POSLEDNÍ SOUTĚŽ O MEDVÍDKA: Jaká máma je ta NEJ?

jana_rajec
Moderátor
21. led 2018

Celý tento týden jsme vám představovali různé typy maminek z Rajecké doliny, které zosobňovalo šest zvířátek – žába, sýkorka, sova, srna, vydra a vlčice. Pomozte nám vybrat, která z nich je ta NEJ!

Kritéria hodnocení necháme na vás… Někoho může zaujmout roztomilý obličej, jinou charakterové vlastnosti. Napište nám, která z maminek je ta vaše oblíbená a proč.

Jednu z odpovědí náležitě odměníme. 🙂 Je tu poslední soutěž o originálního háčkovaného medvídka, tak neváhejte a zapojte se! VYLOSOVANOU VÝHERKYNÍ RUČNÉ HÁČKOVANÉHO MEDVÍDKA SE STÁVA... @marcela8! GRATULUJEME!

petra_pf
21. led 2018

Každá máma, která miluje bezpodmínečnou láskou!

mrkew
21. led 2018

Všechny bych nakombinovala dohromady ale je to jako se životem narodíme se máme jiné priority postupně dospíváme a stávají se z nás starostlivé matky co si hlídají svá mláďata ale já volím vydru. VYDRA NA HRAD!:D

monunkaaa
21. led 2018

@jana_rajec za me je určitě NEJ ta maminka,která nadevsechno miluje svoje děti a udělala by pro ne úplně všechno,aby byly šťastný a spokojený 😍 .. A a je úplně jedno,jestli je to zaba,sýkorka,sova,vlcice,vydra,srnka.. za mě je úplně nejlepší maminka ta moje,která nás s bráchou miluje nadevsechno.. A pevné doufám,že taková maminka jsem zase ja pro moje holčičky 😙

uglyduckling
21. led 2018

Tak podle testu jsem vyklidněná žába ... no nevíííím 😀 Kdo ví, co by na tohle řekl manžel 😂 Myslím, že jsem takový miš maš všech osobností, ale to dominantní ve mě je asi .... rázná vlčice, které opravdu někdy stačí jeden pohled a někdy vyklidněná žába, které je skoro všechno fuk a mám jedinou prioritu .... udržet dítě na živu 😎 Hlavní asi je, že všechny se snažíme být tou nejlepší mámou svým dětem, snažíme se poučit ze svých chyb, najít nové cesty, snažíme se bojovat na všech frontách, a i když občas máme chuť od toho všeho na chvíli utéct a zavřít se do obchodu plného zmrzliny, tak zůstáváme a bojujeme dál ... tohle je prostě úděl matek ❤ A i přesto, že jednáme s přesvědčením toho nejlepšího, tak občas uděláme nějakou chybu ... no a co ... však jsme taky jenom lidi a hlavně se nebojme si to přiznat ;)

luca16
21. led 2018

I když mi v testu vyšla sova, osobně zastávám názor, že nejlepší maminka je vydra. Máma ví, co je pro její děti nejlepší a nikdy si nesmí nechat do něčeho s prominutím kecat. Vyslechnout radu ano, ale rozhodnout se podle svého. Vydra mi přijde jako ideální máma v tom smyslu, že je trpělivá, což mnohdy spousta maminek není (včetně mě). Trpělivost je společníkem moudrosti, jak se říká. Nejen v období vzdoru nebo v pubertě, ale obecně bývá často těžké být skutečně trpělivý, nevztekat se, počkat, nechat děti dělat vše jejich tempem. Co se týče poslední charakteristiky vydry, tak se v ní vidím. I když mám doma holčičky, tak jsou obě bojové. Nedělala jsem z nich nikdy uplakánky. Když už někdy začnou brečet, tak poznám, že je zle, že se opravdu něco stalo. Už se mi stalo několikrát že okolí zatajilo dech, vykřiklo hrůzou a moje starší dcera vstala, rozhlédla se a šla si svou cestou, jakoby se nic nestalo. Jsem za to moc ráda a nikdy nebudu litovat toho, že jsem na ně byla trochu přísnější, když byly malinké. Život je krutý a člověk se musí naučit v dnešní době postavit problémům i bolesti čelem.

bamak
21. led 2018

Nejlepší máma? Měla by mít hlavu moudré sovy, ostré zuby ostražité vlčice, křídla hbité sýkorky, tlapky mazlivé vydry, tělo pozorné srnky a hlas kvákající žabky , aby zvládla poradit, ochránit, pomoct, pomazlit, pohrát si a ukonejšit svoje mládě. A s narozením dítěte se každá žena stane tímto chameleonem, kterého pohání nekonečné energie, které říkáme mateřská láska.

adela02
21. led 2018

Vyšla mi ospalá sova. Jsem unavená, ale prcek štastnej, veselej a chce veškerý čas trávit se mnou a tak je podle mě právě ta nej 🙂 Každá mamina má jiné možnosti, mně se líbí kombinace všech zvířecích, ale s ohledem na to, že jsme s tím mým hyperaktivním prckem sami, tak na víc jak sovu a pár drobností od ostatních vyjma sýkorky nezbývá energie :D

nikyselen
21. led 2018

Kazda zena,ktera je matkou a umi byt i maminkou je ta nejlepsi mama na svete,stejne jako kazde dite je nejlepsi pro svou maminku ❤.
Ja se vydim v sykore 🦅

majka20201
21. led 2018

Nejlepší by byl mix všech zvířátek, každé má to svoje něj.

marcela8
21. led 2018

Z vyjmenovaných by to byla sova - ta je znakem moudrosti. Ale všechny maminkou jsou svým způsobem nejlepší.

kiki83
21. led 2018

Nej mama je ta, ktera tu je vzdy pro sve dite, umi pohladit obejmout, poskytuje mu bezpecne prostredi a najde se treba i pri klucicich hrach na hasice. Proste neni pro dite jen milujici mamou, ale take partakem pro hry 😉
V testu mi vysla zaba, ale behem dne se najdu snad ve vsech...

mirtha
21. led 2018

Nejlepší maminka je ta co miluje své děti a hezky se o ně stará 🙂 A může to být každá ze zvířátek 🙂

ela87
21. led 2018

Nejlepší máma jsme každá pro své mlade.

septums
21. led 2018

Nej mama je každá mama, čo se s láskou o svoje deti stará a miluje je nadevse a je jedno jestli to je sova a nebo sýkorka 😊😉

jana_rajec
autorModerátor
21. led 2018

Nádherné odpovědi vás všech! Nejraději bych rozdala tolik medvídků, kolik vás tady s námi celý týden diskutovalo. Bohužel, toto byla soutěž o posledního z nich...

A? ... Chvilka napětí... 😉

VYLOSOVANOU VÝHERKYNÍ RUČNÉ HÁČKOVANÉHO MEDVÍDKA SE STÁVA... @marcela8! GRATULUJEME!!

A vy ostatní nezoufejte, sledujte náš facebook (https://www.facebook.com/RajecCZ), kde se ještě určitě někdy nějaká soutěž objeví. 😉 Krásný večer, nejlepší maminy!