SOUTĚŽ: Pečeme s Tescomou a Košík.cz 🙂

katka_kosikcz
12. pro 2017

Společnost Tescoma nám věnovala 3 dárečky do soutěže, které bychom Vám chtěli darovat. Když jsme vymýšleli, jak soutěžit, aby vás to také bavilo,vznikl v marketingu skvělý nápad 😊

Vytvoříme společně Košíkovskou kuchařku!!!

Do soutěže se zapojíte vložením příspěvku s receptem, ať už na vánoční cukroví nebo jakékoliv vaření či pečení v době Vánoc. Když přiložíte fotku, budeme moc rádi 😊
Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme jeden ze 3 dárečků. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 12.12.2017 do půlnoci.

Dárečky:
1x Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA
1x Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 vánočních motivů.
1x Mlýnek na mák HANDY

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

Děkujeme za všechny příspěvky 🙂 Myslím, že máme z čeho vybírat a Košíkovská kuchařka se určitě povede 😍🙂 Za chvilku vylosujeme 3 výherce a ti se mohou těšit na dárečky 🙂

baru2015
13. pro 2017

Tento rok mamka vymyslela, jogurtové soby polité čokoládou a s marcipánem.

olej

300 g

cukr moučka

1 balíček- marcipánu

3 ks - čokoládové polevy

3 ks - vejce

240 g - polohrubé mouky

1 ks - choceňský bílý jogurt

1 balíček - prášku do pečiva

1 balíček - pudinku

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

Tak už máme za sebou losování a 3 šťastné výherkyně !😍 Děkujeme za účast v soutěži a za všechny super recepty, ze kterých bude čerpat celý Košík.cz 🛒🎈🌞
Výherkyně jsou:
@vlaxyz
@1miska
@verinikki

vlaxyz
13. pro 2017

@katka_kosikcz tak to je skvělá zpráva takhle po ránu 😂😂😂 moc děkuji, vůbec jsem nečekala, že mezi tak úžasnými recepty vyberete nás 😂

verinikki
13. pro 2017

@katka_kosikcz
Hurááá!!!🙂 Souhlasím s @vlaxyz - to je tedy krásné překvapení po ránu🙂Děkuju moc za nás tři ženské - velkou, malou i nejmenší🙂

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

@verinikki ještě jsem Vám psala zprávu o adresu, tak prosím jestli mi ji pošlete ve zprávě 🙂 Děkuji Kačka

deniee
13. pro 2017

Gratuluju vyherkyním.. ❤

minonnka
14. pro 2017

Je, to je super, tolik receptu. Zitra si to v klidu proctu a necham se inspirovat. Zkusim o vikendu upect neco noveho 🙂 To se ted primo hodi 🙂

minonnka
14. pro 2017

@denisaad Ty lekniny vubec neznam, skoda, ze nemate fotku...
@ejva take neznam, ale vypada to moc dobre 🙂
@mrnousek121 Mnam, to mate vse nepaceno? Super 🙂

janicka_pesk
14. pro 2017

Skvělý nápad na soutěž, už jsem si pár receptů z diskuze uložila 🙂

claudie89
14. pro 2017

Já už taky podle některých pecu😂 super nápad na soutěž,to souhlasi m

denisaad
15. pro 2017

@minonnka fotku dolozim, není problém, jen je budeme dělat s dcerkou až dnes. 😉

luonnatar
16. pro 2017

Letos nepeču, ale pro mě super reept na cukroví, které máme moc rádi:

Skořicová klubka

Suroviny:
250g hladké mouky
100g moučkového cukru
2kakaové pudinky
1 lžíce skořice
200g másla
1vejce

Postup:
1)Z přísad vypracujme těso, které nechame 1-2 hodiny rozlečet v chladu
2)Potom z něj odebírame kokusky,které protlačujeme přes lys na česne (kulatý)
ty dáváme do tvaru klubka

pečeme 15minut na 200
mě připomínají kakaová esíčka 🙂

katka_kosikcz
autor
16. pro 2017

Musím říct, že jsem si tady oblíbila už asi 10 receptů. Přítel byl v šoku, že letos to pečení bude ve velkéééém 😎😍😇

simkru
16. pro 2017

LINECKÝ KOLÁČ S JABLKY

Těsto : 40dkg hl.mouky, 1 celá Hera, 1 prášek do pečiva, 7 PL citr.šťávy, 3 celá vejce
Náplň : 1kg jablek, 2 vanilk.cukry, 2 vanilk.pudinky, a 2-4 PL cukru (dle kyselosti jablek)

POSTUP PŘÍPRAVY

Do mísy dáme vše na těsto a zpracujeme. Těsto by se mělo dát na chvilku do lednice nejlépe na ten čas než stačíme udělat náplň. Jablka oloupeme, nastrouháme na jemno, přidáme vanilkové cukry a vanilkové pudinky, já už moc nepřislazuju,ale kdo má rád může přidat ještě cukr. Těsto rozdělíme na dva díly, jeden vyválíme nebo vytlačíme do vyššího plechu na to rozetřeme náplň z jablek a nahoru přijde druhý díl těsta. Pak vložíme do trouby a pečeme já v horkovzdušné troubě zhruba 40min. Povrch můžeme pocukrovat.
Dobrou chuť

minonnka
16. pro 2017

@luonnatar To vypada moc dobre 🙂

luonnatar
16. pro 2017

@minonnka jsou výborné,doporučuji!

simkru
16. pro 2017
katka_kosikcz
autor
17. pro 2017

@ejva Zítra budu zkoušet, tak jsem zvědavá jestli se mi váš recept na cuketové kousky povede 🙈😇

claudie89
17. pro 2017

@katka_kosikcz kacko,koukate ještě na vlákno o zlepsovacicj pro košík? Myslite ze by to s téma podnikatelama šlo udělat?

ejva
20. pro 2017

@katka_kosikcz tak co, zkoušela jste 😉?