018

Nemám rada sníh a ani zimní sporty :/ Kdyz uz tak brusleni na stadionu 🙂 Jinak na Lipne je krasne 🙂 Nejlepe popijet horky caj nekde na slunicku a divat se na zarivy snih 🙂

hhranolka
17. led 2018

Malá Úpa... Pomezky 🙂

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@petronellarikov Nevadí, každému podle jeho gusta! 😉 Lipno můžu i já potvrdit... 👍

lucanedvedova
17. led 2018

My zatim bobujeme - Jested, chystame se na Cernou horu v Krkonosich na sankarskou cestu. Lyze az pristi rok, az bude syn starsi. Uvidime jestli ho to bude bavit, bobovani se mu libi 🙂

dvorkada
17. led 2018

Letos bych ráda vzala kluky někam na hory, zatím jsme nikde nebyli,tak si ráda nechám doporučit kde je hezky...v sobotu jsme chtěli vyrazit do Jizerských hor,ale bohužel jsme nemocný,byla to skvělá příležitost,sestra a její přítel nás pozvali,ale bohužel to nevyšlo,tak snad příště už budeme zdraví,kluci se moc těšili😊

kiki83
17. led 2018

letos se nikam v zime nechystame,ale moje srdcovka je Praděd, jezdíme tam v zime na bezky a v lete na tury.

marky123y
17. led 2018

Na lyžování mam nejraději Janské lazne, horší je to tam se zázemím ale fakt si tam dobře zalyzuji. A dá se bydlet i v jiné vesnicce a dojíždět sky busem ;)

dzannett
17. led 2018

Sněžník-Dolní Morava. Chystáme se za měsíc. Letos i s dcerkou, aby se pomalu učila..😉

neria55
17. led 2018

Letošní zimní lyžovačku vynecháváme, jelikož jsem ve 30tt a jsem ráda, že vůbec chodím 😂 jinak jsme jezdívali pokaždé jinam v rámci moravskoslezského kraje.

qintus
17. led 2018

My si uděláme kratši dovolenou v Krkonošich, snad bude sníh a nebude z toho bobování na blátě a listí. Každopádně se moc těšíme. Dovolená s malýma dětma sice neni oddych, ale je to paráda!

petra_pf
17. led 2018

Letos jsme navštívili Hraběšice u Šumperka, pro malé děti ideál.

olga_
17. led 2018

@jana_rajec My jsme spíše na běžky, ale už roky nic ☹. Každopádně srdcovka jsou Beskydy a jejich hřebeny 😍

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@olga_ jj, běžkaři to nemají při takových zimách, jako je letos, vůbec jednoduché. ☹

vanule
17. led 2018

ač jsme nelyžař, tak na hory si rády vyjdu (procházkově/turisticky) i s rodinou a nemůžeme opomenout Beskydy, máme je za rohem a tak nesmí chybět návštěva v zimě/létě 😉

petulemickova
17. led 2018

@jana_rajec Zdravime ze zimni dovolene v Tatranske Lomnici nase oblibene misto

ametystka
17. led 2018

Tak za nás by to byl Skiareál Troják(Hostýnské vrchy),ale míst je u nás spousta krásných 😉

baru2015
17. led 2018

Samozřejmě je mnoho zajímavých a krásných míst, kde se zima stává symbolem romantiky, pro mne mezi první tři patří Karlův Most, Obora Hvězda a v neposlední řadě jsem strávila romantický Silvestr na Sněžce.

nikolettab
17. led 2018

My s manželem na hory nikdy nejezdili, nějak nás to nelákalo ale od příštího roku, az mladší syn bude větší , máme naplanovano vyrážet pravidelně, myslím ze děti si to parádně užijí jelikož ve městě si sněhu moc nežijí. Takže také sbíráme tipy 🙂

ornela8
17. led 2018

Máme hrozně rádi Beskydy.

barinkas
17. led 2018

Zimní dovolenou neplánejeme žádnou. Nesnáším zimu, leda tak bych letěla někam do tepla. V létě jezdíme 2-3x k moři raději. Dcerka samozřejmě sníh miluje, jako všechny děti, takže obča sjsem nucena s ní jít na sáňky... brrrr

verunkanatalka
17. led 2018

Naše srdcovka jsou Beskydy👏

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@barinkas Posíláme aspoň takhle trochu toho 🌞!

eva1987
17. led 2018

My se letos nikam nechystame, prcek ma cerstve rok, ale pristi rok planujeme poradnou zimni dovolenou, aby se deti naucili lyzovat ve skole a my si s manzelem poradne uzijeme svah 🙂

sarka49
17. led 2018

já moc ráda jezdím lyžovat do Říček v Orl. horách nebo do Zdobnice. Dcerka s manželem byli vloni se mnou a bobovali. Snad na to bude i letos počasí 🙂

jaja01k
17. led 2018

My jsme byli v Hrabeticich v Jizerskych horach. Na Severaku se ucila lyzovat moje maminka, ja a ted uz i moji kluci. Pro malicke deti, ktere s lyzovanim zacinaji uplne perfektni. Urcite tam letos jeste pojedeme.

apacheee
AMBASADORKA
17. led 2018

Skvělá sjezdovka je Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně

andrejka_the_mum
17. led 2018

Rokytnice nad Jizerou je naše srdcovka.