VELKÁ SOUTĚŽ O 55 LITRŮ KOJENECKÉ VODY RAJEC

jana_rajec
23. bře 2016

Milé maminky,

prozraďte nám, z čeho vaše ratolesti nejradši pijí? Preferujete doma malé formáty lahviček, nebo máte radši velké formáty? Případně používáte nějaký hrneček, na který nedá váš malý poklad dopustit? 🙂 Napište nám a vyhrajte měsíční pitný režim v podobě 55 litrů kojenecké vody Rajec!

Soutěžit můžete až do neděle 27. 3. 2016 do 19:00 hodin, kdy vybereme jednu vítězku. Vyhodnocení soutěže najdete zde, ale i na mém blogu https://www.modrykonik.cz/blog/jana_rajec.

lenyczka89
23. bře 2016

Náš malý drobek pije z kojenecké láhve (je mu měsíc) NUK. Koupila jsem mu 240ml, ale asi po třech dnech, mi docvaklo, že mu koupím tu menší, která má jen 120ml. Ten den jsem si řekla, že další den koupím tu menší, jenže mě překvapil a začal pít 150ml. Takže se jí ten náš rarach prostě nevzdá 🙂

fispanek
23. bře 2016

Náš klouček,vyžadoval už od mala lahev s brčkem,(NUK)🙂Naučil se s tím rychle,možná díky kojení🙂

jhhd
23. bře 2016

Naše dcerka pije z čehokoliv, ale úplně nejštastnější je, když se zmocní maminky hrnku. Synek zatím nedá dopustit na maminčina prsa a ani mu nic jiného nenabízíme, protože lepší bezedný termohrnek neexistuje.

edeltraut
23. bře 2016

Doma pijeme "čerstvou kohoutkovou" z půllitrů, jen nejmenší ze svého hrnečku se jménem. Na výlety si každý nosíme vlastní 1,5l láhev v batohu, jen nejmenší Adélka mívá půllitrovku, aby neměla batůžek moc těžký 🙂.

hhranolka
23. bře 2016

Tak u nás to bylo dosti originální. Naše malá odmítala dudlíky a jakekoliv lahvičky, savičky. No prostě nic. Teprve na rodinné oslavě, kde si všichni připíjeli panákem alkoholu, tak starší rozumnou generaci napadlo nalít i Terezce panáka(čisté kojenecké vody samozřejmě) .... No a od té doby to naše zlato pilo panáky jak na běžícím pásu. Nejraději má broušené sklo, které máme po babičce - nyní jí jsou 4roky, žádnou skleničku nikdy nerozbila a také se nikdy nenapila z lahvičky 🙂 za pár týdnů se nám narodí druhá holčička, tak jsem upřímně zvědavá, zda bude po segře, či zda budu pořizovat nějaké ty lahvičky 🙂

kuratkol
23. bře 2016

Nas broucek pije kojeneckou vodu ze sve lahvicky Avent.

mikilenka
23. bře 2016

Naši kluci pili od malinka z lahvičky od Aventu se savičkou. Později je nahradili větším formátem s brčkem, což nám vyhovuje při cestování, že si nemusejí v sedačce naklánět lahev. Doma se napijí z čehokoli. Do hrníčku s vodou dělají nejraději bubliny, které se naučili ve vaně. Tam naopak vodu pijí jako pejsek 🙂 Máme moc dobrou vodu z kohoutku ze studny, kterou doma popíjíme. Občas jim ráda zpestřím pitný režim vodou Rajec, kterou kupujeme ve velkém balení. Na výlety mají rádi balení 500 ml s vrškem, ze kterého musejí potáhnout. Je to pro mě hodně praktické. Kluky baví pít z různých hrnečků a lahví, rádi zkoumají průtok, jak to jinak chutná, jak to hezky kape na koberec, jak mohou kloktat 🙂

olga_
23. bře 2016

Syn pije nejraději z těch největší hrnků, které doma máme a do kterých si s manželem sami rádi vaříme čaje. Vždy mu tam naleju vodu a jsme spokojení 😉.

akinom10
23. bře 2016

Naše kobliha jedině z lahniček MAM,to nám to dalo než jsme našli tu její jedničku:-*Pro naší lásku všechno.

joslin
23. bře 2016

Náš "bazilišek" Kryštůfek nadále preferuje velký formát na pití...a to prso! což je v 7mi měsících ne moc dobře. Dostat do něj vodu je strašně složité. Vodu odmítá, čajíček sem tam ucucne. Po mléku u něj vede šťávička, což je děs, protože do něj potřebuju dostat hlavně vodu, takže kojeneckou vodu cpu do svačin i obědu, co nejvíce mohu. Koupili jsme kouzelný avent hrneček pro první pití, ale vůbec nevyhovuje, respektive, prcek má to gumové pítko na kousání, protože mu rostou zuby, které v 7mi měsících ještě stále nejsou vidět, tak žužlá a žužlá a žužlá. U prcka nyní boduje pro pití šťávičky obyč klasický hrneček s pítkem z Ikey za pár korun. ....Jinak ale podávání vody nevzdávám, jen máme velkou spotřebu, protože ji zkouším dostat do prcka i po lžičkách a mácháním rukou prcek vodu ze lžičky rozlévá všude možně, je to jako boj ve vlnách 🙂 chichi.

holkahnedooka
23. bře 2016

Jelikož máme velmi dobrou a kvalitní vodu domácí, tak náš chlapeček ji pije. Vždy si přisune židli ke dřezu, vezme hrníček s medvídky a říká, že si jde pro kohoutkovou vodičku. Je to náš šikulka.

svobodpetika
23. bře 2016

Nejraději pije z kostiček ve vaně, z žínky a psí misky 🙂 no jinak pod dohledem maminky z lahve mam s brčkem 🙂

kariii
23. bře 2016

Tak u nás lahvičky úspěch nemají, je to prsomil 🙂 takže když už dostal pití, tak lžičkou 🙂 teprve budu učit dávat pít 🙂

germaine
23. bře 2016

Naše děti poměrně dost často pijou vodu z hracích kelímků, když se koupou ve vaně...nedávno jsem zjistila, že ten menší čas od času do vany čůrá 😀 bohužel si to nenechaj vysvětlit a dělat to pořád, když u nich nejsem...

Ještě, že moč je sterilní 😀

dendulalacek
23. bře 2016

Naše malá se naučila hodně brzo z hrnečku. Je to šikulka. Má oblíbený, ale ráda se napije i z ostatních. Netekoucí hrneček Avent měla jako první a byl super. Pak ho prokousala a chtěla hrneček jako má táta.

lucifereeek
23. bře 2016

malý má 10m takže pije z lahvičky Nuk se silikonovým pitkem 🙂 a malá pije už z hrníčku nebo z lahve s brčkem

bobulinka
23. bře 2016

Používám lahvičky Avent, do kterých kromě mlíčka dělám i vodu že šťávou nebo čaj. Ráno, večer a někdy i před odpoledním spaním pije malá mlíčko a přes den už se napije sama kdykoli má žízeň. Zvládne to i z hrnečku s takovým tím hrotem na pití, klasický hrneček zatím nezkouším, protože tolik času na vytírání nemám 🙂

juliemichal
23. bře 2016

naši kluci pijou ze svých kelímků anebo s láhve Angri Birds.jinak jak kluci byli malí tak u nich láhvičky úspěch neměli.museli mít flašku.

ninusch
23. bře 2016

Našeho mrňouska zpočátku hodně trápilo bříško, tak jsme nakoupili kompletní výbavičku od tommee tippee a jsme teď maximálně spokojení. Lahvička malá i velká je výborně tvarovaná, takže mrňousek už od prvního měsíce (bohužel jsem ze zdravotních důvodů nemohla kojit) mohl lahvičku přidržovat sám a celkem rychle už se zvládnul sám i napít.

pajuska252
23. bře 2016

Malý pije mlíčko z lahvičky od aventu a čajík zatím jedině po lžičkách, koupila jsem mu učící hrneček, ale ten se zatím neujal a když zjistí že je v lahvičce čaj a ne mlíko, tak ji odstrčí a je po pití...

ivetka_ganevova
23. bře 2016

Naše zlatíčko pije z kojenecké lahvičky MAM. Jsou jí 4 měsíce a 3 týdny. Pijeme jen občas, když potřebuje dokrmit UM. Na to právě používám Vaši kojeneckou vodu Rajec. Jinak plně a ráda kojím. 🙂 Nyní jsem začala již vařit příkrmy a zeleninku vařím samozřejmě v kojenecké vodě Rajec. 🙂

lenidlo1
23. bře 2016

Naše malá byla v inkubátoru naučená na lahvičku. Od té doby se nechce kojit, proto odsáváme a dáváme z flaštiček. Máme vyzkoušený snad všechny druhy, ale zatím vede Tommee Tippe. 😀

mrkew
23. bře 2016

Majdulka pije z flašky značky avent s brčkem na poprvé úspěch a ted z toho má hroznou srandu když nasata šťáva se vrací zpet 🙂

kh
23. bře 2016

Maly strasne dlouho odmital pit - cokoliv a z čehokoliv. Nakupovala jsem asi milion specielnich lahvicek a hrnicku, levne i drahe. Nakonec se ukazalo, ze to proste chtelo cas.
Nejprve ho nalaky lahvičky v obchode, asi ze mel pocit dulezitosti, ze si muze sam vybrat. Diky tomu docela dobře dodrzoval pitny rezim. Akorát me netesilo slozeni podobných pitíček. Dlouho jsem ho držela pouze na vode. Pak v ramci snahy dostat do nej piti dostal občas redeny jablecny dzus. Dnes ma nejradeji stavu - ano, rezignovala jsem na sladke. Pak vzal na milost lahvičku a nakonec i hrníček nebo kelímek z Ikea.
Uplne nejradši ma ale stále lahvičku s brckem od Tomme Teepee, prestoze me osobne se z ni třeba strasne tezko pije.

mkrelo
23. bře 2016

Syn (18m) má stále nejraději maminčina prsa, takže ho stále kojím, ale už máme také lahvičku s brčkem, (od Tescomy, 300ml) ze které rád pije. Okamžitě věděl, jak z ní pít.Nejraději má vodu, odšťavněné šťávy z ovoce a zeleniny, a v zimě to byl čaj. Když nás vidí jist, rád si přijde ke stolu a prosí tatínka o napití z velkého hrnku (0,5l). Pobaví nás tím, když mlaskne a zatleská si, že se nepolil. 🙂

katculilinka
23. bře 2016

Avent je u nás top 🙂

kubicek11
23. bře 2016

Náš malej pije jak z lahvičky MAM, tak i z hrnečku s pítkem. Ale úplně nejvíc se mu líbí, když může pít od táty ze sklenice, nejspíš proto, že se u toho dají dělat skvělé rošťárny 😀 Bublání zatím vede 😀 Taky má hrozně rád čajík od naší sousedky. Vždy ho pije po lžičkách a za každou lžičkou se ozve "aaaaaaa" 🙂Ale upřímně...prsíčko je prsíčko...jsem zvědavá, kdy ho omrzí 😉

hajanik
23. bře 2016

U nás Avent kouzelný hrnek s brčkem - 260 ml, vypije 1 - 2 denně, nejraději čaj.

janiczkad
23. bře 2016

Nicolka kromě kojení začala v cca 5. měsících pít vodu z lahve s pítkem (nevylévací), v cca 10. měsících jsme přešli na láhev s brčkem, protože staršímu bratránkovi pila z láhve. Od té doby vypije denně 2-3 láhve o objemu 360ml + kojení. Teď pije nejraději čaj, poté vodu, občas přimíchám ovocnou šťávu.

sapinek
23. bře 2016

Dobrý večer 🙂 dcerka má nejraději lahvičku se savičkou "dudlíkem" (máme od Aventu), ale snažíme se ji spíš podstrkovat lahvičku s brčkem (taky jí nevadí, ale nelábe z ní tolik). Doma jinak používá i obyčejné hrnky a skleničky - s brčkem i bez. Co se nám u ní tedy naopak vůbec neosvědčilo, byly takové ty lahvičky s pevnými "hubičkami" nebo lahvičky s víčkem s dírkami. Měli jsme několik druhů a ani z jednoho nechtěla pít.