VELKÁ SOUTĚŽ O 55 LITRŮ KOJENECKÉ VODY RAJEC

jana_rajec
23. bře 2016

Milé maminky,

prozraďte nám, z čeho vaše ratolesti nejradši pijí? Preferujete doma malé formáty lahviček, nebo máte radši velké formáty? Případně používáte nějaký hrneček, na který nedá váš malý poklad dopustit? 🙂 Napište nám a vyhrajte měsíční pitný režim v podobě 55 litrů kojenecké vody Rajec!

Soutěžit můžete až do neděle 27. 3. 2016 do 19:00 hodin, kdy vybereme jednu vítězku. Vyhodnocení soutěže najdete zde, ale i na mém blogu https://www.modrykonik.cz/blog/jana_rajec.

jana_rajec
autor
24. bře 2016

@ija1 Díky za milou zprávu! Tak zabojujte i v soutěži o originálního maskota - našeho ručně háčkovaného medvídka - https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-kojeneckou-vodou-rajec/velka-soutez-o-originalniho-medvidka-rajec/ Věřím, že pak malá už naši novou lahvičku nedá vůbec z ruky, když budou pít společně s medvídkem. 🙂

qz
24. bře 2016

Dcera ma teprve necelych 5 mesicu, ale uz si dokaze lahvicku i pridrzet, mame lahvicky NUK a mala z nich pije jak mleko, tak fenyklovy caj i vodu. Do budoucna budu taky kupovat lahve s pitkem, me z toho ostatne taky bavi pit 😀

emtinka
24. bře 2016

My máme ještě miminko v bříšku a doufám, že ten náš mrňoulínek bude pěkně papat od maminky. A pokud by se nezdařilo, tak máme připravené malé lahvičky s tím, že preferuji sklo, jako za dob, kdy jsem byla dítko já 🙂.

zuzikuzlik
24. bře 2016

už mám triletou holcicku ale az donedavna jsme pily z pítka...začátek na lahvičkách mam, poté se nám nejlépe pilo z lahvičky, ve kterém je brčko a makonec, kdy brčko ukousla bylo pitko babylove o18 m až skoro doted,kdy konečně pijem z hrnečku a má dvě ouška 🙂

pipi02
24. bře 2016

Pijeme pouze z malé flaštičky 🙂 zkouška nového nedopadla nejlépe 🙂 jen vztekáním 😀 Ale jsem ráda, že vůbec něco dostanu do toho skřítka malého 🙂

lenickae
24. bře 2016

Dcerka byla do půl roku plně kojena, od půl roku se učila pít z učícího hrnečku Mam, teď v roce jsme přešli na lahev Bambini od Tescomy a hned od prvního dne díky této lahvi vypije denně půl litru čaje, předtím jsem do ní horko těžko dostala 300ml. Takže na tu teď nedám dopustit já 😎

tomikkubik
24. bře 2016

V obchodě většinou sáhnou po kojenecké vodě rajec 0,33 l, ale u babicky teď viděli tu stejnou akorát v balení 1,5 l a starší syn ji hned poznal podle obalu a hlasi, že to je ta stejná, jakou kupujeme 🙂 Jinak kohoutkovou vodu dáváme z kelímku, který má uzávěr a otvor pro brčko, u babičky má to podobné, akorát skleničku místo hrníčku a brčko je zakroucené 🙂 Mladšímu vyhovuje hlavně ten rajec0,33, má teprve necelých 11 měsíců.

cich
24. bře 2016

Starší pije z plastových hrnečků a na cesty beru zdravou láhev, ale nejraději teď pije z prsou, když vidí kojícího se brášku...

lenasss
24. bře 2016

Tak u nás,protože už je třetí v pořadí tak se naučil s bráchama pít z lahví s pítkem obyčejnou vodu.Nemáme tudíž problém kamkoli jet a nemusíme tahat sebou nějakou jeho lahev (prootože jsem jí stejně zapomínala 🙂 ).Stačí nám 0,5l plastové lahve s vodou 🙂 nejmaldšímu koupíme menší ,aby se mu dobře pilo 🙂

ta_kacka
24. bře 2016

Syn měl nejdříve lahvičku s pítkem- tak asi od 6 měsíců, později přišlo období "chci to co máma"- takže moje hrnky a skleničky, které jsem mu ovšem musela držet... No a ted mi konečně vzal namilost pet láhev se savičkou- tak dle toho co seženu- rájec vodu mu dám rovnou, když koupím Jupíka, tak tu slaďárnu nejdřív musím vypít a nahradit vodou 🙂

vkatu
24. bře 2016

Náš Tobi, když byl menší miloval flašky s dudlíkem, jiné nechtěl. Teď máme období, kdy musí být všecko s brčkem. Máme 2 roky a já se snažím malému stále dávat vodu a ne slazené nápoje. Tak aspoň brčko nám s tím pomůže, že nemyslí na to co pije, ale naopak si i vyhraje ( rád dělá v pitíčku bublinky) :D

dominika8855
24. bře 2016

Můj 7m syn nejraději pije s lahvičky ,kterou si může sám držet ,nejvíc ho ovšem baví do savičky kousat,trhat...Nejčastěji se vrhá po mé kávě . Vždy, když vidí můj hrnek na stole mohl by se přetrhnout, aby ho měl 🙂 Je to nezmar 😀

p_ch
24. bře 2016

našim chlapečkům je jedno z čeho vodu pijí. Sklenice, pet-láhev, zdravá láhev, hrnek nebo brčko... hlavně že pijí.!!

monunkaaa
24. bře 2016

Pouzivame lahvicku i hrnecek od tomme tippe.. a zitra az pojedu na nákup chci vyzkoušet Vasi Rajec lahvicku pro holčičku s pitkem.. tak snad bude fungovat 🙂

jana_rajec
autor
24. bře 2016

@monunkaaa Urcitě nám pak dejte vědět, jsme zvědaví! 😉

hany22
24. bře 2016

U nás je oblíbenec malá lahvička od Aventu, protože si jí dokáže chytit i náš 10-ti týdení brouček (pokládá si na ní ručičky a občas jí i drží). Jinak je super i Mam anticolic.

dubina
24. bře 2016

Naše ratolest má nejraději pití z brčka, je jedno zda z nějaké lahvičky nebo hrnečku. A samozřejmě jinak vyžaduje, to co pijeme my...takže z běžné lahve na vodu, nebo z pítka menších balení vody Rajec. To je pak mooc spokojený.

kiki83
24. bře 2016

u nas jsme taky hledali z ceho bude pit a nakonec mame velkou lahev od Mam, dalsich par nam doma lezi ladem 🙂 ale uz se ho snazim ucit pit z hrnku

teriska94
24. bře 2016

Dobrý den, naše holčička nejradši pije brčkem, nebo z malé lahvičky růžového rajecu 🙂 A preferujeme menší balení vody 🙂

lalakaslova
24. bře 2016

Naše maličká pije nejraději ze své oblíbené lahvičky BABYLOVE z DM. Je to naše šikulka a lahvičku si sama chytá.

vendik84
24. bře 2016

U nás pije větší dítko ze svého hrníčku s brčkem a mladší zatím od maminky 🙂

sdoop
24. bře 2016

Syn pije nejčastěji z lahvičky nebo ode mě. Teď zkoušíme i hrneček s pítkem. 🙂

hanulag
24. bře 2016

@jana_rajec
Nechci nikomu "lézt do zadečku" 😀 Ale moje dnes už téměř 11 letá dcera "vyrostla" na neperlivé vodě Rajec s pítkem. Jiné děti mívaly v kočárku netekoucí hrnečky, lahvičky s madýlky, tekoucí Jupíky a já nevím co... a moje malá jednou zkusila pít z láhve Rajec a od té doby jsme jí k mé velké radosti museli kupovat pořád. Byla jsem vděčná, že pije čistou vodičku a pije ji dodnes. Tehdy mě však moc mrzelo, že se dělala jen ta půllitrová, která byla poměrně těžká, ale malá to dávala a pítko jí moc bavilo 🙂 Teď čekáme začátkem dubna chlapečka a pro mě obrvoskou radostí zjištění, že jsou na trhu menší lahvičky s Rájcem!!! 🙂 PARÁÁÁÁÁDA!!!

mari90
24. bře 2016

Dcerka odmala preferovala lahvičku s kulatou savičkou, takže jsme pořizovaly uplně ty nejlevnější. Takže žádný Avent, Nuk ani Mam neprošly. Teď když už je větší, tak jí je to vesměs jedno, ale nejraději asi pije z hrnečku Avent

hance09
24. bře 2016

Syna jsem učila pít z panáka 🙂. Teď pije buď ze skleničky, hrnečku, na cestách z Tescoma láhve s brčkem nebo z Rajec láhve s pítkem 🙂

rollinka
24. bře 2016

Ačkoliv je synovi 20 měsíců, tak nejraději pije stále z prsa 🙂 , s pitím stále trošku bojujeme, ale aktuálně pije z láhve Tescoma s brčkem .

rituska88
24. bře 2016

Syn nejčastěji pije z netekoucího hrníčku. Nejprve měl hrníček 260 ml, ale ten už mu nestačil, tak na Vánoce dostal hrníček o objemu 340 ml. Ale poslední dobou vyžaduje pít i z klasické skleničky, protože to vidí u nás 🙂

pernile2003
24. bře 2016

Dcerka ma 11 mesicu a chce byt samostatni holka takze pije vodu ze sklenicky a miluje velke plastove flase. Zadne hrnicky nebo detske pitka nefunguji. Jelikoz je ale jeste neunese tak jsme pred 2 tydny koupili malou lahvicku Rajce s pitkem. Nedam na reklamu ale tahle flasticka je vychytana....super tvar, z pitka sa naucila pit na prvni dousek, voda ma super chut ale nejlepsi je ruzovy beda🙂 Jelikoz vodu rajec pouzivame denno denne tak porad vystrihujeme bedy a mame je vsude 😎 ....

majisska
24. bře 2016

Vodu z pitka z Ikea🙂

myskyyy
24. bře 2016

No, u nás teď frčí maminčin a tatínkův půllitr a vůbec nejlepší je, když si s ním každý ťukne "na zdraví" 😀 chlap se v něm nezapře 🙂 Doma pijeme tedy vodu z kohoutku, Matýskovi dávám vodu z filtrační konvice (je mu 18měsíců) a do roka pil kojeneckou 🙂 Na cestách se napije z čehokoliv, ale oblíbená je lahvička s brčkem z Tescomy 🙂